Pradžia   /   Naujienos   /   Savivaldybė kviečia investuotojus teikti paraiškas paramai gauti

Savivaldybė kviečia investuotojus teikti paraiškas paramai gauti

Skelbiamas pirmasis Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos kvietimas investuotojams, kuriantiems arba plečiantiems paslaugų centrus (angl. Shared services center arba SSC) Klaipėdos mieste, teikti paraiškas paramai, patirtų išlaidų kompensavimo būdu, gauti.
 

Informacija apie kvietimą:
 

Konkursas organizuojamas vadovaujantis Paramos teikimo investuotojams Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto lėšomis tvarkos aprašu aprašas (patvirtinta Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2019-07-25 sprendimu Nr. T2-223).


Naujai įsteigtam paslaugų centrui dalinai kompensuojamos patirtos patalpų nuomos išlaidos Klaipėdos mieste. Vienos darbo vietos 1 metų nuomos išlaidų kompensavimo suma negali būti didesnė nei  960 Eur / 1 darbo vietai.


Papildomi reikalavimai:

Kompensuojama administracinių patalpų nuomos kainos dalis negali viršyti 10 Eur / m2, o naudingas plotas vienai darbo vietai – 8 m2.


Tokia parama gali būti taikoma subjektui įsipareigojančiam sukurti ne mažiau kaip 20 naujų darbo vietų per 12 mėn. nuo sutarties pasirašymo ir išlaikyti sukurtas darbo vietas ne mažiau nei 36 mėn.
 

Informacija apie reikalavimus paraiškos teikėjams pateikiama kompensavimo sąlygų apraše aprašas.
 

Paraiškas paraiškos forma konkursui iki š. m. kovo 20 d. gali teikti Lietuvos Respublikos ir užsienio juridiniai asmenys, kuriantys arba plečiantys paslaugų centrą Klaipėdos mieste, kuris yra suprantamas kaip subjektas, atsakingas už konkrečių veiklos užduočių vykdymą ir tvarkymą, pavyzdžiui, apskaitą, žmogiškuosius išteklius, darbo užmokesčio, IT, teisinius, atitikties, pirkimo, saugumo ir kt. Paslaugų centras konsoliduoja vieno ar kelių tipų funkcijas vienoje vietoje ir tokiu būdu aptarnauja padalinius skirtingose šalyse ar net regionuose.


Paraiškos iki kvietime nurodyto termino pabaigos turi būti pateiktos Savivaldybės administracijai vienu iš nurodytų būdų:
 

  • Tiesiogiai arba naudojantis pašto pasiuntinių teikiamomis paslaugomis Informavimo ir e. paslaugų skyriaus Vieno langelio ir e. paslaugų poskyriui (paraiškos teikiamos užklijuotame voke (pakete), ant kurio turi būti nurodyta: „PARAIŠKA“, finansinės paramos priemonės, pagal kurią teikiamas projektas, pavadinimas ir pareiškėjo pavadinimas bei adresas). Paraiškai susegti nenaudojamos spiralinio ar terminio įrišimo priemonės, įmautės, visi byloje pateikiami dokumentai turi būti A4 formato, išskyrus atvejus, kai kitų įstaigų išduotų dokumentų formatas yra kitoks. Paraiška turi būti pasirašyta pareiškėjo vadovo ar jo įgalioto asmens. Kartu su paraiškos originalu turi būti pateikta ir elektroninė paraiškos kopija skaitmeninėje laikmenoje (1 failas PDF formatu);
     
  • Naudojantis nacionaline elektroninių pranešimų ir elektroninių dokumentų pristatymo fiziniams ir juridiniams asmenims sistema „E. pristatymas“ (toliau – E. pristatymo sistema). Paraiška turi būti pasirašyta pareiškėjo vadovo ar jo įgalioto asmens.


Kitais nei kvietime nurodytais adresais ir būdais pateiktos arba po kvietime nustatyto termino pabaigos pateiktos paraiškos nepriimamos ir nevertinamos.
 

Kilus klausimams konsultuoja: Gabrielė Martusevičienė, Klaipėdos miesto savivaldybės Investicijų ir ekonomikos departamento Tarptautinių ryšių ir ekonominės plėtros skyriaus vyriausioji specialistė, tel. 8 (46) 39 60 14, el. p. gabriele.martuseviciene@klaipeda.lt


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.