Pradžia   /   Naujienos   /   Skelbiamas konkursas „Ieškomas inovatorius!”: laukiama idėjų

Skelbiamas konkursas „Ieškomas inovatorius!”: laukiama idėjų

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) ketvirtą kartą skelbia idėjų atrankos konkursą „Ieškomas inovatorius!“, skirtą visiems, turintiems idėjų dėl verslo, grindžiamo inovacijomis ir naujausiomis technologijomis, kūrimo! Perspektyviausi dalyviai turės galimybę įsteigti technologines įmones ir gauti MITA projekto „InoSpurtas“ ekspertų paslaugas, užtikrinančias spartesnį produktų patekimą į rinką. 
 

„Konkurso dėka sėkmingai įsteigtos jau 47 technologinės įmonės, kuriančios inovatyvius, aukštos pridėtinės vertės produktus, todėl skatiname visus, turinčius idėjų, nepraleisti šios progos – tai puiki galimybė sukurti visiškai naują arba iš esmės patobulinti jau esamą produktą, sprendžiantį visuomenės, mokslo ar verslo problemas ir taip gerinantį mūsų kasdienybę“,- teigia MITA vadovas Gintas Kimtys. 

 

Idėjų skaičius neribojamas
 

Konkursas orientuojasi į tris tikslines grupes: jaunus žmones su inovatyviomis idėjomis ir pradedančius ar pažengusius startuolius, mokslininkus, siekiančius komerci­alizuoti išradimus ir inovacijas, bei smulkųjį ar vidutinį verslą, kuriam būtų aktualu plėtoti technologijas.
 

Paraiškų skaičius neribotas, tad  jų galima pateikti tiek, kiek dalyvis turi idėjų, kviečiami dalyvauti visi, kurie turi įdomių verslo sumanymų, kurių iki šiol nedrįso realizuoti. Paraiškas galima pateikti ČIA iki 2020 m. gruodžio 15 d. Pateiktas idėjas vertins ne mažiau kaip 3 kompetentingi ekspertai pagal šiuos kriterijus: idėjos inovatyvumą ir išskirtinumą, jos galimą naują pritaikymą; mokslinių rezultatų naudojimą; vartotojų poreikių tenkinimą; naujų vartotojų, rinkų sukūrimą; technologijos konkurencinį pranašumą; produkto gamybos kaštų racionalumą; finansinį pagrindimą; galimybę patentuoti ar registruoti produkto dizainą. Teikiamos idėjos turi atitikti Sumanios specializacijos teminius prioritetus. 

 

Galimybės perspektyviausiems dalyviams
 

Atrinktų idėjų autoriai galės įsteigti įmonę, kuri gaus MITA projekto „InoSpurtas“ konsultacines paslaugas. Atsižvelgiant į tai, kad pradedantieji verslininkai neišvengiamai daro klaidų, penkiems perspektyviausiems bus priskirti patyrę verslo konsultantai, kurie profesionalių konsultacijų dėka šių klaidų kiekį sumažins bei užtikrins spartesnį naujo produkto patekimą į rinką. Startuoliai turės galimybę prisistatyti MITA renginių metu, dalyvauti organizuojamose parodose. Tuo pat metu startuoliai galės pasinaudoti ir kitomis MITA inovacijų paramos priemonėmis bei gauti finansavimą inovatyvioms idėjoms įgyvendinti.
 

Startuoliams suteikiamos konsultacijos apie verslo plano parengimą, technologijos vystymo, rinkodaros, intelektinės nuosavybės valdymo klausimais. Paskirti mentoriai atliks finansavimo šaltinių, partnerių ir investuotojų paiešką, padės išbandyti sukurtus sprendimus ir patikrinti praktinį jų veikimą. 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.