Pradžia   /   Naujienos   /   Projekto CTCC partneriai susitiko Rietave

Projekto CTCC partneriai susitiko Rietave

"Kūrybinių ir tradicinių įmonių bendradarbiavimas" (Creative Traditional Companies Cooperation/ CTCC) - tai proveržio ir inovacijų variklis mažoms bei vidutinėms įmonėms. Tarptautinėį projektą įgyvendinantys partneriai balandžio 17-19 d. surengė susitikimą Rietave. Jo metu daug dėmesio skirta pasiruošimui jau greit startuosiantiems mokymams, prie kurių bus aktyviai raginamos prisijungti ir verslo organizacijos iš Vakarų Lietuvos.


CTCC – tai pelno nesiekiantis projektas, kuris finansuojamas Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną INTERREG programos (South Baltic), LR Vidaus reikalų ministerijos bei projekto partnerių lėšomis.
 

Projekto branduolys – tai 10 partnerių, kurių geografija apima Vokietiją, Lietuvą, Lenkiją, Švediją, Daniją. Siekti užsibrėžtų tikslų padeda ir daugiau nei 30 asocijuotų partnerių.
 

Projektu siekiama sustiprinti tradicinio ir kūrybinio sektoriaus įmonių bendradarbiavimą ir taip padidinti tradicinių pramonės sektorių įmonių inovacijų diegimo pajėgumus kuriant produktus, tobulinant paslaugas, procesus įmonių viduje bei formuojant efektyvią rinkodaros strategiją. Projektas aktualus tradicinėms – mažoms ir vidutinėms – įmonės, kurių veikla apima jūrinį transportą ir laivų gamybą, atsinaujinančios energijos gamybą, jūrinį turizmą.


Į projektą įsitrauks platus spektras kūrybinio sektoriaus atstovų: dizaineriai, architektai, reklamos specialistai, žaidimų ir kitų IT produktų kūrėjai. Bendradarbiaujant su jais bus kuriami prototipai, vystomi nauji verslo modeliai, organizuojami mokymai tradicinių įmonių atstovams.
 

Tradiciniam verslui, kuris kasdien patiria įvairių iššūkių bei ieško efektyviausių problemų sprendimų, projektas CTCC atveria galimybę situaciją ir galimus pasirinkimus įvertinti iš naujų perspektyvų – impulsą tam suteiks kūrybinių industrijų atstovai. Tikėtina, jog kai kuriems projekto dalyviams tokios akistatos bus pirmos, tad išties įkvepiančios.
 

Projektas – tai virtualūs tarptautiniai mokymai ir gyvi susitikimai, parodos ir kiti renginiai Lietuvoje bei užsienyje. CTCC –  tai galimybė bendradarbiaujant su kūrybinių industrijų atstovais ir tarptautinio lygio ekspertais kurti bei vystyti inovatyvius prototipus, įveikti kliūtis, trukdančias siekti proveržio ir augimo, tai „vitaminai“ didinant įmonės žinomumą bei konkurencinį pranašumą.

Daugiau informacijos

Solveiga Kurgonaitė/ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas:

solveiga@kmtp.lt, +370 671 61829.
 

Laima Dockevičienė/ Rietavo turizmo ir informacijos centras:

direktore@rietavovic.lt, +370 699 17716.


Projekto Facebook paskyra:

https://www.facebook.com/CTCCSouthBaltic/


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.