Pradžia   /   Naujienos   /   „Workation Klaipėda‘19“: atraskite kokybiškas darbostogas pajūryje!

„Workation Klaipėda‘19“: atraskite kokybiškas darbostogas pajūryje!

Atsibodo minti karštu asfaltu į per daug kondicionuojamą biurą? Išeiskite didmiestį į pajūrį, asfaltą – į smėlį, kondicionierius – į gaivų vėjo gūsį, automobilį – į dviratį, sporto klubą – į banglentes, o kasdienybę biure – į vieną iš išskirtinių co-working erdvių Klaipėdoje.
 

„Workation Klaipėda’19“ kampanija kviečia paslaugų sektoriaus įmones, komandas ir tiesiog laisvai dirbti galinčius žmones iš kitų Lietuvos miestų atvažiuoti į uostamiestį ir patirti, ką reiškia dirbti ir atostogauti pajūryje. Projektą įgyvendina jį inicijavusi VšĮ „Klaipėda ID“ komanda ir atstovai iš Klaipėdos mokslo ir technologijų parko, „Light House co-working“, Klaipėdos Kultūros fabriko,  bei „Qtime“. 


„Klaipėda – turbūt geriausia vieta Lietuvoje dirbti šiltuoju sezonu ir tuo pačiu jausti atostogų nuotaiką. Turime visą tam reikalingą infrastruktūrą: ne tik keturias unikalias, skirtingus poreikius išpildančias bendradarbystės erdves, esančias centre, ir, tuo pačiu - 15 min. nuo jūros, bet ir kompaktišką miestą, su jaukiu, pilnu nuotaikos senamiesčiu, net trimis vandens telkiniais aplinkui, puikiu susisiekimu, dviračių takais ir kitais privalumais, išskiriančiais Klaipėdą“, - sako Julija Taškūnaitė, „Klaipėda ID“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė.

Pirmiausia buvo suformuoti bendradarbystės erdvių pasiūlymų paketai su specialiomis kainomis komandoms ir tiesiog darbo stalą norintiems išsinuomoti asmenims bei išskirtiniais tų lokacijų teikiamų paslaugų paketais, kaip kino teatras, renginiai, sporto klubas ir kt.

„Workation Klaipėda‘19“ projekto partneriais tapo ir 7-ios apgyvendinimo įstaigos Klaipėdoje, teikiančios nuolaidos  projekto dalyviams - būsimiems rezidentams.

Naujai atvykusiems Klaipėdos bendradarbystės erdvių rezidentams bus pasiūlytos specialios programos, skirtos pažinti Klaipėdą ir jos išskirtinumus. Visą šią informaciją – pasiūlymus ir kontaktus – galima rasti www.workationklaipeda.lt, o besidalintantys vizito Klaipėdoje akimirkomis, taip pat kviečiami naudoti grotažymes #workationklaipeda.
 

„Galimybė įsilieti į pajūrio verslo ir mokslo bendruomenę – praturtinanti patirtis, atverianti kelius naujiems kontaktams, gaiviam požiūriui ir idėjoms. Tikime, jog dalis vasaros rezidentų, kuriems aktuali aukšta gyvenimo kokybė, galimybės derinti profesinius iššūkius ir įdomų laisvalaikį, išties įvertins Klaipėdos privalumus ir – kas žino – galbūt nutars čia įleisti šaknis!“, - kalbėjo Klaipėdos mokslo ir technologijų parko direktorė Roma Stubrienė.
 

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.