Apie mus :

Naujienos

 

2012-08-03

Jūros šventės mobili aplikacija

Jūros šventės mobili aplikacija

 

KMTP bendruomenės įmonė UAB „IT -Alėja" sukūrė nemokamą mobilią aplikaciją Jūros šventei . Programėlė (aplikacija) leidžia sužinoti kur ir kada vyksta šventės renginiai, filtruoti renginius pagal pasirinktus parametrus (vietą, datą, valandą), todėl klaipėdiečiai ir miesto svečiai visada po ranka turės „išmaniąją" šventės programą.

 

2012-07-23

INOVACIJOS: PARAMOS GALIMYBĖS!

INOVACIJOS: PARAMOS GALIMYBĖS!

Artimiausiu metu planuojama paskelbti kvietimą teikti paraiškas pagal VP2-1.3-ŪM-05-K priemonę „Inočekiai LT". Parama, skirta paslaugoms iš mokslo ir studijų institucijų įsigyti, bus teikiama smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams. Pagal šį kvietimą ketinama paskirstyti 2,5 mln. Lt (Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos).

 

2012-07-16

Kviečiame skaityti projekto "Submariner" 2012 m. liepos mėnesio naujienas

Kviečiame skaityti projekto "Submariner", kurio vienas iš partnerių yra Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, 2012 m. liepos mėnesio naujienas.

 

 

2012-07-05

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į informacinę dieną "ES parama moksliniams tyrimams energetikos srityje bei mažoms ir vidutinėms įmonėms"

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į informacinę dieną "ES parama moksliniams tyrimams energetikos srityje bei mažoms ir vidutinėms įmonėms".

Renginys įvyks 2011 m. liepos 11 d. 10 val. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros salėje (A. Goštauto 12-219, Vilnius).

Šio renginio tikslas - supažindinti verslo ir mokslo atstovus su 7-osios bendrosios programos (7BP) teikiamomis mokslinių tyrimų finansavimo galimybėmis mažoms ir vidutinėms įmonėms bei energetikos sektoriaus atstovams.

 

2012-07-05

LR Ūkio ministerija kviečia dalyvauti Norvegijos finansinio mechanizmo Žaliosios pramonės inovacijų programos pristatyme

LR Ūkio ministerija organizuoja 2009-2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo Žaliosios pramonės inovacijų programos pristatymą, kuris įvyks š.m. liepos 12 d. (Ketvirtadienį) Ūkio ministerijoje, adresu Gedimino pr. 38 / Vasario 16-osios g. 2, Vilnius, 212 salėje. Renginio pradžia 13.00 val.

Žaliosios pramonės inovacijų programa, bus siekiama padidinti aplinkai draugiškų įmonių konkurencingumą, "žalinant" tradicinės pramonės įmones, skatinant verslumą bei žaliųjų inovacijų kūrimą ir diegimą. Įgyvendinant šią programą verslui bus pasiūlytos dvi paramos priemonės, skirtos inovatyviems ir aplinkai draugiškiems projektams įgyvendinti, skatinamas Lietuvos - Norvegijos įmonių bendradarbiavimas.

 

 

 

2012-06-27

Finišavo KMTP bendruomenės boulingo turnyras

Baigėsi du mėnesius trukęs Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (KMTP) bendruomenės boulingo turnyras. Kovoti prie boulingo takelių parke veikiančios įmonės rinkosi kiekvieną penktadienį.

 

 

2012-06-21

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvyko renginys "Inovacijos - tiesiausias kelias sėkmės link!" (Pranešimų skaidrės)

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke 2012 m. birželio 20 d. vyko renginys  "Inovacijos - tiesiausias kelias sėkmės link!". Renginyje KMTP, MITA ir Lietuvos inovacijų centro specialistai pristatė naujausias paramos galimybes, kuriomis gali pasinaudoti inovatyvus bei mokslo žinioms imlus verslas.

 

2012-06-14

Inovacijos – tiesiausias kelias sėkmės link!

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti renginyje "Inovacijos - tiesiausias kelias sėkmės link!". Renginyje KMTP, MITA ir Lietuvos inovacijų centro specialistai pristatys naujausias paramos galimybes, kuriomis gali pasinaudoti inovatyvus bei mokslo žinioms imlus verslas. Naudingos informacijos gaus ir mokslo institucijų atstovai, sužinosiantys apie paramą mokslinių tyrimų projektams vykdyti.

 

2012-06-12

Įmonių grupinės eksporto iniciatyvos (IGEI)

Įmonių grupės kviečiamos teikti paraiškas eksporto iniciatyvoms įgyvendinti, t.y. renginiams, kurių metu bus pristatomas įmonių grupių eksporto potencialas bei plečiami verslo ryšiai. Remiamos dalyvavimo tarptautinėse parodose ir verslo misijų organizavimo Lietuvoje ar užsienyje veiklos. Galimi pareiškėjai: juridiniai asmenys, organizuojantys ne mažiau kaip 5 ūkio subjektų dalyvavimą tarptautinėje parodoje ir/ar verslo misijoje.

 

2012-06-11

Verslas skatinamas dalyvauti 7-ojoje bendrojoje mokslinių tyrimų programoje

Lapkričio mėnesį Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrą (MITA) organizuoja praktinį dviejų dienų seminarą Vilniuje "Mažoms ir vidutinėms įmonėms skirti moksliniai tyrimai 7BP. Paraiškų rengimas". Į seminarą atvyksta vienas garsiausių Europoje šios programos ekspertų ir lektorių dr. Sean McCarthy iš Airijos konsultacinės kompanijos "Ltd. Hyperion".

 

 

 

 

2012-06-08

Kaip panaudoti Baltijos jūros turtus nekenkiant aplinkai?

Baltijos jūra - bene labiausiai užteršta jūra pasaulyje. Mokslininkai intensyviai diskutuoja ne tik apie galimybes pagerinti Baltijos jūros aplinką ir ekonomiką, bet ir ieško efektyvių ir naujų būdų, kaip jūros teikiamus išteklius efektyviai panaudoti. Pasak specialistų, Baltijos jūros regione būtina formuoti aiškią ateities strategiją, nes kitaip, jūros ištekliai bus naudojami darant didelį spaudimą jūros aplinkai.

 Ši problema ir jos sprendimo būdai gvildenami KMTP vykdomo projekto "Submariner" metu. Birželio 5 - 7 dienomis Klaipėdoje rinkosi mokslininkai iš aštuonių Baltijos valstybių aptarti Baltijos jūros ekosistemos būklės ir galimybes ją gerinti bei skatinti nuo jos priklausomas ekonomikos sąlygas.

 

2012-05-25

Švedijos prekybos taryba pradėjo rinkti nominantus apdovanojimams "Swedish Business Awards 2012".

Švedijos prekybos taryba pradėjo rinkti nominantus apdovanojimams "Swedish Business Awards 2012". Maloniai kviečiame Jus nominuoti įmones, organizacijas ar asmenis iškiliausiems šalyje „Švedijos verslo apdovanojimams 2012".

2012-05-24

Boulingo turnyre varžosi KMTP įmonės

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP) įsikūrusios įmonės vasarą pasitinka azartiškai ir kartą per savaitę renkasi į boulingo turnyrą. Turnyre dalyvauja vienuolika komandų.

2012-05-23

Klaipėdoje startavo I kūrybinių industrijų festivalis "IKRA savaitė"

Gegužės 22-ąją, antradienį, Klaipėdoje pirmaisiais renginiais startavo I kūrybinių industrijų festivalis "IKRA savaitė". Aktyvių, kūrybingų, smalsių ir naujiems įspūdžiams bei patirtims atvirų žmonių bendruomenė - tokią uostamiesčio plėtros viziją regi festivalio organizatoriai, Klaipėdos regiono kūrybinių industrijų asociacijos (IKRA) iniciatyvinė grupė, "IKRA savaitės" programą bei asociacijos planus pristačiusi spaudos pusryčiuose.

2012-05-23

Ar Lietuva gali kurti robotus ir būti pasaulio robotų tinklo dalis?

Danijos prekybos ir amatų rūmai Lietuvoje kviečia įmones, robotikos inžinierius ir mokslininkus į robotikos konferenciją, kuri vyks birželio 6 dieną Crown Plaza viešbutyje Vilniuje.

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?