Paslaugos : Patalpos :

Biurų nuoma

 

Įkūrę savo įmonę inovatyvioje KMTP aplinkoje, turėsite galimybę dirbti moderniose biuro patalpose, naudotis verslo plėtros paslaugomis, bendrauti su perspektyviais Lietuvos ir užsienio partneriais bei mokslininkais.

2002 metais veiklą pradėjęs KMTP gali pasiūlyti 76 biuro patalpas, kurių bendras plotas - 1799,43 m². Šiuo metu parke yra įsikūrusios daugiau nei 40 įmonių, dirbančių informacinių technologijų, gamybos, žmogiškųjų resursų valdymo, mokymų bei konsultavimo srityse. Kartu su komfortu pasižyminčiomis biuro patalpomis KMTP siūlo naudotis modernia infrastruktūra: telefonų bei kompiuterių tinklais, itin sparčia interneto prieiga, konferencijų sale bei posėdžiu kambariu.

KMTP įsikūręs unikalioje verslui vietovėje: patogus susisiekimas su Palangos oro uostu, Tarptautiniu keleivių terminalu, paprasta pasiekti automagistralę Klaipėda - Vilnius. Iki Klaipėdos centro bei artimiausio prekybos centro važiuosite ne ilgiau kaip 5 min. Šalia įsikūrę ir didžiausi Klaipėdos viešbučiai, kuriuose galėsite patogiai apgyvendinti savo partnerius iš užsienio. Du didžiausi Klaipėdos verslo centrai nuo KMTP pasiekiami vos per 10 minučių.

KMTP gali pasiūlyti Jums įsikurti 17-50 m² moderniose biuro patalpose, verslo pradžioje galima išsinuomoti visus darbo poreikius užtikrinančią darbo vietą MiniBiuro patalpose. KMTP siūlo patrauklius Jūsų darbui biurus. Biurų nuoma yra nebrangi, o biurai įrengti šiuolaikiškai. Jūs galėsite išsirinkti Jums patinkančią biuro patalpą.

Anketą norintiems įsikurti KMTP rasite čia...

Informaciją apie biuro patalpas teikia administratorė Živilė Andriušaitienė, tel.: (8-46) 310461, 8 673 85113 arba el. paštu info@kmtp.lt.

 


Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba