Pradžia   /   Naujienos   /   Regiono verslui – kūrybiškumo injekcija

Regiono verslui – kūrybiškumo injekcija

Artimiausių renginių Klaipėdos mokslo ir technologijų parke leitmotyvu taps kūrybiškumas. Jį pasitelkti bus drąsinami ir rinkoje jau spėję įsitvirtinti tradiciniai verslai, ir ambicingų užmojų nestokojantys esami ar būsimieji startuoliai.
 

Rugsėjo 26 ir 27-oji žada dvi intensyvias dienas ir du ypatingus svečius Klaipėdoje, kurie pakviesti moderuoti „Design thinking and innovation training“ renginio. Su mokymų dalyviais dirbsiantys Airijos Maynooth universiteto mokslininkai ir dėstytojai Trevoras  Vaugh ir Martinas Ryanas, taip pat vadovauja savo kompanijai „Actionable“, kurios veikla nukreipta į inovacijų diegimo procesų inicijavimą bei spartinimą – verslo ir kitoms organizacijoms ekspertai talkina identifikuojant esminius iššūkius, padeda išlaisvinti kūrybiškumo potencialą kuriant ar tobulinant produktus bei paslaugas.
 

Mokymai, organizuojami tarptautinio projekto „Kūrybinių ir tradicinių įmonių bendradarbiavimas“ (CTCC) rėmuose, suburs apie 60 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio. Jų gretose – nemažas būrys uostamiesčio atstovų: Klaipėdos mokslo ir technologijų parko įmonės, Pilies dirbtuvių rezidentai, Klaipėdos universiteto mokslininkai, AB „Vakarų laivų gamykla“, AB „Klaipėdos nafta“ ir kitų įmonių specialistai.
 

Spalio 18 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas pakvies į praktinį gilinamąjį seminarą, kurį ves vadovų magistrantūros lektorė, konsultantė strateginio valdymo ir strateginio marketingo srityse Inga Uus. Lektorė į uostamiestį atvyksta su tema „Kaip kurti konkurencingą verslo modelį“.
 

Kas yra vertinga vartotojui ir kaip įmonei uždirbti daugiau iš to, kas vertinga vartotojui? Kaip tai, kas vertinga vartotoju, virsta pajamomis įmonei? Būtent šiuos klausimus akcentuos I.Uus, kuri taip pat yra ir tyrinėtoja, vertinanti kūrybiškumą bei siekianti dauginti jo apraiškas tiek versle, tiek kasdieniame gyvenime.
 

Lektorė su dalyviais ne tik dalinsis naujausiomis žiniomis, bet ir kvies atlikti praktines užduotis, įsitraukti į diskusijas, taip pat visi dalyviai savo įmonei parengs verslo modelio eskizą.
 

Paskutinį spalio savaitgalį, 26-28 dienomis, į Klaipėdos mokslo ir technologijų parką sugrįš jau 10-osios kūrybinės dirbtuvės „Hacker Games“. Renginys suteiks platformą įgyvendinti savo inovatyvias idėjas, susijusias su rinkodara, inžinerija, programavimu ir kitomis sferomis. Dalyviams talkins aukštos kvalifikacijos mentoriai. Entuziastai kviečiami jau dabar suskubti registruoti savo komandas.
 


 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.