Apie mus :

Naujienos

 

2012-10-26

Startuoja verslumo iniciatyva, raginanti mokslininkus ir studentus steigti įmones

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia mokslininkus, tyrėjus ir studentus, turinčius idėjų, kaip mokslo žinias paversti verslu, dalyvauti konkurse. Konkurso dalyviai raginami įsteigti naują įmonę, kuri galėtų pateikti rinkai inovatyvų produktą, naują technologiją ar paslaugą.

 

2012-10-23

Lietuvos inovacijų centras ir Lietuvos pramonininkų konfederacija kviečia teikti paraiškas konkursui "Inovacijų prizas 2012"

„Inovacijų prizas" - tai kasmetinis, jau aštuntą kartą organizuojamas konkursas, kurio tikslas skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą bei suteikti įmonėms galimybę įvertinti savo konkurencingumą ir inovatyvumą. Tai galimybė būti pastebėtam partnerių ir klientų tarpe, pagerbtam verslo ir viešojo valdymo visuomenėje.

„Inovacijų prizas" skirtas ne tik aukštųjų technologijų, tačiau ir tradicinės pramonės bei paslaugų įmonėms, gebančioms verslo procesus organizuoti efektyviau, bei pristatančioms rinkai patrauklius naujus produktus ir paslaugas.

 

 

 

 

2012-10-19

Ekspertinis idėjų patikrinimas – lengvesnei verslo plėtrai

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia smulkias ir vidutines įmones pasitikrinti idėjas dėl praktinio jų realizavimo ir rinkos potencialo. Dažnai įmonės susiduria su ribotomis finansinėms galimybėms realizuoti savo idėjas. Jos lieka neįgyvendintos ar nukeliamos ateities planams.

Nuo spalio mėn. 18 d. MITA teiks nemokamą paslaugą įmonėms - ekspertines konsultacijas idėjos realizavimui. Bus galimybė visiems norintiems pasitikrinti idėjos inovatyvumą, būsimo produkto, paslaugos ar technologijos konkurencingumą, potencialią rinką, poreikį tarptautiniu mastu ir finansines investicijas.

 

 

 

2012-10-19

„Altechna“: sėkmę užtikrina atviros inovacijos ir partnerystė

Mūsų šalis siekia tapti Šiaurės Baltijos aukštųjų technologijų centru ir norėdami pasiekti šį tikslą, turime orientuotis į didelę pridėtinę vertę kuriančius inovatyvius produktus, išnaudoti intelektinį potencialą, vystyti technologijas ir integruoti jas visose pramonės srityse.

 

2012-10-09

Energetiškai efektyvūs namai nuo teorijos iki praktikos

 

VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kartu su VšĮ „Ecovizija" kviečia dalyvauti seminare „Energetiškai efektyvūs namai - nuo teorijos iki praktikos".

Renginio tikslas - detaliai aptarti pasyvių namų statybos technologijas, naudojamas medžiagas, kalbėsime apie kraštovaizdžio formavimą ir naujojo statybos techninio reglamento pakeitimus, kuris įsigalioja nuo 2013 m.

 

2012-10-03

Lietuvos pajūryje surengta "East link 2012" konferencija

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) 10 metu jubiliejų pažymėjo tarptautine konferencija „East link 2012". Tai renginys skirtas santykių tarp Rytų ir Vakarų mokslo, verslo institucijų vystymui. Juo buvo siekiama paskatinti ES naujų narių bei Rytų partnerystės geopolitinės erdvės šalių glaudų bendradarbiavimą, atverti rinkas bendriems projektams.

2012-10-03

Diskusija apie geoterminio vandens panaudojimą žuvivaisai

Vakarų Lietuvos žemės gelmėse glūdintis geoterminis vanduo galėtų būti naudojamas ne tik šilumai gaminti, šis potencialas, gali pasitarnauti skatinant sveikatos turizmą, akvakultūrą, steigiant žuvivaisos ūkius. Apie tokias galimybes specialistai iš Lietuvos ir užsienio spalio 2 dieną (antradienį) diskutavo Palangoje vykusioje "East link" konferencijoje.

 

 

 

 

2012-10-03

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkui – 10 metų!

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kryptingai ir nuosekliai dirbant tapo Vakarų Lietuvos regiono mokslo ir verslo bendradarbiavimo lopšiu: tarpininku, kuris atveria naujas galimybes įmonėms diegti inovacijas, naujausias technologijas, rasti verslo partnerių, dalintis patirtimi, užmegzti naudingus bendradarbiavimo ryšius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Viena iš strateginių veiklos sričių - regiono mokslo ir pramonės potencialo populiarinamas, verslumo skatinimas, mokslo pasiūlos ir verslo poreikių tyrimai.

 

2012-09-20

Kvietimas teikti paraiškas pagal Pramoninės nuosavybės teisių apsaugos projektų konkursinio finansavimo tvarkos aprašą

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (toliau - Agentūra) kviečia teikti paraiškas pagal Pramoninės nuosavybės teisių apsaugos projektų konkursinio finansavimo tvarkos aprašą, patvirtintą Agentūros direktoriaus 2012 m. birželio 8 d. įsakymu Nr. 2V-63 (toliau - Aprašas). Pagal Aprašą teikiama de minimis pagalba (toliau - parama) pramoninės nuosavybės teisių apsaugos projektams vykdyti.

2012-09-17

Įgyvendink verslo idėjas su "Smart Start"!

UAB "Inlinen" kartu su VšĮ "Versli Lietuva" organizuoja nemokamus seminarus verslumo temomis ir verslo idėjų / planų konkursą. Viena iš tikslinių grupių yra įmonių darbuotojai ir vadovai.

Projekte gali dalyvauti visi: esami ir būsimi verslininkai, moksleiviai, studentai ir absolventai, mokslininkai ir inovatoriai, norintys pasisemti žinių, bei tie, kurie turi idėją ir nori ją realizuoti.

„Smart Start" mokymus ves žinomas verslo konsultantas Arvydas Strumskis, Verslo angelų fondo I" vadovaujantysis partneris, turintis daugiau nei 10 metų privataus kapitalo fondo valdymo patirtį, konsultavęs Coca-Cola, Statoil bei kitas korporacijas.

 

 

 

 

 

 

 

2012-09-17

Klaipėdoje tęsiasi verslumo mokymai jaunimui

Nuo šios savaitės Klaipėdos jaunimas įsijungia į naują verslumo mokymų ciklą. Mokymus apie ryšių su klientais ir finansų vadybą ves profesorius Markku Virtanen (Aalto universitetas, Suomija). Kitą savaitę to paties universiteto atstovas doc. Jorma Pohtola su studentais dalinsis patirtimi apie verslininkams būtinas savybes.

 

2012-09-12

Klaipėdos miesto stogai jau išnaudojami saulės energijos gamybai

Klaipėdoje ant pramoninio objekto stogo sumontuota saulės energijos jėgainė. Per metus ji pagamins tiek elektros energijos, kiek reikia trijų standartinių gyvenamųjų namų poreikiams. Pasak alternatyvios energetikos specialistų, diegti šias pažangias technologijas nėra sudėtinga, tačiau tam trukdo biurokratinės kliūtys.

 

2012-09-03

Lietuvių IT specialistai sėmėsi patirties Švedijoje

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) tęsia tradicijas ir atveria vis platesnes verslo misijų galimybes. Parkas pakvietė tris mūsų šalies IT įmones susipažinti su pokyčiais šiuolaikinėje media industrijoje ir dalyvauti Švedijoje surengtoje pasaulinėje konferencijoje, kurią surengė Pietų Švedijos media įmonių klasteris ("Media evolution").

 

2012-08-24

Kviečiame dalyvauti renginių cikle "Klasteriai – galimybės verslo plėtrai"

Rugpjūčio 28 d. prasideda renginių po Lietuvą ciklas "Klasteriai - galimybės verslo plėtrai", į kurį kviečiami dalyvauti smulkiojo ir vidutinio verslo, mokslo institucijų, įvairių asociacijų atstovai, taip pat visi, kurie domisi naujomis paramos galimybėmis.

 

2012-08-22

Lietuvos verslo misija į Čikagą, Ilinojaus valstiją, JAV ir Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas PLEF 2012

Kviečiame Lietuvos įmones jungtis prie verslo delegacijos, dalyvauti Pasaulio lietuvių ekonomikos forume ir kituose verslo renginiuose Čikagoje!

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?