Pradžia   /   Naujienos   /   Programinės įrangos kūrėjų kryptis – inovatyvus biuras

Programinės įrangos kūrėjų kryptis – inovatyvus biuras

Darbo erdvė be dokumentų segtuvų ir spausdintuvo skleidžiamo triukšmo, daugiau laiko tam, kad išties kuria pridėtinę vertę vietoje „popierizmo“, kuris vis dar ryja brangias valandas daugelyje įmonių – po KMTP stogu dirbanti „BSS IT“ komanda ne tik savo programinės įrangos sprendimais neša žinutę apie skaitmenizuotų procesų privalumus, bet ir pati įkūnija savo išpažįstamą darbo organizavimo filosofiją. Ją perteikia ir šiuo metu klaipėdiečių intensyviai tobulinama dokumentų valdymo sistema (BSS DVS) – atnaujintą produktą programinės įrangos kūrėjai tikisi pristatyti rudens pabaigoje.

 

Skaitmenizacija išlaisvina efektyvumą

„Esame biuras be popieriaus. Tvirtindami, kad kasdieniai darbai tampa ženkliai paprastesni apsisprendus žengti išvien su inovacijomis, išties remiamės savo pačių patirtimi“, - teigia UAB „BSS IT“ direktorius Nerijus Jankauskas.
 

Pagrindinė įmonės būstinė yra įsikūrusi Kaune, nemaža komanda dirba Klaipėdoje, buhalterija – Vilniuje. Nesunku įsivaizduoti, kad dokumentų valdymo perkėlimas į elektroninę erdvę „BSS IT“ žmones išvadavo nuo daugybės pasenusių „ritualų“, kurių daugeliui įmonių kol kas dar nepavyksta išgyvendinti, – įvairių popierinių dokumentų ir jų kopijų saugojimo archyvuose, jų siuntimo rūpesčių, nuolatinio darbo sutarčių ir atostogų prašymų cirkuliavimo, kuris ypač apsunkina didelių verslo organizacijų kasdienę rutiną.
 

N. Jankausko teigimu, tobulinant dokumentų valdymo sistemą ir integruojant inovatyvius sprendimus, svarbus tiek minėtus sprendimus kuriančios komandos profesionalumas, tiek gebėjimas reaguoti į verslo įvardijamus iššūkius bei problemas. „Be jokios abejonės, šiandienos tendencijas atliepianti ir didesnio konkurencingumo siekianti įmonė turi galvoti apie visų įmanomų procesų skaitmenizavimą. Kelią, kuriuo žengiame mes patys ir apie kurio naudą kalbame iš dokumentų valdymo perspektyvos, Lietuvoje, sakyčiau, yra pasirinkusios apie 20 procentų įmonių“, – spėjo pašnekovas.
 

Dėmesio centre – ir švietimas

„BSS IT“ vadovo teigimu, kol kas tenka kiek apgailestauti, kad viešasis sektorius daugelį savo paslaugų ir procesų yra sėkmingiau skaitmenizavęs nei privatusis. „Tokia situacija iš dalies buvo nulemta galimybės viešajam sektoriui pasinaudoti europine parama. Žinoma, esminiai pokyčiai reikalauja investicijų, bet ne mažiau, – o galbūt net labiau – svarbus yra toliaregiškas požiūris, žinios ir subrandintas ryžtas tas žinias pritaikyti. Būtent dėl šios priežasties neapsiribojame vien programinės įrangos kūrimu, bet nemažai dėmesio skiriame ir švietimui – skaitome pranešimus, kviečiame verslą užduoti rūpimus klausimus, įsitraukti į diskusijas“, - pažymėjo N.Jankauskas.
 

Vertindama atskirų Lietuvos miestų ir regionų atvirumą skaitmeninėms inovacijoms, „BSS IT“ komanda Vilnių įvardija neabejotinu lyderiu – tai nulemia ir miesto demografiniai aspektai, ir jame veiklą plėtojančių ar naujai įsikuriančių įmonių poreikiai. „Visgi Klaipėdoje tendencijos irgi pozityvios, su šio regiono įmonėmis palaikome glaudžius ryšius ir turime šaunių bendradarbiavimo pavyzdžių – mūsų sprendimą įdiegusių įmonių gretose yra ir mažesnių, ir apie 600 darbuotojų turinčių įmonių. Neseniai skaitmenizacijos temomis diskutavome bei aptarėme šiandienos verslui aktualius klausimus su Klaipėdos LEZ bendruomene – ji demonstruoja didelį susidomėjimą ir atvirumą naujovėms“, – kalbėjo N. Jankauskas.


Kviečia papildyti komandos gretas

Šiuo metu trijuose Lietuvos miestuose padalinius turinti įmonė veiklą pradėjo prieš 16 metų. Iš pradžių dirbę daugiausiai su klientais iš Vokietijos, ilgainiui programinės įrangos kūrėjai atsigręžė į Lietuvos rinką ir pastaraisiais metais itin aktyviai dirba atliepdami jos poreikius: „Projektų užsienyje mes ir toliau imamės. Tarp programuotojų atlygio čia ir Vokietijoje nebėra tokio atotrūkio kaip kadaise, tad išties galime tvirtinti, kad esame reikalingi ne kaip pigesnė darbo jėga, bet kaip išties kompetentingi savo srities specialistai“.
 

Šiuo metu „BSS IT“ ieško WEB Front-End ir .NET Back-End  programuotojų Kaune, priimtų į komandą JAVA programuotoją Klaipėdoje. „Laukiame savo komandoje motyvuotų darbuotojų, kuriems įdomu kurti inovatyvius sprendimus ir dirbti su geriausiais savo srities profesionalais.
 

Nėra abejonių, kad šiandien programuotojo profesija atveria puikių galimybių dirbti prie įdomių projektų ir būti įvertintam. Patogi darbo aplinka, pozityvi atmosfera, kokybiškas laisvalaikis – tam paklausūs specialistai skiria vis daugiau dėmesio. Prisitaikydami turi reaguoti ir  darbdaviai, tad paties darbuotojo pasirinkimas, jo lūkesčiai tampa vis svarbesni“, – šypsojosi „BSS IT“ vadovas.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.