Apie mus :

Naujienos

 

2012-01-12

Informacinių renginių ciklas "Naujos galimybės verslo ir mokslo partnerystei"

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į informacinių reginių ciklą "Naujos galimybės verslo ir mokslo partnerystei", kuriame pirmą kartą bus pristatytas naujas kvietimas teikti projektų idėjas jungtinių tyrimų programų rodikliams pasiekti.

 

2012-01-12

Sveiki atvykę į savo verslo idėjų išsipildymo pasaulį!

 

Sveikindami visus Lietuvos studentus su Naujaisiais metais ir linkėdami kūrybiškumo, užsispyrimo ir sėkmės, skubame pranešti džiugią naujieną - jau startavo mokslo ir verslo integravimą skatinantis projektas START, kurio nugalėtojų laukia galbūt net visą gyvenimą nulemsiantis prizas - nuosavas verslas.

 

2012-01-09 showRenginys

Klaipėdos robotų konstruktoriams - japonų pripažinimas

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kviečia į susitikimą su klaipėdiečiais robotų konstruktoriais, dalyvavusiais Japonijoje vykusiose robotų sumo čempionate. Susitikimas vyks sausio 9 d. (pirmadienį), 13 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke, H. Manto 84, Klaipėda.

 

2011-12-19

Kviečiame į verslo misiją Taline

Kviečiame į verslo misiją Taline

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia įmones dalyvauti verslo misijoje Taline ieškant verslo kontaktų. Misijos metu bus dalyvaujama dviejuose renginiuose, kurie suteiks galimybę susirasti Jus dominančių verslo partnerių ne tik iš Estijos, bet ir visos Europos.

2011-12-13 showRenginys

Kinijoje - Klaipėdos mokslininko suprojektuotas Baltų kultūros parkas

Š.m. gruodžio 16 d. 13 val. "Aula Magna" konferencijų salėje, H. Manto g. 84 (PC " Studlendas"), vyks Klaipėdos universiteto Gamtos ir matematikos mokslų fakulteto dekano, Kraštovaizdžio architektūros ir aplinkos planavimo katedros vedėjo prof. Petro Grecevičiaus suprojektuoto Baltų kultūros parko Kinijoje pristatymas.

2011-12-09

Projekto "BalticSupply" naujienlaiškis Nr. 2

Kviečiame skaityti projekto "BalticSupply", kurio vienas iš partneių yra Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, naujienlaiškį.

2011-12-08

Nemokama kasmetinė konferencija "E-iššūkiai verslui ir visuomenei"

Šių metų gruodžio 14 dieną Kauno mokslo ir technologijų parkas TECHNOPOLIS organizuoja kasmetinę konferenciją, kuri šiais metais skirta E-iššūkiams verslui ir visuomenei nagrinėti. Konferencija skirta verslo, mokslo ir savivaldos atstovams siekiant analizuoti dabartinę situaciją ir kylančius iššūkius dėl E-verslo, E-miestų, E-visuomenės, E-vartotojų ir kt. plėtros.

2011-12-08

KMTP projektas "Oversize Baltic" vienas geriausių Pietų Baltijos regione

KMTP projektas "Oversize Baltic" vienas geriausių Pietų Baltijos regione

2011 lapkričio 26-27 dienomis Šverino mieste, Vokietijoje, vyko Pietų Baltijos programos projektų forumas (http://en.southbaltic.eu). Renginyje buvo pristatomi geriausi programos projektai finansuoti 2007-2013 metais. Tarp pakviestų dalyvių savo projektą „Oversize Baltic" taip pat pristatė ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parko komanda.

2011-12-01

Verslo Angelų Fondas I investuos į perspektyvias ir į eksportą orientuotas Lietuvos bendroves

Įgyvendinant projektą „JEREMIE kontroliuojantysis fondas" Europos Investicijų fondo įsteigtas Verslo Angelų Fondas I numato iki 2015 m. gruodžio 31 d. investuoti 27,6 mln. litų į smulkias ir vidutinio dydžio bendroves.

2011-11-16 showRenginys

Kviečiame į seminarą verslui

Š.m. lapkričio 30 d., trečiadienį, 13.30 val. kviečiame Jus į Danske banko bei Klaipėdos mokslo ir technologijų parko organizuojamą seminarą kiekvienam iš mūsų aktualia tema - "Antrosios krizės bangos poveikis Baltijos šalių ekonimikoms makroekonominiu požiūriu" ir "Ko tikėtis finansų rinkose artimiausiu metu?".

 

2011-11-16 showRenginys

Seminaras "Intelektinė nuosavybė - šaltinių paieška, sisteminimas, apsauga ir komercializavimas"

Seminaras "Intelektinė nuosavybė - šaltinių paieška, sisteminimas, apsauga ir komercializavimas"

Klaipėdos universitetas kartu su Klaipėdos mokslo ir technologijų parku bei asociacija "Baltijos slėnis" kviečia Jus į seminarą "Intelektinė nuosavybė - šaltinių paieška, sisteminimas, apsauga ir komercializavimas", kuris vyks lapkričio 23 d. 14.00 val. Aula Magna konferencijų salėje (H. Manto g. 84, "Studlendas").

2011-11-07

Seminaras "Kaip paruošti IT verslą pardavimui ar finansavimo pritraukimui"

Š.m. lapkričio 16 d. Vilniuje vyks seminaras IT įmonių vavovams, savininkams (akcininkams), investuotojams "Kaip paruošti IT verslą pardavimui ar finansavimo pritraukimui".

 

2011-11-07 showRenginys

Informacinės dienos seminaras "BONUS programa: pirmajam kvietimui teikti paraiškas artėjant"

Š.m. lapkričio 11 d. 11 val. KMTP konferencijų salėje vyks BONUS sekretoriato ir Lietuvos mokslo tarybos organizuojamas informacinės dienos seminaras verslo įmonių atstovams.

2011-11-03 showRenginys

Seminaras "ES mokslinių projektų aplinkos ir gyvybės mokslų srityje parengimo metodologija"

Seminaras "ES mokslinių projektų aplinkos ir gyvybės mokslų srityje parengimo metodologija"

Kviečiame į š.m. lapkričio 14-15 d. KMTP posėdžių salėje vyksiantį seminarą „ES mokslinių projektų aplinkos ir gyvybės mokslų srityje parengimo metodologija".

2011-11-03

EŽIS naujienos Nr. 30

Pasirodė trisdešimtasis projekto „Erdvė žinių ir inovacijų sklaidai" arba tiesiog „EŽIS" elektroninis naujienlaiškio numeris.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?