Pradžia   /   Naujienos   /   Verslui - intelektinės nuosavybės ekspertų pagalba

Verslui - intelektinės nuosavybės ekspertų pagalba

2021 m. kovo 1 d. prasidėjo antrasis Europos Komisijos (EK) ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybos (ESINT) pilotinio projekto, skirto kompensuoti dalį mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) patiriamų intelektinės nuosavybės (IN) apsaugos išlaidų, etapas.
 

Antrajame projekto etape Lietuvos verslo subjektai gali pasirinkti ne tik prekių ženklų registracijos ir (arba) dizaino paraiškos padavimo mokesčio kompensavimą, bet ir intelektinės nuosavybės išankstinio įvertinimo (IPScan) paslaugos mokesčio kompensavimą. IPScan paslaugos nauda – MVĮ turimų ir kuriamų intelektinės nuosavybės objektų išankstinis įvertinimas ir išsamios rekomendacijos dėl efektyviausios šių objektų apsaugos būdų ir kelių.
 

Šią paslaugą teiks Valstybinio patentų biuro direktorės 2021 m. sausio 11 d. įsakymu Nr. 3R-2 „Dėl Europos Sąjungos Intelektinės Nuosavybės tarnybos projekto „Mažų ir vidutinių įmonių fondas“ intelektinės nuosavybės išankstinės diagnozės paslaugos teikimo Lietuvos ekspertų sąrašo patvirtinimo“ patvirtinti intelektinės nuosavybės srities ekspertai.
 

Su sąraše esančiais ekspertais ir jų kompetencija bei turima patirtimi intelektinės nuosavybės srityje galite susipažinti čia.
 

MVĮ dėl minėtos paslaugos suteikimo gali kreiptis į bet kurį sąraše esantį ekspertą, kuris, pasirašęs konfidencialumo susitarimą ir įvertinęs MVĮ turimą IN portfelį, parengs rekomendacijas dėl naudingiausių įmonei sprendimų saugant sukurtą ar kuriamą intelektinę nuosavybę. Pagal projektą gali būti kompensuojama 75% šios paslaugos suteikimo mokestis, bet ne daugiau kaip 525 eurai. 

Išsamią informaciją apie projekto etapus, pagrindinius dalyvavimo projekte principus ir sąlygas bei atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite VPB svetainėje: https://vpb.lrv.lt/lt/aktualu/islaidu-in-objektu-apsaugai-kompensavimas.
 

Dėl papildomos informacijos ar kilus klausimams, galite kreiptis tiesiogiai į ESINT – smefund@euipo.europa.eu arba į Valstybinį patentų biurą – mviprojektas@vpb.gov.lt.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.