Pradžia   /   Naujienos   /   Pilies dirbtuvėse – kūrėjų ryžtas užkariauti pasaulį

Pilies dirbtuvėse – kūrėjų ryžtas užkariauti pasaulį

Kūrybinių industrijų atstovai lapkričio 15 d. nepraleido galimybės Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) Pilies dirbtuvėse pasisemti žinių, padedančių efektyviau pristatyti ir parduoti savo produktus bei paslaugas. Renginys pritraukė ne tik pasiruošimu kalėdinei prekybai jau gyvenančius nuolatinius erdvių rezidentus, bet ir daug naujų veidų.
 

„Pasaulio užkariavimo pradžiamokslis verslui: 2 žingsniai“ – drąsus, netgi provokuojantis mokymų pavadinimas pasirinktas siekiant atkreipti dėmesį, kad reikiama informacija ir šiandieninės technologijos suteikia galimybę šturmuoti labai plačius horizontus – nesvarbu, kur bebūtum. Įkvepiančių pavyzdžių turime ir savo rezidentų gretose. Natūralaus vaško žvakės, interjero elementai, aksesuarai, drabužiai, juvelyrika – tik dalis to, kuo mūsų žmonės praturtina lietuvių ir užsienio pirkėjų namus bei spintas. Procesai vyksta, tačiau savo prekės ženklo žinomumą ir klientų ratą, be abejonės, dar galima išplėsti“, – kalbėjo KMTP direktorė Roma Stubrienė.
 

Pranešimu apie partizaninę rinkodarą, šūsnimi spalvingų pavyzdžių ir patarimų su publika dalijosi ekonomikos mokslų daktaras, knygos „Startup Evolution Curve“ autorius Donatas Jonikas. Elektroninės prekybos platformos „Etsy“  veikimo principus, naudą ir iššūkius dirbant su ja pristatė prekės ženklo „Auris Amber“ autorius Aurimas Petrikas.
 

Mokymams pasibaigus daugelis neskubėjo į savo dirbtuves, bet tęsė bendravimą  ir mezgė naujas pažintis ragaudami tortą, kuris smagurius viliojo neatsitiktinai: Pilies dirbtuvės – Klaipėdos mokslo ir technologijų parko bei verslo partnerių, AB "Vakarų laivų gamykla", socialinė iniciatyva, pažymėjo pirmuosius veiklos metus. Nuo 2017 m. lapkričio čia jaunus verslus vysto kelios dešimtys aktyvių klaipėdiečių.
 

Buvusio Baltijos laivų statyklos administraciniame pastate įsikūrusius kūrybinių industrijų atstovus siekiama paskatinti neužsidaryti savo studijose ir ieškoti neišnaudotą jų potencialą atveriančio bendradarbiavimo su tradicinėmis įmonėmis, kurių veikla orientuota į vadinamuosius „mėlynąjį“ bei „žaliąjį“ sektorius – jūrinį transportą ir turizmą, atsinaujinančios energijos gamybą. Šiam tikslui dedikuotas ir KMTP drauge su užsienio partneriais įgyvendinamas projektas „Creative Traditional Companies Cooperation“ (CTCC).
 

Projekto rėmuose rugsėjį Klaipėdoje organizuotos kūrybinės dirbtuvės su lektoriais iš Airijos Maynooth universiteto bei kompanijos „Actionable“, kurios veikla nukreipta į inovacijų diegimo procesų inicijavimą bei spartinimą. Kitų metų pradžioje startuos ir nuotoliniai interaktyvūs mokymai, kuriuose galės dalyvauti tiek kūrybinių industrijų atstovai, tiek tradicinės įmonės – sekite informaciją www.kmtp.lt.
 


Nuotraukų autorė – KMTP Pilies dirbtuvių rezidentė Dovilė Čižaitė-Jonikė/ www.dovilefoto.lt


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.