Pradžia   /   Naujienos   /   Spalį Klaipėdoje - Jūrinio verslo forumas

Spalį Klaipėdoje - Jūrinio verslo forumas

Jau dešimt metų stipriu gegužės pabaigos akordu uostamiestyje tapdavo tradicinis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų renginys "Verslas. Golfas. Džiazas". Atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją dėl koronaviruso pandemijos, verslo konferencija, kuri šiemet dedikuota jūrinei tematikai ir įgyja forumo formatą, bei individualūs (B2B) verslo susitikimai perkeliami ir bus organizuojami spalio 1 dieną.

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - vienas Jūrinio forumo organizatorių, prisidedantis formuojant renginio turinį ir suburiant plačią verslo bei įvairių sričių ekspertų bendruomenę. Drauge su tarptautiniais partneriais KMTP įgyvendinamam projektui "Connect2Small Ports" forume atstovaus Vismaro (Vokietija) taikomųjų mokslų universiteto bendradarbis Robert Philipp, pristatysiantis pranešimą apie Pietų Baltijos Mėlynosios ekonomikos rinkodarą. Kartu su KMTP į tarptautinį projektą "Ecoprodigi", kuris nukreiptas į skaitmenizavimo procesų skatinimą jūriniame sektoriuje, įsitraukusios UAB "Western baltic Engineering" vadovas Marius Arkušauskas dalinsis savo įžvalgomis apie tvarumą ir inovacijas laivų statybos pramonėje.


Į forumo programą įtraukti ir KMTP koordinuojamo Lietuvos SGD klasterio narių atstovai. AB "Klaipėdos nafta" SGD komercijos skyriaus vadovė Jurgita Šilinskaitė-Venslovienė skaitys pranešimą "SGD atsinaujinančių energijos išteklių kontekste: potencialas ir panaudojimo galimybės",o tarptautinės kompanijos DNV GL techninio aptarnavimo vadovas Andrius Uldukis pristatys temą, skirtą ateities jūrų uostams ir transportui.

 

Preliminari Jūrinio verslo forumo programa: http://www.kcci.lt/lt/jurinio-verslo-forumas-2/.


REGISTRACIJA 
 Taip pat Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalijasi gera žinia, jog rūmų taurės golfo turnyras įvyks! Dalyviai susitiks gegužės 30 d. (šeštadienį) golfo aikštyne "National golf resort". 


Turnyro žaidėjų registracija vyksta: info@nationalgolf.lt bei +370 655 22222.

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.