Apie mus :

Naujienos

 

2013-07-04 showRenginys

Tarpklasterinis Forumas

VšĮ Versli Lietuva, Išmaniųjų technologijų klasteris ir Modernių namų kūrimo klasteris kviečia jau veikiančius, aktyvius Lietuvos klasterius ir jų narius į Tarpklasterinį Forumą, vyksiantį 2013 m. liepos 10 d. 13 val.

2013-06-21

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia nemokamoms konsultacijoms

Kviečiame konsultuotis dėl paraiškų teikimo paskelbtiems kvietimams dėl projektų finansavimo pagal Žaliosios pramonės inovacijų programos Partnerystės projektų ir Mažųjų projektų schemas.

2013-06-20

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įsikūrusi UAB "Omega Technology" bendradarbiaudama su Klaipėdos universitetu sėkmingai įgyvendino 2007–2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos projektą

Vykdant projektą „Elektroninės bendradarbiavimo sistemos taikymo švietimo ir mokslo įstaigoje tyrimas (Klaipėdos universiteto pavyzdžiu)" pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra" priemonės VP2-1.3-ŪM-05-K „Inočekiai LT" nr. VP2-1.3-ŪM-05-K-01-027, Klaipėdos universiteto Gamtos ir matematikos mokslų fakulteto Informatikos katedra atliko taikomąjį mokslinį tyrimą uždarajai akcinei bendrovei „Omega Technology".

2013-06-13

Žaliosios pramonės inovacijų programa

Smulkiojo ir vidutinio verslo įmonės, siekiančios kurti, tobulinti aplinkosaugos technologijas ir žaliuosius produktus, kviečiamos teikti paraiškas paramai gauti.

2013-06-05

Studentų verslo idėjos: nuo akvariumų iki sportinių automobilių detalių gamybos

Penkios verslo idėjos gimė uostamiesčio studentų galvose ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parko buvo pripažintos geriausiomis projekto START regioninio konkurso II-ajame etape, studentai šias idėjas po kelių mėnesių pristatys nacionaliniame konkurse ir ne tik varžysis dėl galimybės laimėti stažuotę Suomijoje, Aalto universitete, bet ir pretenduos įsilieti į KMTP bendruomenės gretas - jie galės įsikurti sėkmingai jau dešimt metų veikiančio parko patalpose.

2013-06-03 showRenginys

Tarptautinis seminaras "Air pollution from ships in Baltic sea and harbours"/ "Oro tarša iš laivų Baltijos jūroje ir uostuose"

Š.m. birželio 7 d. 9 val. Klaipėdos universitetas kviečia Jus dalyvauti tarptautiniame seminare, organizuojamame pagal tarptautinio projekto "Baltic Sea cooperation for reducing ship and port emissions through knowledge and innovation-based competitiveness" (BSR InnoShip) veiklos planą. Renginio metu bus pristatyti pagrindiniai šio projekto rezultatai bei moksliniai pranešimai aktualiais jūrų transporto aplinkosaugos klausimais.

 

2013-05-21 showRenginys

Veržliausia KMTP įmonė įėjo į SGD istoriją

Gegužės 24 dieną (penktadienį) Klaipėdoje kviečiame susipažinti, kokios prognozuojamos Baltijos šalių makroekonomikos perspektyvos. Pranešimą skaitys AB DNB banko vyriausioji ekonomistė Baltijos šalims Jekaterina Rojaka. Po seminaro, kuris vyks Klaipėdos mokslo ir technologijų parke, vyks Veržliausios KMTP įmonės apdovanojimų ceremonija. Beje, laimėtoja tapo bendrovė, kuri įrašyta į LNG istoriją!


2013-05-15 showRenginys

Lietuvos Marketingo Asociacija (LiMA) kviečia į metinę konferenciją "B2B PARDAVIMAI IR MARKETINGAS"

Nori pagilinti savo žinias B2B pardavime? Nori sužinoti kaip sukurti glaudžius B2B verslo santykius ar išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų? Sudalyvauk LiMA Klaipėdos skyriaus organizuojamoje metinėje konferencijoje!


 

 

2013-05-15 showRenginys

Europos inovacijų ir technologijų instituto informacinė diena Lietuvoje

Š.m. gegužės 23 d. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į informacinę dieną, kurios metu bus pristatytas Europos inovacijų ir technologijų institutas, jo veiklos ir ateities perspektyvos.

 

2013-05-14

Apskritojo stalo diskusija "Suskystintų gamtinių dujų (SGD) galimybės"

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, dalyvaujantis tarptautiniame MarTech LNG projekte, gegužės 14 d. surengė apskrito stalo diskusiją, kurioje buvo analizuojama, kokia SGD terminalo nauda vietiniam verslui, kaip naujasis terminalas galėtų prisidėti prie verslo plėtros. Seminaro pranešimus rasite čia...

2013-05-13

Kaip SGD terminalą galėtų išnaudoti vietos verslas?

Jau kitų metų pabaigoje Klaipėdos uoste turėtų pradėti veikti suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalas, padėsiantis Baltijos jūros regionui užtikrinti energetinę nepriklausomybę. Pastačius specialų laivą - saugyklą, per metus bus galima atsigabenti 2-3 mlrd. kubinių metrų dujų. Pasak tarptautinių verslo konsultantų, kurie specializuojasi SGD sektoriuje, pradėsiantis veikti terminalas turėtų išjudinti ir vietos verslą, atsiras galimybė praplėsti SGD panaudojimo grandinę.

 

2013-05-13 showRenginys

Projekto "Submariner" seminaras

Gegužės 13 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvyko projekto "Submariner" seminaras "Eco-sistemi".


2013-05-10 showRenginys

Verslumo skatinimo fondo mokymai

Norinčius semtis verslumo idėjų bei ieškančius daugiau jų įgyvendinimo galimybių kviečiame dalyvauti mokymuose "Verslumo pagrindai", kurie vyks š.m. gegužės 17 d. 10 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke.

2013-05-10 showRenginys

Apskritojo stalo diskusija "Suskystintų gamtinių dujų (SGD) galimybės (SGD vertės grandinė)"

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia į seminarą - apskritojo stalo diskusiją apie suskystintų gamtinių dujų (SGD) galimybes (SGD vertės grandinė), vyksiančią š.m. gegužės 14 d. 9 val. Jūriniame verslo centre, Pilies g.8, Klaipėda.

 

2013-04-30

Lietuviai – didžiausioje pasaulio LNG parodoje

Lietuviai, sėkmingai dalyvaujantys suskystintų gamtinių dujų (LNG) projektuose, sėmėsi patirties Jungtinėse Amerikos Valstijose. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP), Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atstovai dalyvavo didžiausioje pasaulyje LNG parodoje, Hjustone. Renginys subūrė rekordinį skaičių dalyvių - kelias dienas trukusioje parodoje dalyvavo 5000 dalyvių iš 80 pasaulio šalių, naujausios LNG technologijos pristatytos pusėje tūkstančio stendų.

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?