Apie mus :

Naujienos

 

2014-03-25 showRenginys

Klaipėdoje – tradiciniai Veržliausios įmonės apdovanojimai

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kovo 26 d., trečiadienį, plačiai atvers duris studentams, verslininkams bei tiems, kurie dar tik ketina imtis verslo. Jų laukia proga semtis naudingų žinių ir vertingos patirties klausantis įvairių sričių specialistų pranešimų. Vienas renginio akcentų - Veržliausios įmonės apdovanojimai, jau tapę aktyvios KMTP bendruomenės tradicija.

2014-03-18 showRenginys

Kviečiame visus, norinčius sužinoti apie paramos galimybes SAVO verslo pradžioje ir išgirsti patarimų iš jau einančiųjų verslo sėkmės keliu

Kovo 26 d. 9.30 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyks informacinis renginys, pristatantis verslo paramos projektą „Verslo asistentas - verslumo skatinimas pasitelkiant technologijų parkų ir slėnių kompetencijas"

 

2014-03-18 showRenginys

KLAIPĖDOS UNIVERSITETO VERSLO INKUBATORIAUS STATYBOS PRADŽIOS CEREMONIJA

Maloniai kviečiame į Klaipėdos universiteto Verslo inkubatoriaus statybos pradžios (kapsulės įkasimo) ceremoniją, kuri vyks kovo 20 d. 13.30 val. Klaipėdos universiteto miestelio teritorijoje (Herkaus Manto g. 84, Klaipėdoje, šalia Aula Magna auditorijų korpuso ir PC „Studlendas").

 

2014-03-17

Papildomas kvietimas teikti paraiškas

Lietuvos įmonės, planuojančios investuoti į žaliąsias inovacijas, turi dar vieną galimybę pasinaudoti jų kūrimui bei diegimui skirta parama.

2014-02-18

Evaldas Gustas: naikindami ir supaprastindami licencijų gavimą mažiname administracinę naštą verslui

Iki š. m. gegužės 1 d. institucijos pagal kompetenciją turės parengti teisės aktų pakeitimų projektus, kuriais būtų atsisakyta nebūtinų, nebeaktualių ar perteklinių licencijų, mažesnės rizikos veiklų licencijos pakeistos į deklaracijas ir supaprastinta daugelio licencijų išdavimo tvarka.

2014-01-31 showRenginys

Vakarų Lietuvos akademinis jaunimas raginamas tapti versliais konkurse „Užaugink verslo idėją 2014“

Asociacijos „Mano miestas Klaipėda" jau penktus metus iš eilės organizuoja jaunatviškai veržlų ir energingą bei jau tradicija tapusį konkursą „Užaugink verslo idėją 2014"!

2014-01-20

Verslumo ugdymo projektas START – knygoje "Pradėjau verslą"

Dvejus metus trukusį studentų verslumo ugdymo projektą START vainikavo sausį publikuota nemokama elektroninė knyga „Pradėjau verslą". Ją parsisiųsti galima ČIA.

2014-01-14 showRenginys

INFODIENA "EUROPOS MOKSLINIŲ TYRIMŲ IR TECHNOLOGIJŲ PLĖTROS PROGRAMOS"

Š.m. sausio 31 d. kviečiame į Klaipėdos universitete vyksiančią infodieną "EUROPOS MOKSLINIŲ TYRIMŲ IR TECHNOLOGIJŲ PLĖTROS PROGRAMOS".

2013-12-11

Prezidentė apdovanojo pažangiausias žinių ekonomikos įmones

2013 m. gruodžio 09 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė „Žinių ekonomikos įmonės 2013" apdovanojimus įmonėms „Etronika", „Statga", „Aurka" ir „Gaumina". Sėkmingiausios jaunos aukštųjų technologijų įmonės apdovanojimas įteiktas bendrovei „App Camp".

2013-11-25

Nemokamos konsultacijos mažoms technologinio profilio įmonėms

Lietuvos technikos bibliotekos (LTB) Patentinės informacijos centras šiais metais mažoms technologinio profilio įmonėms pradėjo teikti nemokamas konsultacijas apie intelektinės nuosavybės (IN) strategiją.

 

2013-11-21 showRenginys

Nemokami Valstybinės mokesčių inspekcijos seminarai

Š.m. lapkričio ir gruodžio mėn. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salėje vyks nemokami Valstybinės mokesčių inspekcijos seminarai.

2013-11-18

Klaipėdiečio Kinijoje sukurtam Baltų kultūros parkui – tarptautinis įvertinimas

Lietuvos vardas nuskambėjo visame pasaulyje - Šiaurės Kinijos Jinzhou miesto apylinkėse Klaipėdos universiteto mokslininko dr. Petro Grecevičiaus su kolegomis sukurtas Baltų kultūros parkas buvo pripažintas vienu geriausių ir laimėjo bronzos medalį.

2013-10-31

Ūkio ministerija skelbia konkursą "Verslo ir mokslo partnerystė 2013"

Ūkio ministerija, siekdama suteikti pagreitį inovacijų plėtrai Lietuvoje, jau trečią kartą organizuoja konkursą „Verslo ir mokslo partnerystė 2013".

2013-10-30

Verslo idėjų konkurse – klaipėdiečių laurai

„Idėją, kuri būtų naudinga turintiems jūrinius akvariumus, galvoje brandinau jau seniai, tačiau jeigu ne verslumo konkursas START, turbūt nebūčiau taip greit ir sklandžiai jos išgryninęs. Tikiuosi, kad mano ir brolio siūloma verslo idėja prisidės populiarinant jūrinius akvariumus ir palengvins tokių akvariumų priežiūrą" , - taip apie savo idėją pasakoja klaipėdietis Tomas Lenkauskas. Jis kartu su broliu Justu pasiūlė vietoj įprastų akvariumus apšviečiančių lempų, naudoti LED apšvietimą. Ši klaipėdiečių verslo idėja jaunimo verslumo konkurse START pripažinta geriausia Lietuvoje. Klaipėdiečiai laimėjo galimybę stažuotis Suomijos Aalto universitete, Smulkiojo verslo centre.

 

2013-10-28 showRenginys

Atviras verslo forumas "Geoterminių išteklių panaudojimas"

Spalio 24 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvyko atviras verslo forumas, skirtas verslininkams, norintiems pasinaudoti geoterminių išteklių potencialu rekreacijos, biotechnologijų ir žuvivaisos srityse. Renginio pranešimus rasite čia...

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?