Pradžia   /   Naujienos   /   Vilniaus dailės akademija - KMTP partnerių gretose

Vilniaus dailės akademija - KMTP partnerių gretose

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas plečia partnerių tinklą: 2019 m. sausio 17 d. įstaiga pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus dailės akademija (VDA). Šalys sieks didinti ir skatinti Klaipėdos regiono verslo konkurencingumą, mokslo ir verslo, kūrybinių industrijų partnerystę.
 

"Mokslas, inovacijos ir kūrybiškumas – “sprogstamasis” mišinys, kurio galia miestui, regionui ir Lietuvai yra išties reikalinga. Sutelkę jėgas su naujaisiais partneriais tikimės išlaisvinti daug vertingo potencialo, kuris galėtų virsti prasmingais renginiais, įdomiais ir drąsiais projektais.

Stengsimės, kad bendradarbiavimo ryšiai nusidriektų ir iki mūsų kūrybinių industrijų buveinės Pilies g. 14 - KMTP Pilies dirbtuvių - atverdami naujų perspektyvų tiek studentams, tiek mūsų rezidentams", - kalbėjo KMTP direktorė Roma Stubrienė. 

Siekiant glaudesnio kūrybinių industrijų atstovų ir įmonių, kurių veikla orientuota į vadinamuosius „mėlynąjį“ bei „žaliąjį“ sektorius, bendradarbiavimo KMTP drauge su partneriais iš Vokietijos bei Lenkijos įgyvendina projektą „Kūrybinių ir tradicinių įmonių bendradarbiavimas“ („Creative Traditional Companies Cooperation“/ CTCC). Pilies dirbtuvės yra reikšminga platforma įgyvendinant šio tarptautinio projekto tikslus.


Dėkojame VDA Klaipėdos fakulteto dekanui prof. Alvydui Klimui ir projektų vadovei Redai Kubiliūtei ne tik už šiltą priėmimą, kurio metu išsamiau aptarėme bendradarbiavimo kryptis, bet  ir ekskursiją bo spalvingas fakulteto valdas!

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.