Pradžia   /   Naujienos   /   Verslo inkubatoriaus erdvės – atviros naujakuriams!

Verslo inkubatoriaus erdvės – atviros naujakuriams!

Itin patogi lokacija, galimybė įsilieti į kompetencijomis ir kontaktais turtingą KMTP bendruomenę, šiuolaikiška aplinka – visa tai įmonės ras Verslo inkubatoriuje (Universiteto al. 19), kuriame kviečia įsikurti Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.
 

2016 m. Klaipėdos universiteto (KU) miestelyje atidarytame Verslo inkubatoriuje veikia verslo organizacijos, vykdančios gamybinę-eksperimentinę ir kitokią veiklą, kuriasi naujos įmonės. Verslo inkubatorius sudaro sąlygas startuoti jaunoms įmonėms, plėtoti veiklą jau įsitvirtinusioms verslo organizacijoms, kurti darbo vietas ir vykdyti projektus, kurie sutelkia verslą ir mokslą. Vienas tokių – įmonės „Vėjo projektai“ kartu su KU mokslininkais įgyvendinta elektra varomo autobuso idėja. Taip pat Verslo inkubatoriaus patalpose, skirtose mažos apimties gamybai, tobulinamas ir inovatyvios vandens transporto priemonės “Popa Boat” modelis.
 

2019 m. gegužę pastatas perduotas Klaipėdos mokslo ir technologijų parkui (KMTP), kurio iniciatyva čia jau sukurta 3D modeliavimo bazė, pernai veiklą pradėjo eksperimentinė krevečių auginimo bazė, o taip pat yra įsikūrę du kompetencijų centrai, besispecializuojantys suskystintųjų gamtinių dujų ir akvakultūros srityse.
 

Modernus pastatas iškilęs verslui itin patrauklioje vietoje – greta KU Jūros tyrimų instituto, kuriame veikia modernios laboratorijos ir kitų KU padalinių, sutelkusių aktyvią akademinę bendruomenę, žinias ir patirtį, naujų galimybių ieškančius studentus.
 

Nuo Verslo inkubatoriaus iki pagrindinio  KMTP pastato, kuriame nuolat šurmuliuoja įvairūs renginiai, vos 5 minutės pėsčiomis. Privalumų teikia ir greta esantis PC “Studlendas”, siūlantis įvairių paslaugų.
 

Šiuo metu Verslo inkubatoriuje KMTP gali pasiūlyti biurus nuo 12 iki 90 kv. m., kuriais galima naudotis 24/7.
 

Kv. m. kaina mėnesiui – 10, 50 Eur +PVM – yra fiksuota ir apimanti visas paslaugas ( patalpų apsauga, elektros, šildymo energijos sąnaudos, kompiuterinių ir inžinerinių sistemų priežiūra, biuro patalpų ir teritorijos valymas, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų aptarnavimas, šiukšlių išvežimas ir kt.).
 

Greta pastato – memokama ir erdvi automobilių stovėjimo aikštelė Jums ir Jūsų klientams.
 

ATSISIŲSTI IŠSAMIĄ INFORMACIJĄ APIE PATALPAS IR KAINAS


Turite klausimų/ norėtumėte apžiūrėti laisvas biurų patalpas?

Susisiekite su mumis +370 673 85113, info@kmtp.lt


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.