Pradžia   /   Naujienos   /   „StartUp Klaipėda“ renginio viešnia - Dalia Ibelhauptaitė

„StartUp Klaipėda“ renginio viešnia - Dalia Ibelhauptaitė

Verslumą bei inovatyvumą skatinanti iniciatyva „StartUp Klaipėda“ pradeda renginių sezoną uostamiestyje ir tikisi suburti plačią, naujoms žinioms ir pažintims atvirą auditoriją. Rugsėjo 26 d. 19 val. viešbučio „Navalis" restorane organizuojamo susitikimo viešnia  Dalia Ibelhauptaitė, kuri dalinsis savo įžvalgomis apie kūrybiškumą versle. Kviečiame dalyvauti!
 

Apie organizaciją
 

Į ilgalaikę perspektyvą orientuota iniciatyva „StartUp Klaipėda“ 2018 m. birželio 18 d. buvo įtvirtinta jungtinės veiklos sutartimi, kurią pasirašė Klaipėdos miesto mokslo ir švietimo įstaigų bei verslo atstovai. Jų gretose – Klaipėdos universitetas, LCC tarptautinis universitetas, Klaipėdos licėjus, Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Klaipėdos universiteto Studentų sąjunga, verslo atstovų vardu – nacionalinis viešbučių tinklas „Tubinas“.


Šalys skatins skatinti jaunimą generuoti ir kurti inovatyvių verslo projektų idėjas – tokiu būdu prisidedant prie Klaipėdos miesto, regiono bei šalies socioekonominės ir kultūrinės pažangos. "StartUp Klaipėda" iniciatyva taip pat siekiama stiprinti mokslo, švietimo, viešojo ir privataus sektorių partnerystę kuriant bendradarbiavimu grįstą vertę vietos ir nacionaliniu mastu, plėtoti mentorystės ir mecenatystės idėją, prisidėti prie talentų išsaugojimo ir pritraukimo į Klaipėdos regioną.


Tarp „StartUp Klaipėda“ 2018-2019 m. numatomų veiklų – verslo klubo "MVM" (Mentorystė+Verslas+Mecenatystė) steigimas, inovatorių verslumo stovyklos organizavimas, projektinės savaitės ir kiti renginiai.


„StartUp Klaipėda“ tikslai planuojamos veiklos ir siekiami rezultatai yra glaudžiai susiję su Klaipėdos miesto proveržio strategijos 2030 veiksmų plano uždaviniais.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.