Pradžia   /   Naujienos   /   Pristatė meninę instaliaciją "SmART-Shipping"

Pristatė meninę instaliaciją "SmART-Shipping"

 

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų (KMTP) parko Pilies dirbtuvių pieva šiemet tapo viena Šviesų festivalio "salų". Vasario 16-osios vakarą čia buvo įžiebta Vilniaus dailės akademijos (VDA) Klaipėdos fakulteto jaunimo sukurta meninė instaliacija "SmART - Shipping". 


Prieš įsikeliant į 14 numeriu Pilies gatvėje pažymėtą pastatą kūrybinių industrijų atstovams, šios patalpos kurį laiką buvo tuščios, o dar seniau jose virė AB „Vakarų laivų gamykla“ administracijos darbas. Tai, jog šis pastatas tapo jūrinio verslo ir bei amatų susitikimo vieta, ir padiktavo „SmART-Shipping“ pavadinimą instaliacijos kūrėjams.
 

Šių metų Šviesų festivalio stiprybe organizatoriai įvardijo profesionalių užsienio kūrėjų ir vietos menininkų kūrybinių sprendimų balansą. "Džiaugiamės ir mes prisidėję prie bendruomenių įsitraukties į šią šventę - projektas gimė ir buvo įgyvendintas didelio entuziazmo dėka, neturint jokių išorinių rėmėjų", - pažymėjo KMTP inovacijų vadybininkė Erika Zavackienė. 
 

Už atliktą didelį darbą parkas dėkoja instaliacijos "SmART-Shipping" kūrėjų branduoliui: VDA Klaipėdos fakulteto pirmakursiams ir antrakursiams Ailenui Matulaičiui, Gretai Rudytei, Arvydui Barasai, Monikai Venckutei, Agnei Riksaitei, Rokui Čėsnai, Kiprui Ustinovui, Gabijai Daugintytei, Letanai Voroncovai, Neringai Atkočiūnaitei.

Įgyvendinant techninius sumanymo aspektus VDA studentams talkino ir KMTP Pilies dirbtuvių rezidentai – garso ir apšvietimo sprendimų profesionalai iš „Miau Muzika“.
 

#Klaipėdašviečia

 

 

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.