Apie mus :

Naujienos

 

2014-11-07 showRenginys

TARPTAUTINIS FORUMAS “S2B: MOKSLAS VERSLUI: TYRIMAI, ŽINIOS IR INOVACIJOS”

Naujos kartos mokslo ir verslo klasteris drauge su Socialinių mokslų kolegija inicijuoja tarptautinį inovacijų ir tyrimų sklaidos forumą "S2B - Mokslas verslui: tyrimai, žinios ir inovacijos", kuris vyks 2014 m. lapkričio mėn. 19 - 20 dienomis Socialinių mokslų kolegijoje, Klaipėdoje.

 

2014-11-05 showRenginys

Seminaras "Intelektinės nuosavybės (IN) vertinimas ir technologijų perdavimas universitetuose"

Klaipėdos universitetui bendradarbiaujant su Pasauline intelektinės nuosavybės organizacija (WIPO), Valstybiniu patentų biuru ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parku, š.m. gruodžio 4 dieną Klaipėdoje organizuojamas seminaras "Intelektinės nuosavybės (IN) vertinimas ir technologijų perdavimas universitetuose" (Intellectual Property (IP) Valuation and Technology Transfer for Universities).

 

2014-10-31

Verslo ir mokslo partnerystė 2014

Ūkio ministerija jau ketvirtus metus organizuoja konkursą „VERSLO IR MOKSLO PARTNERYSTĖ 2014" ir kviečia verslo įmones, mokslo ir studijų institucijas ir kitas organizacijas teikti paraiškas dalyvauti konkurse.

2014-10-13 showRenginys

Patentinės informacijos savaitė PATINFO 2014

Lietuvos technikos bibliotekos Klaipedos skyrius spalio mėn. 20-24 d. organizuoja patentinės informacijos savaitę PATINFO 2014. Renginių metu bus skaitomi pranešimai apie išradimų patentus, prekių ženklus, specialistai nemokamai mokinami atlikti patentinės informacijos paieškas interneto duomenų bazėse, konsultuojami pramoninės nuosavybės apsaugos klausimais, veiks Patentų klinika.

 

2014-09-09

Lietuvos išradėjams lengviau pasitikrinti, ar jų idėjos yra naujos

Nuo šių metų patentuojantys savo išradimą Lietuvoje gali lengviau pasitikrinti, ar toks išradimas dar nepatentuotas kitose pasaulio valstybėse. Daugiau kaip 2 tūkst. eurų kainavusi patentų paieškos procedūra Lietuvos išradėjams tapo daug prieinamesnė po to, kai šiemet įgyvendintas išlaidų kompensavimo mechanizmas.

2014-08-21 showRenginys

Tarptautinė konferencija „EastLink: kelias į žinių ekonomiką“

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kartu su partneriais jau trečią kartą organizuoja tradicine tapusią tarptautinę konferenciją „EastLink: kelias į žinių ekonomiką".

2014-08-07

Šiaurės ir Baltijos šalių verslo ir pramonės mobilumo programa skelbia paskutinį paraiškų priėmimą

Nepraleiskite progos pasinaudoti paskutine galimybe teikti paraiškas Šiaurės ir Baltijos verslo ir pramonės mobilumo programai! Siekiant skatinti verslumą, klasterių bendradarbiavimą ir inovacijas, ši programa teikia finansinę paramą verslo ir pramonės atstovų darbiniams susitikimams vizitų metu, stažuotėms, praktikoms ir tinklų veiklai Šiaurės ir Baltijos šalyse.

2014-07-30

MTEP paslaugų teikėjų ir inžinerinės pramonės įmonių duomenų bazė

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija „Linpra" kviečia jus prisidėti prie iniciatyvos - informacijos apie MTEP institucijas teikimo įmonėms duomenų bazės (DB) pagalba.

2014-06-25 showRenginys

Renginys "Atraskite galimybes savo verslui"

Š. m. liepos 1 d., antradienį, 10 val. Klaipėdoje vyks Ūkio ministerijos inicijuotas renginys, skirtas galimybėms verslui regionuose bei ES paramos 2014-2020 m. perspektyvoms pristatyti. Renginyje dalyvaus ūkio ministras Evaldas Gustas, ūkio viceministrė Rasa Noreikienė, ūkio viceministras Marius Skarupskas, Klaipėdos regiono rajonų ir savivaldybių merai.

2014-06-18

Pameistrystės programa – galimybės įmonėms išsiugdyti kvalifikuotus darbininkus

LR Ūkio ministerija ir VšĮ „Versli Lietuva" kviečia įmones dalyvauti pilotiniame projekte „Pameistrystė - galimybė eksporto plėtrai", kuriuo siekiama padėti Lietuvos įmonėms išsiugdyti kvalifikuotus darbininkus konkrečiai darbo vietai.

2014-06-11

Kviečiame išradėjus ir dizaino kūrėjus pasinaudoti parama ir apsaugoti intelektinę nuosavybę

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia įmones ir mokslo institucijas teikti paraiškas gauti paramą intelektinės nuosavybės teisių apsaugos projektams vykdyti. Be įprastos paramos išradimams ir dizainui apsaugoti tarptautiniu mastu, bus finansuojama patento paraiškų paieška Europos patentų tarnyboje. Paraiškas jau galima teikti iki š. m. spalio 15 d.

2014-06-10 showRenginys

TAPKITE NUOMONĖS LYDERIU. BŪKITE NEĮKAINOJAMAS

TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS kviečia į nemokamą mokymų seminarą, vyksiantį KMTP konferencijų salėje š.m. birželio 13 d. 13 val.

2014-06-09

Kviečiame smulkųjį verslą teikti paraiškas pagal priemonę „Inočekiai LT“

Nedidelės įmonės arba verslininkai, atitinkantys smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto statusą, gali kreiptis dėl paramos inovacijoms diegti pagal priemonę „Inočekiai LT" ir įsigyti jiems reikalingų paslaugų iš mokslo institucijų.

2014-06-05

Pelėsakalių projektas "Lizdas"

Klaipėdos universiteto mokslininkų iniciatyva vykdomas projektas jau trečius metus iš eilės leidžia gyvai stebėti pelėsakalių, įsikūrusių inkile, iškeltame ant pastato priešais Klaipėdos mokslo ir technologijų parką, šeimos gyvenimą.

2014-06-02 showRenginys

Klaipėdos jaunimui, planuojančiam kurti verslą – STARTUP JAM

Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra birželio 10-ąją organizuoja praktinį verslumo seminarą jaunimui „StartUp Jam". Šį projektą remia uostamiesčio savivaldybės Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros programa, šiemet jos prioritetas - jaunimo savarankiškos veiklos bei kūrybos skatinimas.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?