Apie mus :

Naujienos

 

2012-03-05

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia pirmąjį jungtinį kvietimą įmonėms dalyvauti tarptautinėje programoje "Eureka"

Lietuvos verslui atsiveria galimybės intensyviau bendradarbiauti su Izraeliu mokslinių tyrimų, naujų technologijų ir inovacijų kūrimo srityje. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia pirmąjį jungtinį kvietimą įmonėms dalyvauti tarptautinėje programoje "Eureka".

 

 

 

2012-03-05

Kvietimas dalyvauti Šiaurės - Baltijos šalių verslo ir pramonės mobilumo programoje

Siekiant pagyvinti ir sustiprinti verslo ir pramonės bendradarbiavimą Baltijos jūros regione, nuo 2009 m. pradėta vykdyti Šiaurės ir baltijos šalių verslo ir pramonės mobilumo programa, kurią fianasuoja Šiaurės ministrų taryba ir estijos, latvijos bei Lietuvos vyriausybės. Programa siekiama stiprinti ekonominį bendradarbiavimą, skatinti verslumą, regioninį klasterių bendradarbiavimą, inovacijas ir kūrybines industrijas Šiaurės - Baltijos šalių regione. Programos dalyviams bus teikiama finasinė parama stažuotėms, praktikoms ir tinklų veiklai Šiaurės ir Baltijos šalyse.

 

2012-03-01

Tarptautinis forumas ir paroda Maskvoje "Aukštosios technologijos XXI amžiuje" 2012 m.

Maskvos prekybos rūmai  kviečia dalyvauti tarptautiniame forume ir parodoje "Aukštosios technologijos XXI amžiuje", kurie vyks  2012 m. balandžio 17 -19 d., Maskvoje.

 

 

2012-02-17

Lietuva – šviesolaidinio interneto lyderė

Lietuvoje šviesolaidžio ryšys prieinamas didžiausiai daliai žmonių Europoje jau trečius metus iš eilės. Didžiosios Vakarų Europos šalys reitinge užėmė gerokai žemesnes vietas.Tai paaiškėjo trečiadienį Miunchene vykusioje Europos šviesolaidžio į namus asociacijos (FTTH Council Europe) tarptautinėje konferencijoje.

2012-02-13

Jūriniai klasteriai: Lietuvai verta pasimokyti iš Danijos

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kuruoja ES projektą "StarDust", kuriuo siekiama suvienyti jūrinio verslo, mokslo institucijas, savivaldą. Pagrindinis projekto tikslas - ateityje Klaipėdoje įkurti jūrinį klasterį arba susivienijimą.

Pasisemti patirties, kaip vertėtų kurti jūrinį klasterį, Klaipėdos verslo ir mokslo atstovai vyko pasisemti į Kopenhagą, Daniją. Klaipėdiečiai susitiko su Danijos klasterių organizacijos atstovais.

Susitikimą su Danijos klasterių organizacijos atstovais Inicijavo KMTP. Susitikime Kopenhagoje dalyvavo Lietuvos laivų savininkų asociacijos, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos, Klaipėdos universiteto, asociacijos "Baltijos slėnis", Klaipėdos m. savivaldybės atstovai.

 

 

2012-02-13 showRenginys

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, kartu su Klaipėdos universitetu, kviečia visus studentus į projekto "START" atvirų durų dieną

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, kartu su Klaipėdos universitetu, kviečia visus studentus į projekto "START" atvirų durų dieną.

Projekto START Atvirų durų diena Klaipėdoje organizuojama kovo 2 dieną, 8.30 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke, adr. Herkaus Manto g. 84. Dalyvauti kviečiami Klaipėdos universiteto įvairių technologinių specialybių studentai - bakalaurai ir pirmo kurso magistrantai. Projekte raginami dalyvauti studentai, studijuojantys gamybos, mechanikos, informatikos, elektros, jūrų inžinerijų disciplinas, biologiją, ekologiją, aplinkotyrą, gamtinę geografiją. Kviečiami ir universiteto dėstytojai.

2012-02-09

Klaipėdoje pastatytas pirmasis pasaulyje ekologiškas vilkikas

Į Daniją išplaukė "Vakarų Baltijos laivų statykloje" pastatytas pirmasis pasaulyje aplinkai draugiškas vilkikas.

Užsakovai jau dabar giria Klaipėdos laivų statytojų darbą, nors Danijoje, Fredericijos uoste, dar bus atliekami vilkiko traukos jėgos bandymai.

2012-02-03

Savaitgalį Klaipėdos "Rodman Robotics" klubo nariai aplankė Panevėžio Instituto robotikos laboratoriją

Savaitgalį Klaipėdos "Rodman Robotics" klubo nariai aplankė Panevėžio Instituto robotikos laboratoriją. Ekskursiją organizavo Klaipėdos Mokslo ir Technologijų Parkas ir Panevežio instituto destytojas Prof.Dr. Vytenis Sinkevičius.

Daugiau informacijos rasite adresu:

http://blog.elektronika.lt/robotai/2012/01/30/panevezio-robotai/  

 

 

2012-02-03

Projekto "BalticSupply" naujienlaiškis

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko įgyvendinamo projekto "Baltic supply" metu sukurta inovatyvaus verslo vystymo veb platforma : www.eubizz.net

Kviečiame susipažinti su veb platformos teikiama nauda:

  • Verslo partnerių paieška;
  • Viešųjų pirkimų procedūros;
  • Rekomendacijos sprendimų priėmėjams.

Veb platforma vyks Edinburge, eko energetikos šaltinių konferencijoje, kovo 21 - 22 dienomis.

Daugiau informacijos rasite čia...

2012-02-01

Danijos pramonės ir prekybos rumai skelbia kasmetinį geriausios lietuviškos inovacijos apdovanojimo konkursą

Danijos pramonės ir prekybos rūmai skelbia kasmetinį geriausios lietuviškos inovacijos apdovanojimo konkursą. Apdovanojamos bus geriausios lietuviškos idėjos ir inovacijos: 

  • Geriausias techninis sprendimas;
  • Inovatyviausias dizainas;
  • Sumaniausios jau parengtos įgyvendinimui koncepcijos globalizacijos kontekste.

Pristatymas vyks kovo 20 d. , o inovacijų konferencija - gegužės 8 d.

Daugiau apie informacijos apie renginį rasite adresu: www.dcc.lt

 

 

 

2012-01-23

Žydrųjų biotechnologijų bendradarbiavimo (Blue Biotechnology Coperation) renginys Vokietijoje: "Naujos strategijos ir ateities įžvalgos"

Submariner projekto rėmuose, Natūralių jūros produktų centras (the Center for Marine Natural Products (KiWiZ)), organizuoja nemokamą renginį: "Naujos strategijos ir ateities įžvalgos".

Renginys vyks 2012 m. gegužės 9-10 d.,Vokietijoje, Kylyje.

2012-01-17

Mosta organizuoja konferenciją "Mokslioji Lietuva 2030"

2012 m. sausio 27 dieną Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras (MOSTA) organizuoja konferenciją "Mokslioji Lietuva 2030".

"Mokslioji Lietuva 2030" yra įžvalgos - akademinės analizės, struktūruotos diskusijos bei susitarimo - pagrindu parengta Lietuvos mokslo ir studijų ilgalaikės raidos vizija.

2012-01-17

ŽEF ir Lietuvos kosmoso asociacija organizuoja seminarą "Lietuvos kosmoso sektoriaus plėtros galimybės"

Sausio 24 d., antradienį, 15 val., įvyks ŽEF (Žinių ekonomikos forumo) ir Lietuvos kosmoso asociacijos organizuojamas seminaras "Lietuvos kosmoso sektoriaus plėtros galimybės". Seminaro tikslas - pristatyti ir aptarti nacionalines ir tarptautines iniciatyvas, kurias Lietuva galėtų plėtoti ar dalyvauti stiprinant šalies kosmoso sektoriaus potencialą.

2012-01-16

Asociacija "Baltijos slėnis" kviečia į Jūros mokslų ir švietimo forumo viešąją paskaitą:"Nitrogen cycling in ecosystems"

Asociacija "Baltijos slėnis" 2012 m. sausio 19 d. 15 val. kviečia į Jūros mokslų ir švietimo forumo viešąją paskaitą: "Nitrogen cycling in ecosystems"

Pranešėjas -dr. Marco Bartoli

Paskaita vyks 2012 m. sausio 19 d. 15 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salėje. Paskaitos kalba - anglų.

 

2012-01-12

Seminaras "Mokesčių pasikeitimai 2012 m."

Vasario 1 d. 10 val. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Europos verslo ir inovacijų tinklas kartu su Klaipėdos apskrities Valstybine mokesčių inspekcija rengia seminarą „Mokesčių pasikeitimai 2012 m.".

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?