Pradžia   /   Naujienos   /   „Šviesų festivalio“ programoje – instaliacija prie KMTP Pilies dirbtuvių

„Šviesų festivalio“ programoje – instaliacija prie KMTP Pilies dirbtuvių

Prieš dvi savaites pasirašyta Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) bei Vilniaus dailės akademijos (VDA) bendradarbiavimo sutartis jau virsta apčiuopiamais, miesto kultūrinį gyvenimą praturtinančiais projektais – partnerių iniciatyva specialiai Klaipėdos „Šviesų festivaliui“ kuriama meninė instaliacija.
 

Projektas pavadinimu „SmART-Shipping“ visuomenei bus pristatytas vasario 16 d. Praeivių ir pravažiuojančiųjų žvilgsnius jis trauks šeštadienio vakarą nuo 17 iki 22 val. KMTP Pilies dirbtuvių pievoje (Pilies g. 14).
 

Instaliaciją kuriantys VDA Klaipėdos fakulteto studentai kol kas neatskleidžia visų savo sumanymo kortų. Nuo praėjusios savaitės komanda panirusi ne tik į eskizus – jaunuoliai kelis kartus lankėsi Pilies dirbtuvių erdvėse siekiant kruopščiai įvertinti įvairius techninius aspektus. Įgyvendinant kūrybinį sumanymą VDA studentams ketina talkinti ir KMTP dirbtuvių rezidentai – garso ir apšvietimo sprendimų profesionalai iš „Miau Muzika“.
 

Prieš įsikeliant į 14 numeriu Pilies gatvėje pažymėtą pastatą kūrybinių industrijų atstovams, šios patalpos kurį laiką buvo tuščios, o dar seniau jose virė AB „Vakarų laivų gamykla“ administracijos darbas. Tai, jog šis pastatas tapo jūrinio verslo ir bei amatų susitikimo vieta, ir padiktavo „SmART-Shipping“ pavadinimą instaliacijos kūrėjams.
 

„Siekiame glaudesnio kūrybinių industrijų atstovų ir įmonių, kurių veikla orientuota į vadinamuosius „mėlynąjį“ bei „žaliąjį“ sektorius, bendradarbiavimo – tam dedikuotas ir jau įsibėgėjęs mūsų bei partnerių iš Vokietijos bei Lenkijos įgyvendinamas projektas „Kūrybinių ir tradicinių įmonių bendradarbiavimas“ („Creative Traditional Companies Cooperation“/ CTCC). Pilies dirbtuvės yra reikšminga platforma įgyvendinant šio tarptautinio projekto tikslus“, – pažymėjo KMTP inovacijų vadybininkė Erika Zavackienė.
 

Patraukliomis sąlygomis atverti Pilies g. 14 erdves menui, amatams ir jaunam verslui tapo įmanoma 2017 m. rudenį KMTP ir pastato savininkės - AB „Vakarų laivų gamykla“ - jungtinių pastangų dėka. Šiuo metu Pilies dirbtuvėse savo studijas turi apie 40 kūrybinių industrijų atstovų.

https://www.facebook.com/piliesdirbtuves


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.