Pradžia   /   Naujienos   /   Pietų Baltijos regiono uostų atstovai susitiko baigiamojoje “Connect 2 Small Ports" konferencijoje

Pietų Baltijos regiono uostų atstovai susitiko baigiamojoje “Connect 2 Small Ports" konferencijoje

Tarptautinis projektas Connect2SmallPorts, kuris įtvirtino skaitmenizacijos svarbą siekiant Pietų Baltijos mažų ir vidutinių uostų plėtros bei tapo postūmiu diegti pažangius konkurencingumą stiprinančius sprendimus, finišavo Gdynėje. Birželio 14-15 dienomis vykusios baigiamosios konferencijos metu ne tik apžvelgti projekto rezultatai, bet ir suformuotas pagrindas bendradarbiavimo tęsiniui “DigiTechPort” formatu.

Pranešimus renginio metu pristatė Vismaro taikomųjų mokslų universiteto, projektavimo kompanijos “HydroBIM”, Klaipėdos laivybos tyrimo centro, Blekingės technologijų instituto, transporto ir logistikos srityse besispecializuojančios lenkų organizacijos “Motus” atstovai. Skaitmenizacija ir poveikis aplinkai, skaitmeninės uostų parengties situacija Baltijos jūros regione, skaitmeninių dvynių technologijos taikymas siekiant didesnio uostų procesų saugumo ir efektyvumo – baigiamosios konferencijos programa apžvelgė platų temų spektrą. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko plėtros vadovo Andriaus Sutniko pristatyto pranešimo dėmesio centre buvo Klaipėdos uostas bei SLChain – Blockchain pritaikymas.

 

Baigiamoji “Connect 2 Small Ports" konferencija vyko drauge su lenkų organizuojama „Transport Week“ – taip užtikrinant dar daugiau jūrinės inovacijos ekosistemos dalyvių sinergijų ir platesnę temų įvairovę.
 

Partnerių iš Vokietijos, Švedijos, Lenkijos ir Lietuvos susitikimą Gdynėje užbaigė intensyvi workshop‘ų serija, tapusia idėjiniu tramplinu projektui „DigiTechPort“, kuris, tikimasi, startuos šių metų rugsėjį.  KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.