Apie mus :

Naujienos

 

23-oji tarptautinė inžinerinės pramonės technologijų, metalo apdirbimo ir elektrotechnikos paroda BALTTECHNIKA

2015-05-13

 

 

Gegužės 20-22 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO atsidaro 23-oji tarptautinė inžinerinės pramonės technologijų, metalo apdirbimo ir elektrotechnikos paroda BALTTECHNIKA.

BALTTECHNIKA - vienintelė specializuota inžinerinės pramonės paroda Lietuvoje, kurioje susirenka visi aktyvūs ir inovatyvūs šios srities specialistai: verslas, mokslas, asociacijų atstovai. Joje demonstruojamos naujausios pramonės technologijos ir įranga, metalo apdirbimo naujovės, automatizuotos valdymo sistemos, pramoniniai robotai, energijos taupymo technologijos ir kt.

Verslininkams ir specialistams ypatingai svarbi parodos dalis - profesinį tobulėjimą skatinantys seminarai, mokymai bei konferencijos, kvalifikacijos kėlimas. Seminarus rekomenduojama pasirinkti atsižvelgiant į interesus bei poreikius ir susidaryti INDIVIDUALŲ TVARKARAŠTĮ.

Daugiau informacijos apie parodą rasite adresu - http://www.litexpo.lt/lt/event/72/show

Dalyvavimas parodoje nemokamas.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?