Apie mus :

Naujienos

 

2013-04-24

Kvietimas dalyvauti žaliosios pramonės inovacijų informaciniuose renginyje

Ūkio ministerija gegužės mėnesį kviečia į informacinius renginius Klaipėdoje ir Vilniuje, kuriuose bus supažindinama su Žaliosios pramonės inovacijų programa, finansuojamas iš 2009 - 2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo.

Renginių metu bus pristatytos projektų finansavimo pagal Žaliosios pramonės inovacijų programą galimybės, remiamos veiklos. Pranešėjai supažindins su reikalavimais projekto pareiškėjams ir partneriams, tinkamomis finansuoti išlaidomis, taip pat bus apžvelgiama žaliųjų inovacijų ir aplinkosauginių projektų svarba verslo konkurencingumui.

2013-04-18

VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia dalyvauti seminare:„STATYBOS PASLAUGŲ EKSPORTAS Į VOKIETIJĄ: KĄ REIKIA ŽINOTI?“

 

VšĮ „Versli Lietuva" kviečia dalyvauti seminare:

"STATYBOS PASLAUGŲ EKSPORTAS Į VOKIETIJĄ: KĄ REIKIA ŽINOTI?"

Seminaro metu bus pristatomi ir aptariami teisiniai reikalavimai Lietuvos statybos įmonėms, vykdančioms ar planuojančioms vykdyti veiklą Vokietijoje, pateikiami Vokietijos mokestinės sistemos pagrindai ir prievolės Lietuvos įmonėms.

 

 

2013-04-16

Klaipėdoje šaknis leidžia pasaulinis gamybos ir technologijų lyderis

Visame pasaulyje daugiau kaip 135 tūkstančius darbuotojų turinti bendrovė UAB „Emerson Process Management" įsitvirtina Lietuvos rinkoje. Technologinius procesus automatizuojanti, lyderio pozicijas pasaulinėje gamybos ir technologijų rinkoje užimanti bendrovė įsikūrė Klaipėdoje, duris atvėrusiame Jūrinio verslo centre. Pasak įmonės atstovų, steigti filialus Lietuvoje paskatino mūsų šalyje spartėjanti sunkiosios pramonės plėtra.

 

2013-04-16

Į Klaipėdą atkeliauja bzn start kartu su Versli Lietuva organizuojamas išskirtinis verslo renginys "240 minučių įkrovos"

"Bzn start" kartu su "Versli Lietuva" organizuoja išskirtinį verslo renginį "240 minučių įkrovos".

Jūsų laukia išskirtinis NAKTIES renginys pilnas emocijų, adrenalino ir iššūkių! Čia reikės ne tik klausytis, bet ir pasukti galveles bei pajudinti raumenis!

Renginio metu išgirsite įspūdingus pranešimus:

Kapitonas ir lektorius Paulius Kovas pasidalins savo patirtimi ir įžvalgomis, kurios neatsiejama kiekvieno verslininko gyvenimo, kūrybos dalis. "Gyvenimo įkrovos arba svajonės link" tikrai įkraus dalyvius teigiamų emocijų ir pozityvaus nusiteikimo bagažu.

Lektorius Darius Čibonis, apkeliavęs Ameriką motociklu, pasidalins patirtais gyvenimo iššūkiais. "Kaip svajones paversti tikslu. Vienos kelionės istorija" - išgirsite kaip priimti iššūkius, kaip juos valdyti, kaip jais pasinaudoti savo veikloje.

 

 

 

2013-04-05

Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia į ES paramos priemonių seminarą

Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia verslo ir mokslo institucijų atstovus, kitus besidominčius galimybe pasinaudoti Europos Sąjungos struktūrine parama į seminarą, kurio metu bus pristatytos priemonės "Intelektas LT", "Intelektas LT+", "Inoklaster LT", "Invest LT-2", "Naujos galimybės", apžvelgti jų reikalavimai, aptartos dažniausiai paraiškų rengimo metu pasitaikančios klaidos, atsakyta į iškilusius klausimus.

 

2013-03-21

Dėl klasterių bendradarbiavimo renginio ir konferencijos Kopenhagoje

Mokslo inovacijų ir technologijų agentūra (toliau - MITA) įgyvendina ES struktūrinių fondų finansuojamą projektą "Verslo ir mokslo partnerystės tarptautiškumo skatinimas", kurio veiklos apima:

- tarptautinių parterių paiešką;

- Lietuvos inovacijų ir mokslinių tyrimų potencialo pristatymą tarptautiniu mastu.

 

2013-03-20

Konkursas „Užaugink verslo idėją“ – finišo tiesiojoje

Po atrankinio turo, kelių savaičių vykusių intensyvių mokymų, seminarų, praktinių užduočių sprendimo, netrukus paaiškės konkurso „Užaugink verslo idėją" 2013 laimėtojai. Iš bemaž šimto studentų į finalą pateko 24 dalyviai. Finale geriausi studentai susikaus jau kovo 21 dieną. Finalinis renginys vyks ketvirtadienį, 16 valandą, Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (H.Manto g. 84) konferencijų salėje.

 

2013-03-15

Kvietimas dalyvauti Šiaurės - Baltijos šalių verslo ir pramonės mobilumo programoje

Ūkio ministerija informuoja, kad siekiant pagyvinti ir sustiprinti verslo ir pramonės bendradarbiavimą Baltijos jūros regione, nuo 2009 m. pradėta vykdyti Šiaurės ir Baltijos šalių verslo ir pramonės mobilumo programa, kurią finansuoja Šiaurės ministrų taryba ir Estijos, Latvijos bei Lietuvos vyriausybės. Programa siekiama stiprinti ekonominį bendradarbiavimą skatinti verslumą regioninį klasterių bendradarbiavimą inovacijas ir kūrybines industrijas Šiaurės -Baltijos šalių regione. Programos dalyviams bus teikiama finansinė parama stažuotėms, praktikoms ir tinklų veiklai Šiaurės ir Baltijos šalyse.

2013-03-15

INFORMACINIS-KONSULTACINIS RENGINYS STRUKTŪRINIŲ FONDŲ FINANSAVIMAS VERSLO PLĖTRAI BEI MOKSLO IR VERSLO BENDRADARBIAVIMO SKATINIMUI

Renginys skirtas supažindinti su 2013 m. Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) kvietimais teikti paraiškas dėl Europos Sąjungos Struktūrinių fondų paramos. Tai paskutinė galimybė įmonėms pasinaudoti ES Struktūrinių fondų parama iš 2007-2013 metų laikotarpio.

Renginio tikslinė grupė: verslo ir mokslo institucijų atstovai, įmonės ieškančios naujų galimybių, partnerių bendriems projektams įgyvendinti.

 

2013-03-13

Klaipėdiečiai brėš žaliosios laivybos strategines gaires

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) vykdomam projektui „MarTech LNG" suteiktas projekto flagmano statusas. Šiuo projektu siekiama sukurti suskystintų gamtinių dujų (SGD) vertės grandinę, sudarant sąlygas Pietų Baltijos regiono verslui dalyvauti SGD infrastruktūros plėtros ir SGD panaudojimo projektuose, susijusiuose su laivyba, energetika, transportu, uosto krova.

 

2013-03-07

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas plečia savo infrastruktūrą ir kviečia įsikurti bei plėtoti verslą naujose KMTP Jūrinio verslo centro patalpose

Augantis ir infrastruktūrą plečiantis Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas atvėrė Jūrinio centro duris ir kviečia tapti dinamiškos verslo ir mokslo bendruomenės dalimi. Centre gali įsikurti ne tik įmonės, susijusios su jūriniu verslu, bet ir visi verslininkai, norintys dirbti inovatyvioje erdvėje, kurioje atsiveria plačios perspektyvos plėtoti savo verslą.

 

 

 

2013-02-25

Visus II ir III pakopos studentus (magistrantus ir doktorantus) Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kviečia dalyvauti projekto InoLaboratorija ("Intelektualaus verslo laboratorija"; projekto nr. VP1-3.1-ŠMM-01-V-02-002) veiklose

Visus II ir III pakopos studentus (magistrantus ir doktorantus) Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kviečia dalyvauti projekto InoLaboratorija ("Intelektualaus verslo laboratorija"; projekto nr. VP1-3.1-ŠMM-01-V-02-002) veiklose.

Projekto dalyviai turės galimybę dalyvauti nemokamuose 1 dienos mokymuose, grupinėse sesijose, pažintiniuose vizituose ir stažuotėse intelektualaus verslo įmonėse (bus atrinkti 3 asmenys), pasinaudoti nemokamomis konsultacijomis visais verslo pradžios ir plėtros proceso klausimais. Grupinių sesijų metu bus generuojami pasiūlymai verslui, identifikuojami potencialūs verslo subjektai, rengiami technologiniai pasiūlymai (kurie bus talpinami tarptautinėse technologinėse duomenų bazėse) ir inovaciniai projektai. Geriausias inovacinis projektas bus apdovanotas naujausios literatūros rinkiniu bei nemokamomis konsultacijomis ir pagalba steigiant intelektualaus verslo įmonę.

 

 

2013-02-13

Kviečiame dalyvauti seminare "Būsto renovacijos įgyvendinimo sprendimai ir mechanizmai"

 

Didėjančios šilumos kainos vis daugiau žmonių verčia mąstyti apie būsto renovaciją. Naujausios renovacijos tendencijos ir geriausi sprendimai bus aptariami 2013 m. vasario 19 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP).

2013-02-08

Tarptautinį bendradarbiavimą skatinančios iniciatyvos

Šių metų vasario mėnesį buvo paskelbtas Baltijos Jūros regiono naujas kvietimas „Inovacijų ekspresas" skirtas paskatinti šio regiono įmonių tinklus ir klasterius bendradarbiauti kuriant inovacijas, taip pat šiuo metu galioja tarptautinės programos "Eurostars" kvietimas, skatinantis kurti inovacijas ir mokslo bei verslo bendradarbiavimą.

 

 

 

2013-01-21

Vokietijos ir Lietuvos mokslininkai pristatė akvakultūros plėtros galimybes šalies pajūryje (pranešimų skaidrės)

Lietuvos pajūris turi plačias, tačiau vis dar neišnaudotas perspektyvas įgyvendinti akvakultūros projektus. Kokie jie galėtų būti, kaip galėtų prie akvakultūros sektoriaus skatinimo prisidėti mokslininkai ir verslininkai, patartimi dalinosi Vokietijos akvakultūros asociacijos prezidentas prof. dr. Bela H. Buck, savo vizijas pristatė Lietuvos mokslo ir verslo atstovai. Darbinė sesija vyko Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP).

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?