Apie mus :

Naujienos

 

2013-01-15

Vokietijos ir Lietuvos mokslininkai pristatys akvakultūros plėtros galimybes šalies pajūryje

Lietuvos pajūris turi plačias, tačiau vis dar neišnaudotas perspektyvas įgyvendinti akvakultūros projektus. Kokie jie galėtų būti, kaip galėtų prie akvakultūros sektoriaus skatinimo prisidėti mokslininkai ir verslininkai, patartimi dalinsis Vokietijos akvakultūros asociacijos prezidentas prof. dr. Bela H. Buck, savo vizijas pristatys Lietuvos mokslo ir verslo atstovai. Darbinė sesija vyks Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP).

2013-01-09

Gerbiami Klaipėdos universiteto studentai ir absolventai! Tapkite Baltijos jūros ekspertais!

Dalyvaukite tarptautiniuose mokymuose apie jūrų akvakultūrą, žaliąją laivybą, taršos iš laivų problemas, atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimą, aplinkos apsaugos reglamentavimą.

Tarptautinių mokymų programa - tai:

1. Intensyvūs 3-4 dienų kursai 5 miestuose prie Baltijos jūros: Klaipėdoje, Ščecine ir Gdanske (Lenkija), Kalmare (Švedija), Rostoke (Vokietija);

    2. 10-ies dienų vasaros mokykla buriniame laive, plaukiančiame maršrutu Gdanskas-Klaipėda-Kaliningradas-Gdanskas 2013 metų rugsėjį;

    3. Praktika jūrų pramonės įmonėje/organizacijoje.

2012-12-19

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įsikūrusi įmonė UAB "INOBALT"

VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įsikūrusi įmonė "INOBALT" lapkričio 30 - gruodžio 1 dienomis dalyvavo tarptautinėje pramonės ir technologijų parodoje Latvijoje. Parodos "Tech Industry 2012" metu savo produktus pristatė apie 250 kompanijų iš tokių šalių kaip Latvija, Lietuva, Estija, Suomija, Švedija, Lenkija, Italija, Vokietija, Rusija, Ukraina, Baltarusija ir kt. Paroda vyko dviejuose paviljonuose. Buvo demonstruojamos pažangiausios metalo apdirbimo sistemos ir įranga, mechaninė įranga ir medžiagos, dujų ir hidraulinių srautų matavimo technologijos, automatikos ir valdymo sistemos, hidraulinė įranga, elektros įrankiai, matavimo įranga, elektronikos ir elektros įranga, dujų tiekimo įranga, taip pat kita įranga, medžiagos ir technologijas.

 

 

 

 

2012-12-17

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvyko renginys, kuriame buvo diskutuojama apie azoto oksido ir sieros dioksido emisijos iš laivų mažinimą (pranešimų skaidrės)

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke buvo surengtas seminaras, kuriame buvo diskutuojama apie azoto oksido ir sieros dioksido emisijos iš laivų mažinimą . ES direktyva 1999/32/EC įsigalios jau nuo 2015 metais. Seminare dalyvavo lyderiaujaunčių emisijų technologijų („scrubberių") gamintojai iš Suomijos (Warstilla), Danijos (Dansk Teknologi) ir Vokietijos (Couple Systems). Renginyje ekspertai pristatė naujausią patirtį, kaip sumažinti sieros dioksido ir azoto oksido emisijas iš laivų, taip pat buvo pristatytos LNG technologijos.

 

2012-11-27

Kviečiame į vienos dienos mokymus: INOVACIJŲ VALDYMAS IR VERSLO MODELIŲ INOVACIJOS

Visus mokslininkus / tyrėjus ir II-III pakopos studentus š.m. gruodžio 11 d. 9 val. kviečiame į vienos dienos mokymus: INOVACIJŲ VALDYMAS IR VERSLO MODELIŲ INOVACIJOS.

Mokymus veda Robertas Jucevičius (KTU Strateginio valdymo katedros profesorius, Verslo strategijos instituto direktorius, Kembridžo (Anglija) universiteto vizituojantis profesorius, ilgalaikės stažuotės Fulbright (JAV) ir Wallenberg (Švedija) universitetuose, už indėlį į vadybos mokslą ir praktiką Lietuvoje apdovanotas V. Graičiūno nominacija).

2012-11-27

Kviečiame dalyvauti seminare "Intelektinė nuosavybė - konkurencingumo ir inovacijų įrankis"

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kartu su Lietuvos Respublikos valstybiniu patentų biuru (VPB) ir Pasauline intelektinės nuosavybės organizacija (WIPO) šių metų gruodžio 5 d. 10 val. kviečia į seminarą "Intelektinė nuosavybė - konkurencingumo ir inovacijų įrankis".

 

2012-11-21

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia į seminarą, kuriame bus diskutuojama apie azoto oksido ir sieros dioksido emisijos iš laivų mažinimą

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia į seminarą, kuriame bus diskutuojama apie azoto oksido ir sieros dioksido emisijos iš laivų mažinimą . ES direktyva 1999/32/EC įsigalios jau nuo 2015 metais. Seminare dalyvaus lyderiaujaunčių emisijų technologijų („scrubberių") gamintojai iš Suomijos (Warstilla), Danijos (Dansk Teknologi) ir Vokietijos (Couple Systems). Renginyje ekspertai pristatys naujausią patirtį, kaip sumažinti sieros dioksido ir azoto oksido emisijas iš laivų, taip pat bus pristatytos LNG technologijos.

2012-11-21

Lietuvos Marketingo Asociacija organizuoja konferencija LIMA INTERNET DAY KLAIPĖDA: "INTERNETINĖS RINKODAROS STRATEGIJOS SMULKIAM IR VIDUTINIAM VERSLUI"

Dabartiniu metu, dėl kintančių ekonominių sąlygų, smulkus ir vidutinis verslas vis dažniau imasi taupymo programų, todėl šio verslo atstovai priversti nuolatos ieškoti netradicinių, įdomių ir nebrangių reklaminių sprendimų, kurie padidintų verslo žinomumą ir pardavimus. Vienas jų - internetas.

LiMA Klaipėdos skyrius kviečia įmonių vadovus, marketingo specialistus, įmonių atstovus, kuriems aktuali internetinė rinkodara į organizuojamą metinę konferenciją, kurios metu savo srities specialistai ir žinovai pasidalins patirtimi, kaip įdarbinti internetą ir paskelbti apie save visam pasauliui, kaip užmegzti glaudžius ryšius su klientais, kaip valdyti pardavimus, kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų.

 

 

 

 

2012-11-15

Verslo pradžia arba devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk!

Jeigu jūsų galvos sprogsta nuo gerų idėjų, tai dar nereiškia, kad jūsų verslas bus pelningas ir sėkmingas. Kiekvieną verslo idėją reikia gerai pasverti, kiek ji yra aktuali šiandien ir, ar jūs esate kompetentingas užsiimti verslu, išsiaiškinti, ar jūs turite verslininkui reikalingų savybių. Taip teigia Goda Petravičienė, asociacijos „Mano miestas Klaipėda" įkūrėja ir kelių intelektinio verslo įmonių savininkė. Ji kartu su kitais verslininkais dalyvavo verslo idėjų klube „Gera pradžia", kuris skirtas jaunimui, besirengiančiam įsilieti į verslo rinką. Renginį organizavo Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KU) ir Klaipėdos universitetas.

 

2012-11-15

KONKURSAS „Verslo ir mokslo partnerystė 2012“

Ūkio ministerija šiais metais antrą kartą organizuoja konkursą "Verslo ir mokslo partnerystė 2012".

Paraiškas konkursui gali teikti visi juridiniai asmenys: įmonės, įstaigos, mokslo ir studijų institucijos, asociacijos ir kitos organizacijos.

Paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į verslo ir mokslo bendradarbiavimo intensyvumą, projekto metu vykdytos inovatyvios veiklos rezultatus, jų inovatyvumą, sukurto produkto ar paslaugos konkurencingumą.

 

 

2012-11-12

Žaliosios pramonės inovacijos: tarptautinės verslo kontaktų mugės-seminarai

Ūkio ministerija, bendradarbiaudama su Inovation Norway, maloniai kviečia mažas ir vidutines įmones dalyvauti Žaliosios pramonės inovacijų programos, finansuojamos iš 2009- 2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo, tarptautinėse verslo kontaktų mugėse-seminaruose.

 

2012-11-02

Jaunimui - aktyvių ir sėkmingų Klaipėdos verslininkių patirtis

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kartu su Klaipėdos universitetu organizuoja renginį, skirtą aktyviam, veikliam ir versliam jaunimui. Renginyje dalyvaujantys jauni žmonės įsilies į verslo idėjų klubą „Gera pradžia", jiems bus skaitomi pranešimai, pristatysiantys plačias galimybes jaunimui įsilieti į verslo rinką. Sėkmingo verslo receptais nuo idėjos iki sėkmingų verslo rezultatų dalinsis moterys verslininkės, renginio organizatorių pavadintos „verslo bitėmis". Renginys nemokamas.

2012-11-02

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) paskelbė kvietimą teikti paraiškas

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) paskelbė kvietimą teikti paraiškas Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) rezultatų komercinimo projektų idėjų konkursui pagal Aukštųjų technologijų plėtros 2011-2013 metų programą.

 

 

2012-10-29

Suomijos jūrinis klasteris klaipėdiečių akimis

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) Lietuvos jūrinio sektoriaus specialistams, mokslininkams surengė verslo misiją Suomijoje. Klaipėdiečiai susipažino su Suomijos jūriniu klasteriu, mokslo ir tyrimų institucijomis, verslo paramos organizacijomis bei jūrinio sektoriaus bendrovėmis.

Verslo misijoje dalyvavo Klaipėdos universiteto, asociacijos „Baltijos slėnis", AB „Vakarų laivų gamykla", UAB „Klaipėdos keleivių ir krovinių terminalas", Lietuvos Laivų savininkų asociacijos, UAB „Baltic technical and technological solutions" ir UAB „Aros Marine" atstovai.

 

2012-10-26

Saugumo oro uostuose paslapčių lietuvis sėmėsi Izraelyje

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kartu su partneriais iš 8 Baltijos regiono valstybių dalyvauja projekte "Baltic Air Cargo". Jis skirtas pagerinti oro krovinių transporto sektoriaus galimybes, vystyti aukštą pridėtinę vertę kuriančias logistikos paslaugas Baltijos oro uostuose. Šis projektas suteikė galimybę lietuviams iš arčiau susipažinti su Izraelio saugumo sistema oro uostuose. Tel Avive viešėjo Tarptautinio Šiaulių oro uosto Aviacijos saugumo skyriaus vadovas Algirdas Ulčinas.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?