Pradžia   /   Naujienos   /   Seminare – apie tarptautinio bendradarbiavimo stiprinimą žengiant švarios energetikos kryptimi

Seminare – apie tarptautinio bendradarbiavimo stiprinimą žengiant švarios energetikos kryptimi

Europos Sąjunga yra užsibrėžusi Europos energetikos sistemos dekarbonizavimo iki 2050 metų tikslą. Ambicijų nestokojantis sprendimas atveria naujas galimybes ieškoti pažangių sprendimų, kurti ir diegti inovacijas tam pasitelkiant  tarpsektorinį bendradarbiavimą.


Tam, kad procesą lydėtų sėkmė, itin svarbus visų Europos šalių palaikymas bei įsitraukimas. Siekiant jį sustiprinti bei paskatinti tarptautinį bendradarbiavimą 2022 m. sausio 19 d. organizuojamas vebinaras “Pan-European Clean Energy Transition: ways to strengthen transnational cooperation”. Renginio metu vyksiančioje diskusijoje savo patirtimi bei įžvalgomis drauge su tarptautine auditorija pasidalinti pakviestas Klaipėdos mokslo ir technologijų parko, koordinuojančio Lietuvos jūrinio klasterio veiklą, plėtros vadovas Andrius Sutnikas. 
 

Renginio organizatoriai - Deep Geothermal Support Unit įgyvendinimo grupė, SUPEERA ir EERA (European Energy Research Alliance).

 

Tikslinė auditorija: EU13 šalių (Bulgarija, Kroatija, Kipras, Čekija, Estija, Vengrija, Latvija, Lietuva, Malta, Lenkija, Rumunija, Slovakija ir Slovėnija), o taip pat Graikijos ir Portugalijos atstovai, dirbantys akademinėse institucijose, atstovaujantys pramonei; politikos formuotojai, energetikos sektoriaus specialistai.

Registracija ČIA


Renginio dalyviai turės galimybę susipažinti su ES Plėtros iniciatyva, finansinės paramos mechanizmais, EERA organizacija ir jos veikla. Vebinare taip pat bus pristatytos sėkmės istorijos ir teigiami pokyčiai, pasiekti pasitelkiant tarpsektorinį bendradarbiavimą.
 


Programa parsisiuntimui

 


 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.