SGD KOMPETENCIJŲ CENTRAS

Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) kompetencijų centro atidarymas Klaipėdoje 2016 m. gruodį tapo reikšmingu įvykiu Lietuvos SGD klasterio nariams. Moderni mokymų infrastruktūra, kuri pradėta telkti Klaipėdos universiteto (KU) verslo inkubatoriuje, pasitarnaus SGD terminalų inžinerijos studentams, o taip pat šioje srityje jau dirbantiems specialistams iš Lietuvos bei užsienio.

 

SGD kompetencijų centro atidarymas liudija apie kryptingą KMTP koordinuojamo klasterio veiklą ir strategiją, kurią palaiko visi jo nariai. Dideliu impulsu tokio centro steigimui tapo Klaipėdos universitete atsiradusi SGD technologijų terminalų inžinerijos studijų programa.

 

Šie studentai – tai kritinė būsimųjų specialistų masė, kuri yra būtina SGD rinkos vystymui Klaipėdoje. Tik turint pakankamą kiekį kompetentingų inžinierių galima pasiekti, kad uostamiestis taptų SGD distribucijos ir technologijų centru Baltijos jūros regione, generuojančiu naujas darbo vietas ir gebančiu pritraukti  SGD srityje dirbančias tarptautines kompanijas.

SGD kompetencijų centras suteikia galimybę iš labai arti pažinti  technologinius SGD procesus ir dirbti su įranga, kuri yra analogiška esančiai SGD terminaluose.

 

SGD kompetencijų centro vystymu rūpinasi ir savo jėgas šiam tikslui vienija visi klasterio nariai. Pirmuoju solidžiu rėmėju kuriant naują mokymų infrastruktūrą tapo JAV automatikos sprendimų korporacija „Emerson“, padovanojusi modernios ir vertingos įrangos.

 

Atviros prieigos principu SGD kompetencijų centro infrastruktūra mokymo tikslais ateityje galės naudotis ir įmonės. Tikimasi, kad tai stipriai prisidės prie verslo konkurencingumo didinimo SGD technologijų srityje.

 

Daugiau informacijos:

Andrius Sutnikas

Plėtros vadovas
Mob. tel.: +370 686 37681
El. p.: andrius.sutnikas@kmtp.lt


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.