Apie mus :

Naujienos

 

2012-05-16

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia dalyvauti Europos palydovinės navigacijos konkurso 2012 m. informacinėje dienoje "Lithuanian Challenge/ Lietuvos iššūkis"

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) gegužės 18 d. (penktadienį) 11 val. kviečia visus, turinčius inovatyvių idėjų, dalyvauti Europos palydovinės navigacijos konkurso 2012 m. informacinėje dienoje "Lithuanian Challenge/ Lietuvos iššūkis". Į renginį atvyksta projektų vadovė Kathrin Sturm iš Vokietijos, viena iš šio renginio organizatorių, atstovaujanti Vokietijos palydovinės navigacijos taikymų centrą "Anwendungszentrum GmbH Oberpfaffenhofen".

 

2012-05-11

Lietuvos Marketingo Asociacija (LiMA) organizuoja konferenciją EKSPORTO MARKETINGAS

Lietuvos Marketingo Asociacija (LiMA) š. m. gegužės 17 d. 13-19 val. „Amberton" viešbutyje Klaipėdoje organizuoja konferenciją EKSPORTO MARKETINGAS.

Konferencijos dalyviai išgirs realius patarimus sėkmingai verslo plėtrai bei diskutuos kaip rasti kelią į kitas šalis. Lietuvos įmonių vadovai bei užsienio verslininkai iš visos Lietuvos konferencijos metu pasidalins savo patirtimi, kaip pavyko įgyvendinti kiekvieno verslininko svajonę - užkariauti užsienio rinkas.

 

 

2012-05-09

Kvietimas dalyvauti verslumą skatinančiame renginyje "Versli Lietuva"

VšĮ "Versli Lietuva" Maloniai kviečia dalyvauti verslumą skatinančiame renginyje "Versli Lietuva". Jūs esate laukiami šių metų gegužės 11 dieną Klaipėdoje, Klaipėdos koncertų salėje, adresu Šaulių g. 36. Pradžia - 9 valandą.

Renginyje Klaipėdoje teoriniai pranešimai ir paskaitos bus derinami su interaktyviais praktiniais pranešimais bei individualiomis konsultacijomis.

Renginys nemokamas. Dalyvių skaičius neribojamas.

 

 

 

 

2012-04-23

MITA (Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra) kviečia teikti paraiškas (MTEP rezultatų komercinimo ir "spin-off" įmonių kūrimosi skatinimui)

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (toliau - Agentūra) skelbia kvietimą teikti paraiškas Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros rezultatų komercinimo projektų idėjų konkursui pagal Aukštųjų technologijų plėtros 2011-2013 metų programą.

2012-04-23

Kvietimas dalyvauti programoje "Pažangi energetika Europai"

2012 m. sausio 24 d. paskelbtas Kvietimas teikti pasiūlymus 2012 finansavimui gauti pagal programą "Pažangi energetika Europai", kurios lėšomis finansuojama tokia veikla: didinti energijos efektyvumą ir racionaliai naudoti energijos šaltinius, skatinti naujų ir atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimą ir remti energijos rūšių diversifikaciją, didinti energijos efektyvumą ir skatinti transporto sektoriuje naudoti naujus bei atsinaujinančius energijos šaltinius.

 

 

2012-04-20

Kvietimas dalyvauti viešojoje paskaitoje "Kelionė laike" ("A journey in Time")

Kviečiame dalyvauti viešojoje paskaitoje "Kelionė laike" ("A journey in Time"), kurią skaitys ekonomistas, verslo konsultantas Patricio Testart.

Vieša paskaita bus skaitoma 2012 m. gegužės 4 d. 14.00 val. VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parke.

2012-04-11

ATVIRŲ DURŲ DIENA PREKIŲ ŽENKLŲ IR DIZAINO KLAUSIMAIS KLAIPĖDOJE

Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras (VPB), vykdydamas bendradarbiavimo projektą su Europos Sąjungos Vidaus rinkos derinimo tarnyba (prekių ženklai ir dizainas) (OHIM), organizuoja Atvirų durų dieną Klaipėdoje, Lietuvos technikos bibliotekos Klaipėdos skyriuje. Renginio metu VPB specialistai visus, besidominčius intelektinės nuosavybės apsauga, supažindins su prekių ženklų ir dizaino teisinės apsaugos galimybėmis Lietuvoje ir Europos Sąjungoje, paaiškins kaip reikia naudotis VPB, OHIM ir Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos prekių ženklų ar dizaino duomenų bazėmis, atliekant prekių ženklų ar dizaino paieškas, bei maloniai atsakys į kitus klausimus šiomis temomis.

 

2012-04-04

KVIEČIAME Į VERSLO IDĖJŲ KONKURSO “VERSLO TAURĖ“ BENDRUOSIUS VERSLUMO GEBĖJIMŲ UGDYMO MOKYMUS

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) buria jaunimo komandą, kuri mokysis sėkmingo verslo kūrimo pagrindų. Šiuo metu yra suformuota daugiau kaip pusšimčio žmonių grupė. Studentai pateiks savo verslo idėjas konkursui "Verslo taurė".

 "Verslo Taurė" - verslo idėjų konkursas, kuriame užsiregistravęs studentas su savo verslo idėja gali dalyvauti mokymų ir konkursų cikle.

Projekto START bendrieji verslumo gebėjimų ugdymo mokymai prasidės balandžio 18 dieną, 8.30 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (Herkaus Manto g. 84).

 

2012-04-02

Išrinkti ir apdovanoti konkurso "Užaugink verslo idėją" nugalėtojai

VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parke 2012 m. kovo 29 d. vyko  asociacijos "Mano miestas Klaipėda" konkurso „Užaugink verslo idėją" finalinis renginys.

 

2012-03-28

Balandį jaunimui rengiami verslumo mokymai

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) buria jaunimo komandą, kuri mokysis sėkmingo verslo kūrimo pagrindų. Šiuo metu yra suformuota daugiau kaip pusšimčio žmonių grupė, studentai pateiks savo verslo idėjas konkursui „Verslo taurė. Bus išrinktos penkios geriausios verslo idėjos, konkurso laimėtojams bus suteikiama proga stažuotis užsienyje.

 

2012-03-23

Asociacija "Mano miestas Klaipėda" trečią kartą rengia konkursą "Užaugink verslo idėją"

Asociacija "Mano miestas Klaipėda", burianti klaipėdiečius ir miesto verslininkus bendram tikslui - puoselėti Klaipėdą ir siekti, kad mūsų mylimas miestas taptų vieta, kurioje gera gyventi ir dirbti, jau trečią kartą rengia konkursą "Užaugink verslo idėją", kurį remia bendrovė UAB "Philip Morris Lietuva".

Š. m. kovo 22 d. Klaipėdos mokslų ir technologijų parke, posėdžių salėje, Herkaus Manto g. 84, Klaipėda, įvyko priešfinalinis konkursas, kurio metu komandos pristatė verslo planus vertinimo komisijai, pagrindė būsimo verslo privalumus, įgyvendinimo galimybės, atsakė į klausimus, gavo vertingų pastabų ir rekomendacijų, kad galėtų patobulinti savo verslo planus finaliniam konkursui.

 

 

2012-03-21

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke - geriausių įmonių rinkimai

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP) išrinktos labiausiai pasižymėjusios parke veikiančios įmonės. Šiuo metu čia sėkmingai dirba 40 įmonių, viešųjų įstaigų bei tarptautinių kompanijų padalinių, diegiančių savo veikloje inovatyvius sprendimus, veikiančių ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.

 

2012-03-15

Klapėdos Žvejų kultūros rūmuose vyks 14–oji VYDŪNO tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija:"Į sveiką gyvenseną ir skaidrią būtį Vydūno keliu"

Klaipėdos Žvejų kultūros rūmuose 2012 m. kovo 23 d. vyks 14-oji VYDŪNO tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija:"Į sveiką gyvenseną ir skaidrią būtį Vydūno keliu". 

 

 

2012-03-08

Klaipėdoje specialistai iš Oksfordo dalinsis technologijų perdavimo žiniomis

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) baigia įgyvendinti tarptautinį projektą VALOR, kuriuo siekiama padėti moksliniais tyrimais paremtoms technologijoms rasti kelią į rinką. Kovo 12 - 13 dienomis vyksiančioje baigiamojoje konferencijoje Klaipėdoje patirtimi dalinsis technologijų perdavimo specialistai iš Oksfordo.

Oksfordo universiteto technologijų perdavimo centras "ISIS innovation" valdo 360 patentų, 460 licenzijos sutarčių bei 70 spin - out įmonių.

 

2012-03-07 showRenginys

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kartu su Klaipėdos pasyvių namų klasteriu "Ecovizija" kviečia dalyvauti seminare:"Energetiškai efektyvūs namai: nuo teorijos iki praktikos"

 

Atsižvelgiant į vis didėjantį susidomėjimą pasyviųjų namų statyba, 2012 m. kovo 14 d. 14 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kartu su Klaipėdos pasyviųjų namų klasteriu "Ecovizija" kviečia dalyvauti seminare "Energetiškai efektyvūs namai: nuo teorijos iki praktikos".

Renginys vyks 2012 m. kovo 14 d. 14 val., Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (H. Manto g. 84).

Renginio tikslas - detaliai aptarti pasyvių namų plėtros perspektyvas Lietuvoje, atsižvelgiant į esamą įstatyminę bazę, technologijas ir energijos resursų panaudojimo galimybes. Pranešimus skaitys Vakarų Lietuvos pasyvių namų statybos pradininkai, diskusijose dalyvaus verslo įmonių vadovai ir KU mokslininkai.

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?