Pradžia   /   Naujienos   /   Ruošiamasi Baltijos šalių mėlynosios bioekonomikos hakatonui

Ruošiamasi Baltijos šalių mėlynosios bioekonomikos hakatonui

Sausio 23-24 d. Helsinkyje susitiko tarptautinio projekto ALLIANCE+ rėmuose kuriamo į mėlynąsias biotechnologijas orientuoto akseleratoriaus bendruomenė – ekspertai ir mentoriai bei potencialūs startuoliai, pristatę savo generuojamas idėjas, galinčias tapti naujais aukštą pridėtinę vertę kuriančiais verslais.

Pirmojoje tokio pobūdžio sesijoje dalyvavęs Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (MTP) plėtros vadovas Andrius Sutnikas iš Suomijos grįžo ne tik kupinas pozityvių įspūdžių apie išgirstus pitch‘us, bet ir su puikia žinia – jau balandžio mėnesį akseleratoriais dalyviai ir kiti inovatoriai turės galimybę pademonstruoti savo gebėjimus naujame – hakatono – formate.
 

Pirmąjį Baltijos šalių mėlynosios bioekonomikos hakatoną (Baltic Blue Bioeconomy Hackathon) organizuoja tarptautinis „SUBMARINER“ tinklas, telkiantis viso regiono mokslinių tyrimų institucijas, ekspertus, viešąsias ir verslo organizacijas, kurių gretose – ir Klaipėdos MTP. Tarptautinę dalyvių auditoriją subursiantis renginys vyks balandžio 4-5 dienomis Kristineberge, Švedijoje.
 

„Jau greitai bus paskelbtas kvietimas komandoms, o kol kas organizatoriai ragina teikti užduočių pasiūlymus dalyviams, registruotis mentorius ir ekspertus. Iššūkiai neabejotinai pareikalaus inovatyvaus požiūrio į konkrečias problemas, su kuriomis susiduria verslas, tyrimų centrai ar visuomenė. Dalyviai, kuriems talkins mentoriai, turės pademonstruoti gebėjimą per 48 valandas sugeneruoti ir pateikti savo siūlomą sprendimą. Patys turėdami nemažą įdirbį organizuojant hakatonus Klaipėdoje, galime užtikrinti, jog toks formatas –  puiki galimybė ne tik ieškoti rūpimų atsakymų, bet ir puiki galimybė susitikti ir drauge dirbti skirtingų sričių specialistams, studentams, verslui”, –  akcentavo A. Sutnikas.
 

Išsamesnė informacija apie hakatoną: https://www.submariner-network.eu/hackathon

Turite papildomų klausimų? Susisiekite su „SUBMARINER“ tinklo atstove Lisa Simone de Grunt lsdg@submariner-network.eu
 

Iššūkius/ užduotis galima registruoti iki sausio 31 d.
 

Komandos bus vertinamos atsižvelgiant į kūrybiškumą, pritaikomumo ir vertės potencialą bei kitus kriterijus. Vertinimo komisiją sudarys tarptautinė ekspertų grupė.


#alliance #bluebiotechnology # accelerator #hackathon #startups

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.