Pradžia   /   Naujienos   /   Rungėsi jaunieji Klaipėdos IT talentai

Rungėsi jaunieji Klaipėdos IT talentai

Apie trys dešimtys uostamiesčio moksleivių kovo 16 d. įprastas pamokas išmainė į varžybų adrenaliną Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vykusiose IT varžybose. Patys kūrę užduotis savo priešininkams dalyviai šiemet vėl stebino išradingumu ne tik mokytojus, bet ir renginį stebėjusius solidžių įmonių atstovus.
 

Įsitikinti galimybe IT žinias pritaikyti įvairiausiose srityse, ugdyti komandinio darbo kompetencijas – vieni svarbiausių jau aštuntus metus Klaipėdoje organizuojamo informacinių technologijų konkurso tikslų. IT varžybose moksleivių kuriamų užduočių spektras apima tekstinę grafiką, kodavimą, saugų interneto naudojimą, greitą paiešką, logiką ir kitus informacinių technologijų aspektus.
 

Šiemet konkurse varžėsi aštuonios 8-12 klasių moksleivių komandos iš Klaipėdos miesto mokyklų, gimnazijų, o taip pat Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro. Renginyje debiutavo Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos bei Klaipėdos licėjaus deleguotos komandos.
 

Dalyviai turėjo pristatyti po tris namų darbų užduotis ir gavo visą šūsnį priešininkų klausimų. Komandas vertino ne tik „Aukuro“, Vytauto Didžiojo gimnazijos ir „Robotikos akademijos“ mokytojai, bet ir AB „Klaipėdos nafta“, bendrovės „Telia Lietuva“  programuotojai bei inžinieriai.
 

Šiemet IT varžybose triumfavo Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos komanda. Antroji vieta atiteko Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos komandai, trečioji – Klaipėdos licėjaus moksleiviams.
 

Konkursą organizavo Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazija, Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras (KMSC) ir iniciatyvių pedagogų branduolys: Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijos ir KMSC mokytojai Ramunė Šimkuvienė bei Leonas Šimkus, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos mokytoja Rita Valaitytė-Petrauskienė.
 

„Džiaugiamės antrus metus iš eilės būdami šio išties reikalingo renginio, auginančio uostamiestyje jaunąją IT talentų kartą, partneriais. Šiandieniame pasaulyje tvirtas technologinių žinių pagrindas suteikia užtikrintumo bet kurios profesijos atstovui. Tikimės, kad su kai kuriais šio konkurso dalyviais ateityje dar persipins mūsų įgyvendinami projektai ir kitos veiklos – jau kaip su patirties įgijusiais IT specialistais, automatikos ir robotikos sričių profesionalais. Galbūt kažkam ateities kryptį padiktuos būtent šis konkursas“, – kalbėjo Klaipėdos mokslo ir technologijų parko direktorė Roma Stubrienė.
 

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.