Pradžia   /   Naujienos   /   „Workation Klaipėda’19“ dalyvius subūrė patyrimo turas

„Workation Klaipėda’19“ dalyvius subūrė patyrimo turas

Skirtingų uostamiesčio bendradarbystės erdvių atstovai bei sezoniniai rezidentai birželio 28-osios vakarą leido drauge. Šaunią priežastį susitikti padiktavo „Workation Klaipėda’19“ programa, kuria siekiama įmones, komandas ir laisvai dirbti galinčius žmones iš kitų Lietuvos miestų pakviesti atvažiuoti į pajūrį ir čia suderinti profesinius iššūkius bei vasaros malonumus.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP), „Light House co-working“ ir Klaipėdos kultūros fabriko atstovai leidosi žvejoti romantiškų vakaro vaizdų susėdę „Wet Weim Adventures“ kanojose, o taip pat pamalonino savo skonių receptorius specialiai jiems suorganizuotoje ekskursijoje po “Švyturys BHouse” skliautais. Dalyviai po turo grįžo ne vien su įspūdžių lauktuvėmis, bet ir „Workation Klaipėda’19“ inicijavusios agentūros “Klaipėda ID” dovanomis – marškinėliais ir kepuraitėmis.
 

“Vasara tęsiasi, tęsiasi ir „Workation Klaipėda” programa, siūlanti atrasti uostamiesčio erdves darbui ir poilsiui. Kviečiame pavienius specialistus, įmonių grupes nedvejoti ir rezervuoti sau darbo stalus, biurus arba visiškai nemokamai naudotis mūsų Telia hub’o infrastruktūra. Neabejojame, kad tokia patirtis taps maloniu atradimu, kurį norėsis pakartoti!”, - kalbėjo KMTP direktorė Roma Stubrienė.
 

Vieni pirmųjų KMTP kaip laikiną vasaros ambasadą išbandė įmonės “Lietuvos geležinkeliai” atstovai. Vizitą pajūryje komanda išnaudojo geresniam susipažinimui su geležinkelių infrastruktūra ir keleivių patirtimis, glaudesnių ryšių su kolegomis užmezgimui, o taip pat ir tam tikrų strateginių klausimų aptarimui neoficialioje aplinkoje.

*  *  *

„Workation Klaipėda“ rezidentų specialūs uostamiesčio pažinimo turai lauks ir liepą bei rugpjūtį. Išsami informacija apie programą, joje dalyvaujančias erdves, o taip pat specialūs viešbučių pasiūlymai “darbostogų” dalyviams: www.workationklaipeda.lt

Už nuotraukas dėkojame Vidmantas Kirklys Photostories!

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.