Pradžia   /   Naujienos   /   Verslui - du stiprūs praktiniai seminarai

Verslui - du stiprūs praktiniai seminarai

Pasitikite rudenį kupini ryžto pasiekti užsibrėžtus tikslus ir su reikiamu žinių bagažu, kuris padės išlaikyti reikiamą kryptį! Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, drauge su "Decreo", kviečia į du praktinius gilinamuosius seminarus su lektore Inga Uus. Daug vertingos patirties sukaupusi seminarų ir praktinių mokymų vedėja, vadovų magistrantūros lektorė, konsultantė strateginio valdymo ir strateginio marketingo srityse bei tyrinėtoja rugsėjo 7 d. į Klaipėdą atvyksta su tema "Įėjimo į užsienio rinką strategija". Spalio 18 d. lektorė į uostamiestį sugrįš su seminaru "Verslo modeliavimas vertės vartotojui pasiūlymo pagrindu"

Renginiai yra mokami. Vieno seminaro kaina vienam asmeniui – 65 €, kaina dviem asmenims iš tos pačios įmonės registruojantis drauge – 110 €.


Rugsėjo 7 d. vyksiantis seminaras  "Įėjimo į užsienio rinką strategija" skirtas mažų ir vidutinių įmonių vadovams, įvairaus profilio įmonių marketingo specialistams, pardavimo vadybininkams, įmonių darbuotojams, svarstantiems ir ketinantiems žengti į užsienio rinkas. Renginio metu derinama teorinė medžiaga, praktinės užduotys ir dalyviams rūpimų klausimų diskusijos.

 

Visos įmonės siekia auginti pardavimus ir jų pelningumą, tačiau reta įmonė gali užsitikrinti augimą, orientuodamasi tik į vidaus rinką. Dėl sprendimo sudėtingumo, ėjimas į užsienio rinką gali būti sėkmingas tik tuomet, kai jis yra paremtas konkrečia strategija. Įėjimo į užsienio rinką kaštai ir efektyvumas priklauso nuo strateginių įėjimo į užsienio rinką sprendimų, tad ką reikia įvertinti priimant tokius sprendimus? Kaip pasirengti įėjimo į užsienio rinką strategiją? Į šiuos klausimus atsakys rugsėjo 7 d. (penktadienį) vyksiantis praktinis gilinamasis seminaras, kurį ves lektorė Inga Uus. Renginį organizuoja "Decreo", bendradarbiaujant su Klaipėdos mokslo ir technologijų parku. 


Seminaro trukmė – 6 val. (11:00-18:00 val.).
 

Daugiau informacijos apie programą bei registracija:


https://decreo.lt/iejimo-i-uzsienio-rinka-strategija/
 

Spalio 18 d. vyksiantis seminaras "Verslo modeliavimas vertės vartotojui pasiūlymo pagrindu" analizuos, kas yra vertinga vartotojui ir kaip įmonei uždirbti daugiau iš to, kas vertinga vartotojui. Kaip tai, kas vertinga vartotoju, virsta pajamomis įmonei?

Renginys skirtas įmonių (ypač mažų) vadovams, naujai steigiamų ar vystymo sunkumų patiriančių įmonių vadovams, proveržio veikloje siekiančių įmonių vadovams, marketingo vadovams, pardavimų, gamybos skyriaus vadovams.  Seminare yra derinama teorija su praktinėmis užduotimis, vyksta diskusijos, seminaro dalyviai parengia savo įmonei verslo modelio eskizą. Seminaras ypač efektyvus dalyvaujant keletui atstovų iš vienos įmonės. Renginys jau sėkmingai vyko Vilniaus ir Kauno technologijų parkuose. 


Seminaro trukmė – 8 ak. val. (10:00 – 16:30 val.).


Daugiau informacijos apie programą bei registracija:


https://decreo.lt/verslo-modelis-vertes-pagrindu/
 

Abu seminarai vyks Klaipėdos mokslo ir technologijų parke, Vilhelmo Berbomo g. 10.

 

Apie lektorę. Lekt. Inga Uus – seminarų ir praktinių mokymų vedėja, vadovų magistrantūros lektorė, konsultantė strateginio valdymo ir strateginio marketingo srityse, tyrinėtoja, vertinanti kūrybiškumą ir siekianti dauginti jo apraiškas tiek versle, tiek kasdieniame gyvenime. Per 20 metų dėstymo ir mokslo – tiriamojo darbo patirties keletoje Lietuvos ir užsienio universitetų (KTU, LMTA, VDA, VU TVM), pelno ir nepelno (ypač kultūros srities) organizacijų konsultavimo patirtis – per 25 metus. Būrys įmonių konsultuotas strateginio marketingo, dalyvavimo parodose, strateginio vystymo, vartotojų pažinimo, novacijų komercializavimo srityse.

Seritifikuota įvairių kūrybiško mąstymo instrumentų (de Bono, Design Thinking, kt.) taikymo ekspertė, LEGO® Serious Play® koučerė.

 

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.