Pradžia   /   Naujienos   /   Sausio 5 d. vyks TechHub informacinis renginys

Sausio 5 d. vyks TechHub informacinis renginys

Turi inovatyvią idėją ir nori ją paversti startuoliu? Abejoji, ar gali? Trūksta patirties, komandos narių, mentorių? Apie galimybę savo idėją paversti verslu išgirsk #TechHub pre-akceleratoriaus informaciniame renginyje sausio 5 d. 
 

Renginio metu programos vadovas dr. Gediminas Rumšas pristatys dalyvavimo pre-akceleratoriuje naudas, mokymų planą, papasakos, kaip bus vykdoma startuolių atranka bei kas laukia baigus programą. Tai pat į jūsų klausimus atsakys bei savo patirtimi ir sėkmės istorijomis pasidalins mokymus baigę programos absolventai: Nyuance“ įkūrėja Ramunė Gvozdaitė bei „Gen4Gen” bendraįkūrėja Irma Lukoševičienė.
 

Tai bus jau penktasis startuolių pre-akceleratoriaus ciklas – iki šiol, keturių ciklų metu, TechHub sulaukė daugiau nei 400 dalyvių paraiškų, programą baigė jau 70 startuolių, šiuo metu dalyvauja dar 20 komandų. Pre-akceleratorius apjungė daugiau nei 250 inovatorių, 3 dalyviai jau sulaukė privačių investuotojų investicijų, 8-iems buvo suteikta MITA finansinė parama, 10 jų jau akceleravosi užsienyje.
 

Startuoliai trijų mėnesių programos metu su asmeniniais mentoriais bei ekspertais iš Lietuvos ir užsienio išnagrinės 12 mokymų temų: išsigrynins tikslinį klientą, atliks rinkos ir konkurentų analizę, sukurs įėjimo į rinką strategiją, sužinos apie verslo steigimo, produkto vystymo, pozicionavimo, prekės ženklo kūrimo, komandos stiprinimo, finansavimo, intelektinės nuosavybės ir kitas verslo subtilybes.
 

Programą sėkmingai baigę startuoliai turės galimybę prisistatyti (angl. pitch) investuotojų komisijai baigiamajame „Demo Day“ renginyje. Be to, geriausiai pasirodžiusios komandos bus apdovanotos vertingais prizais – bilietais į akceleratorius užsienyje bei kelionėmis į startuoliams reikalingus susitikimus su partneriais ar renginius ES valstybėse.
 

Teikti paraiškas dalyvauti pre-akceleratoriuje gali visi startuoliai (didelį ir inovacijomis grindžiamą verslo plėtros potencialą turinčios labai mažos ar mažos įmonės, veikiančios ne ilgiau nei 5 metus) ar planuojantys juos įkurti. Kiekviena pretenduojanti komanda pagal parengtą pavyzdinę formą turi pateikti informaciją apie startuolį, komandą, paslaugą (produktą) bei pagrįsti jos inovatyvumą. Gautas paraiškas įvertins bei dalyvius atrinks projekto ekspertai. 
 

Registracija į pre-akceleravimo programos penktąjį ciklą bus vykdoma gruodžio 27 – sausio 9 dienomis.
 

Renginys Facebook: www.facebook.com/events/416442410212661/
 

Prisijunkite prie susitikimo sausio 5 d. 16 val:  https://zoom.us/j/97388672945

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.