Apie mus :

Naujienos

 

2010-09-22/24. Devintasis ScanBalt forumas "Sveika ateitis", Taline (Estija)

2010-06-03

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas) kviečia dalyvauti kasmetinėje ScanBalt konferencijoje ir brokeražo renginyje - „Sveika ateitis" Taline, Rugsėjo 22-24 dienomis. Forumas bus skirtas daugeliui temų pradedant sveiku gyvenimo būdu ir sveiku maistu baigiant su sveikata susijusiomis technologijomis ir paslaugomis bei pramoninėmis biotechnologijomis. Visi šie klausimai skirti gyvenimo kokybės didinimui, sukuriant efektyvesnes ir efektingesnes sveikatingumo paslaugas ir gerinant aplinką.

Trijų dienų trukmės forume vyks paskaitos ir diskusijos šiomis temomis:

  • Plenarinė ir ScanBalt akademijos sesijos
  • „Protingas augimas" kaip konkurencinis įrankis
  • ScanBalt sveikesnis regionas
  • Sveikas senėjimas Baltijos regione
  • Pacientų mobilumas sveikatingumo sektoriuje
  • Sveikas maistas ir efektyvios maisto pramonės
  • Biotechnologijų parkai ScanBaltic regione
  • Estijos bioekonomikos: Status Quo ir ateities perspektyvos

Visa renginio programa

Kodėl verta dalyvauti?

Dalyvavimas renginyje yra visiškai nemokamas

Renginio metu vyks EEN brokeražo renginys, kuriame Jūs galėsite susirasti potencialių partnerių -verslas verslui, mokslas verslui, ar mokslas mokslui, dirbančių biologinių (life science) mokslų sferose. Didžiąją dalį dalyvių sudarys Baltijos jūros regiono šalių atstovai. EEN tinklo nariai padės Jums sudaryti susitikimų tvarkaraščius, bei surinkti tinkamus dalyvius, Jums tereikės užsiregistruoti forume.

Forumo programoje taip pat yra numatytas seminaras apie baltąsias biotechnologijas ir ScanBaltic biomedžiagų dienos. Kartu su forumu rugsėjo 20-21 dienomis vyks ir žurnalistų, rašančių biologinių mokslų temomis, spaudos turas.

ScanBaltic forumas 2010 suteikia puikias galimybes komunikacijai, naujų kontaktų užsimezgimui ir pasikeitimui idėjomis neformalioje aplinkoje. Taip pat visiems dalyviams bus suteikta proga aplankyti biotechnologijų kompanijas esančias Taline.

Kaip užsiregistruoti?

Norėdami užsiregistruoti dalyvavimui forume, turėsite užpildyti registracijos formą. Ją galite užpildyti tik tai internetu šiuo adresu.

Konferencijos sekretoriatas išsiųs atvirtinimo laiškus su visomis detalėmis visiems dalyviams. Oficialus renginio puslapis - www.scanbaltforum.eu

Kontaktai:
Mantas Vilys, projekto vadovas
Tel.: 8 ~ 52356116
El. paštas: m.vilys@lic.lt

 

Šaltinis: www.inovacijos.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?