Pradžia   /   Naujienos   /   Tarptautinė konferencija „CTCC Creative Broker Network: where the innovation prototyping journey ends and the future begins”

Tarptautinė konferencija „CTCC Creative Broker Network: where the innovation prototyping journey ends and the future begins”

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia Naujuosius pradėti naudingos informacijos, įkvepiančių patirčių ir kontaktų kupinoje tarptautinėje konferencijoje „CTCC Creative Broker Network: where the innovation prototyping journey ends and the future begins” 2021 m. sausio 12 d.


Auditorija. Nuotolinis renginys sujungs dalyvius iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos bei kitų Baltijos jūros regiono šalių – startuolius ir savo veiklą jau išplėtojusias įmones, kūrybinių industrijų, įvairių kitų organizacijų atstovus.


Aktualumas. Konferencijos ašis – kūrybiškumas bei jo vertė iš verslo perspektyvos. Aktyviai bendraudami ir dirbdami su Vakarų Lietuvos įmonėmis, šiemet drauge su jomis žengėme per 2020-uosius lydėjusius iššūkius, kuriuos teko įveikti dėl pasauliui smogusios pandemijos.

Pasikeitusi realybė padiktavo ryškią būtinybę keistis, prisitaikyti, ieškoti naujų veiklos nišų ir bendradarbiavimo formų. Nėra abejonių, kad toks poreikis išliks ir kitąmet, tad nuoširdžiai tikimės bei tikime, jog ši konferencija bus Jums naudinga.

 

Vertė. Renginio metu išgirsite įkvepiančių pavyzdžių apie naujų produktų, paslaugų ar verslo modelių kūrimą. Ir dar daugiau:

✓ Galėsite susipažinti su 34 pilotiniais inovaciniais projektais, kuriuos bendradarbiaudami įgyvendino tradicinio ir kūrybinio verslo atstovai.

 

✓ Pristatysime tarptautinį kūrybinių brokerių tinklą bei jų teikiamus įrankius, padedančius plėtoti inovacijas įmonėse.

 

✓ Diskutuosime apie pridėtinę vertę verslo ir kitoms organizacijoms, įsitraukiančioms į tokio bendradarbiavimo pagrindu vystomus projektus.
 

✓ Dalinsimės ateities tendencijas brėžiančiomis įžvalgomis apie tai, kaip kūrybiškas mąstymas gali keisti kasdienius procesus Jūsų veikloje.

 

Renginio laikas: 2021 m. sausio 12 d. nuo 10:00 iki 13:00 val. Lietuvos laiku (arba 9:00 UTC+01 – 12:00 UTC+01).

 

Kviečiame registruotis čia. Tik užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.


Renginio kalba – anglų.
 

Renginys Facebook platformoje: https://www.facebook.com/events/342858607006049


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.