Pradžia   /   Naujienos   /   SGD klasteris vėl bendradarbiaus su pasauline jūrų pramonės paroda SMM

SGD klasteris vėl bendradarbiaus su pasauline jūrų pramonės paroda SMM

Lietuvos SGD klasteris, kurio veiklą koordinuoja Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, tęsia užpernai užmegztą bendradarbiavimą su pasaulinės jūrų pramonės parodos SMM organizatoriais Hamburg Messe und Congress GmbH. 2020 m. rugsėjo 8-11 dienomis vyksiantis renginys ir vėl pasiūlys išskirtines sąlygas jame norintiems dalyvauti klasterio atstovams.

Nauja bendradarbiavimo sutartis pasirašyta 2019 m. rugpjūčio 12 d. ir jau antrąsyk pasitarnaus siekiant tarptautinėje arenoje, solidžiausiame renginyje, skirtame jūrinio sektoriaus verslui, pristatyti Lietuvos SGD klasterio vykdomas veiklas ir projektus specialios sesijos metu, o taip pat suteiks galimybę delegacijos nariams nemokamai apsilankyti parodoje bei gauti specialiai paruoštus informacinius paketus.
 

Kas 2 metus vykstančioje parodoje, kurios plotas siekia daugiau nei 90 tūkst. kv.m., savo stendus pristato apie 2 200 dalyvių iš kone 70-ies pasaulio šalių, apsilanko apie 50 tūkst. svečių iš 120-ies valstybių. Laivų statybos, jų įrangos ir eksploatavimo, jūrinių technologijų, krovos sistemų,  jūrinės  inžinerijos, jūrinių paslaugų, kitų sektorių atstovai bei ekspertai į Hamburgą susirenka pristatyti inovatyvias technologijas bei aptarti jūrinės pramonės perspektyvas.
 

„SMM atveria galimybes susitikti ir diskutuoti rūpimais klausimais su galingiausių jūrinės industrijos kompanijų atstovais, mokslininkais, aukštais valdžios pareigūnais. Nekantraujame darsyk prisistatyti šiai išties plačiai bendruomenei bei užmegzti su ja dar stipresnius ryšius. Kviečiame SGD klasterio partnerius savo kitų metų kalendoriuose jau pasižymėti rugsėjo 8-11 d. ir išnaudoti galingą šio pasaulinio lygio renginio potencialą“, - sakė Lietuvos SGD klasterio koordinatorius, Klaipėdos mokslo ir technologijų parko plėtros vadovas Andrius Sutnikas.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.