Pradžia   /   Naujienos   /   Technologijų entuziastų kautynės „Industry 4.0“ artėja!

Technologijų entuziastų kautynės „Industry 4.0“ artėja!

Artėjantis savaitgalis žada išskirtinių susitikimų, nevaržomos kūrybos  ir patirčių pirmąsyk Klaipėdos mokslo ir technologijų parke organizuojamame hakatone „Industry 4.0“. Lapkričio 23-25 d. vyksiantis renginys suburs studentus,  vyresniųjų klasių moksleivius, įvairiose sferose besispecializuojančių įmonių atstovus. Dalyvių lauks intensyvus darbas – per dvi paras jie turės sugeneruoti pramonėje, o taip pat uoste pritaikomus inovatyvius sprendimus.


Praturtinantis formatas
 

Renginiu siekiama bendram tikslui sutelkti skirtingų kompetencijų turinčius entuziastus ir paskatinti drąsius idėjų mainus tarp patirties jau sukaupusių specialistų ir jaunimo.
 

„Studentams hakatonas suteiks progą įtvirtinti ir pritaikyti žinias kūrybiškumui atviroje aplinkoje, bendradarbiaujant su savo sričių profesionalais. Pastarieji pasisems įkvėpimo ir galbūt drauge su savo kolegomis atras naujų rakursų sprendžiant kasdienius iššūkius“, – kalbėjo renginį pristatančio Lietuvos SGD klasterio koordinatorius, Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) plėtros vadovas Andrius Sutnikas.
 

Iniciatyva netruko suburti ją palaikančių bendraminčių: renginio partneriais tapo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, tarptautinės kompanijos „Schneider Electric“ ir „Emerson“, VšĮ „Tavo robotas“ – pastaroji į hakatoną atvyks su savo 3D spausdintuvu ir kita technine „amunicija“.


Rimti iššūkiai, solidūs prizai
 

3D technologijos, skaitmenizacija, automatizacija, energetika, industrinis dizainas, robotizacija, daiktų internetas – raktiniai žodžiai, padiktuosiantys užduočių spektrą dalyviams ir daug kartų nuskambėsiantys mentorių bei  kviestinių pranešėjų lūpose.
 

Komandos išmėgins jėgas kurdamos inovatyvaus, modernaus ir  draugiško aplinkai naujojo Klaipėdos uosto modelį, siūlydamos sprendimus, kurie padėtų efektyviai nustatyti skaitmenizacijos verslo organizacijose poreikius, įvertinti įmonių skaitmeninį pasirengimą. 
 

Stipriausiai pasirodžiusių komandų lauks prizai trijose kategorijose, kurių bendra vertė yra 3 tūkst. eurų.


Generuoti idėjas – nors ir pernakt!
 

Hakatonas lapkričio 23-osios popietę startuos „protų apšilimu“ klausantis kviestinių lektorių pranešimų, atspindinčių aktualiausias pramonės vystymosi tendencijas, susipažįstant dalyviams vieni su kitais ir  lauksiančiais iššūkiais, formuojant komandas. Joms iki pat sekmadienio talkinsiančių mentorių gretose – AB „Klaipėdos nafta“, UAB „Shneider Electric Lietuva“, UAB „Koris“, Klaipėdos universiteto (KU), KMTP atstovai.
 

Mokslo ir technologijų parko erdvėse dalyviams bus sudarytos sąlygos pasinerti į savo užduotis iki pat išnaktų ar netgi paryčių – jėgas padedančiu atstatyti maistu ir kavos rezervais pasirūpins organizatoriai. Esant poreikiui kai kurias užduotis dalyviai galės atlikti KU verslo inkubatoriuje įsikūrusioje 3D modeliavimo bazėje, kur bus sudarytos sąlygos naudotis „AutoCAD“ ir „SolidWorks“ programine įranga, 3D spausdintuvu.
 

Nors dienos iki hakatono jau sparčiai tirpsta, iššūkių nesibaiminantys entuziastai dar gali suskubti užsiregistruoti. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (Vilhelmo Berbomo g. 10) vyksiantis renginys – nemokamas.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.