Apie mus :

Naujienos

 

2013-10-17 showRenginys

Islandai klaipėdiečiams padės išnaudoti geoterminį potencialą

Klaipėdoje spalio 22 - 24 dienomis lankysis Islandijos verslininkų delegacija, kuri ketina apžvelgti bendradarbiavimo ir investicijų galimybes Vakarų Lietuvoje plėtojant geotermijos pramonę.
Spalio 24 d. 9 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyks atviras verslo forumas, į kurį kviečiami visi verslininkai, norintys pasinaudoti geoterminių išteklių potencialu rekreacijos, biotechnologijų ir žuvivaisos srityse. Renginys nemokamas.

2013-10-09

Klaipėdiečio tikslas - virtualiai suvienyti smulkiuosius verslininkus

„Esu apsėstas savo įdėjos. Negaliu apie tai negalvoti, kartais sunku net atsipalaiduoti", - neslepia Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įsikūręs Daumantas Kirkutis, prieš metus pasiūlęs naują Lietuvoje verslo idėją ir sėkmingai sukūręs paslaugų paieškos ir reklamos portalą http://www.versliukai.lt.

2013-10-09 showRenginys

Patentinės informacijos savaitė PATINFO 2013

Lietuvos technikos biblioteka kviečia į Patentinės informacijos savaitės PATINFO 2013 renginius, kurie vyks š.m. spalio 14-18 d. Lietuvos technikos bibliotekoje (LTB) (Šv. Ignoto g. 6, Vilnius) ir jos filialuose Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.


2013-10-09 showRenginys

Į Verslo idėjų nacionalinio konkurso finalą pateko net keturios Klaipėdos universiteto studentų idėjos!

Spalio 8 d. Klaipėdoje vyko Studentų verslumo ugdymo integruotuose mokslo, studijų ir verslo centruose (slėniuose) projekto START Verslo idėjų Nacionalinio konkurso I-asis etapas, kuriame pačių sukurtas verslo idėjas pristatė KU, KTU, VDU, ASU ir Vilniaus kolegijos studentai.

2013-10-04

Sukurtas įrankis, padedantis apskaičiuoti bei įvertinti laivų suvartojamos energijos kiekį ir išmetamųjų dujų, įskaitant CO2, emisiją

Gavus finansinę Danijos Jūrų Fondo paramą, Danijos Technologijų universitetas kartu su Pietų Danijos universitetu sukūrė įrankį, kuris per tris Excel lapus gali apskaičiuoti laivų išmetamųjų dujų emisiją ir energijos efektyvumą.

2013-09-26

Lietuvos jaunimas gilina jūrines žinias

Klaipėdos uoste dar kartą apsilankė mokomasis burinis laivas, pilnas jaunimo, studijuojančio jūrinio profilio specialybes. Ši jaunuolių praktika laive - baigiamasis projekto „Generation Balt" akcentas. Jūrinę kultūrą propaguojančiame projekte kartu su studentais iš Lenkijos, Švedijos, Vokietijos dalyvavo ir jaunuoliai iš Klaipėdos.

2013-09-26

Kviečiame įsikurti Klaipėdos mokslo ir technologijų parke!

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kviečia pasinaudoti išskirtine galimybe plėtoti savo verslą inovatyvioje aplinkoje.

2013-09-20

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia įsikurti bei plėtoti verslą naujose KMTP Jūrinio verslo centro patalpose

Augantis ir infrastruktūrą plečiantis Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas atvėrė Jūrinio centro duris ir kviečia tapti dinamiškos verslo ir mokslo bendruomenės dalimi. Centre gali įsikurti ne tik įmonės, susijusios su jūriniu verslu, bet ir visi verslininkai, norintys dirbti inovatyvioje erdvėje, kurioje atsiveria plačios perspektyvos plėtoti savo verslą.

 

2013-09-20 showRenginys

Festivalis „InNovaCamp“ žadins norą tapti tiksliukais

Rugsėjo 27-28 d. Klaipėdos Atgimimo aikštėje vyksiančio technologijų ir verslo festivalio „InNovaCamp" organizatoriai, sulaukę didelio publikos susidomėjimo, darsyk įsitikino - populiarinti mokslą būtina. „Ar lankytojui reikia turėti specialių žinių?", „Ar bus įdomu ir vaikui?", „Ką galima bus nuveikti?" - į šiuos smalsius, bet atsargius publikos klausimus rengėjai atsako: dalyvauti technologijų ir verslo festivalyje nėra sudėtingiau nei paskambinti draugui mobiliuoju telefonu, o štai įspūdžių bei naujų žinių čia pasisems visa šeima.

 

2013-09-12

Kvietimas teikti siūlymus dėl Sumanios specializacijos prioritetų

Mokslo ir verslo atstovai kviečiami teikti pasiūlymus dėl galimų sumanios specializacijos prioritetų, kurių įgyvendinimas bus finansuojamas iš 2014-2020 metams skirtos ES Struktūrinių fondų paramos.

2013-09-06

Ūkio ministerija: įmonėms nebeprivaloma turėti antspaudą

Ūkio ministerija, siekdama Lietuvoje gerinti sąlygas verslui - sumažinti administracinę naštą, teikė pasiūlymus kitoms valstybės institucijoms panaikinti reikalavimą verslo įmonėms turėti antspaudą.

2013-08-30 showRenginys

Technologijų ir verslo festivalis "InNovaCamp"

Š.m. rugsėjo 27-28 d. Klaipėdoje rengiamas technologijų ir verslo festivalis „InNovaCamp". Centrinė Klaipėdos Atgimimo aikštė dviem dienoms virs technologijų miesteliu: originaliuose laikinuose paviljonuose įsikurs pažangiausių Lietuvos gaminių ir paslaugų ekspozicijos bei mobili konferencijų salė, kurioje pranešimus skaitys inovatyvių idėjų bei produktų kūrėjai ir žinomi verslininkai. Renginys, organizuojamas VšĮ Klaipėdos ekonominės plėtros agentūros (KEPA) ir Klaipėdos savivaldybės, yra nemokamas.

 

2013-07-11 showRenginys

Tarptautinė inovacijų ir išradimų paroda Tolimuosiuose Rytuose

Š.m. lapkričio 18-21 d. Kuveite vyks "Tarptautinė inovacijų ir išradimų paroda Tolimuosiuose Rytuose". Renginyje bus eksponuojamos įvairios pažangios idėjos ir išradimai, geriausių išradimų kūrėjai bus apdovanoti vertingais prizais.

2013-07-09

Klaipėdoje bus įsteigta dešimt naujų technologinių įmonių

Darbo vieta verslo pradžiai, patyrusių verslo mentorių konsultacijos, pagalba ieškant partnerių - visa tai nemokamai gaus net dešimt naujai įkurtų verslo įmonių. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) paskelbė idėjų konkursą, kuris orientuotas į novatoriškus, technologinės pakraipos specifiką turinčius verslininkus. Konkurso laimėtojai gaus išskirtinę galimybę įsikurti Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP).

2013-07-05

Skelbiamas idėjų konkursas naujoms technologinėms įmonėms steigti

Nuo birželio 25 d. visiems, turintiems idėjų dėl verslo kūrimo, kuris grindžiamas inovacijomis ir naujausiomis technologijomis, atveria duris „Idėjų bankas". Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia idėjų konkursą dėl naujų technologinių įmonių steigimo.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?