Apie mus :

Naujienos

 

2011-09-21

InoTinklo naujienos Nr. 29

Pasirodė dvidešimt devintasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-09-16

Pirmaisiais veiklos metais verslininkus konsultuos, bet nebaus

Devynios pagrindinės verslo priežiūrą atliekančios institucijos įsipareigojo verslo naujokus pirmaisiais jų veiklos metais ne bausti, o konsultuoti.

2011-09-09

Jūrinis slėnis - jūrinių žinių ekonomikos branduolys

Jūrinis slėnis - jūrinių žinių ekonomikos branduolys

Jūrinis slėnis - vienas svarbiausių Vakarų Lietuvos mokslo projektų, kuriuo siekiama sutelkti išsibarsčiusias jūrinio mokslo ir studijų institucijas, plėtoti jūrinio mokslo potencialą. Klaipėdoje kuriamo Jūrinio slėnio projektai įgauna vis didesnį pagreitį.

2011-09-02 showRenginys

Seminaras "Jūsų įmonės intelektinės nuosavybės apsauga"

Rugsėjo 30 d. 11 val. Europos verslo ir inovacijų tinklas, veikiantis Klaipėdos prekybos,pramonės ir amatų rūmuose, kartu su advokatų profesine bendrija „Šarka, Sabaliauskas, Jankauskas" rengia seminarą „Jūsų įmonės intelektinės nuosavybės apsauga".

2011-08-30 showRenginys

Kviečiame į unikalų tarptautinį renginį KMTP

Kviečiame į unikalų tarptautinį renginį KMTP

Rugsėjo 23 d. pirmą kartą Klaipėdoje vyks SeedForum organizuojamas „Pitch Training" seminaras, kurio metu bus mokoma efektyviai pristatyti savo verslo idėją investuotojams. Seminaro vieta - Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas,  seminaro kalba - anglų kalba, dalyvavimas nemokamas.

2011-08-29 showRenginys

Mokslo festivalis "Erdvėlaivis Žemė" tampa nacionaliniu

Mokslo festivalis "Erdvėlaivis Žemė" tampa nacionaliniu

Rugsėjo 8 dieną šalyje prasidės aštuntasis Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė", kuriame - daugybė nemokamų renginių visiems norintiems, o ypač jaunimui, jau penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

2011-08-29

Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas dėl pramoninės nuosavybės teisių apsaugos

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia kreiptis dėl paramos apsaugoti pramoninės nuosavybės teises, apimančias išradimų patentus ir pramoninį dizainą.

 

2011-08-26

EŽIS naujienos Nr. 27

Pasirodė dvidešimt septintasis projekto „Erdvė žinių ir inovacijų sklaidai" arba tiesiog „EŽIS" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-08-25

Kaip paskatinti jaunimą kurti verslą?

Sėkmingo verslo pagrindas - puiki ir inovatyvi idėja, tačiau vien to nepakanka. Neretai jaunas, patirties neturintis žmogus atsitrenkia į daugybę barjerų. Prie verslininkų skatinimo ir inovatyvių idėjų realizavimo aktyviai prisideda Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

 

2011-08-25

InoTinklo naujienos Nr. 28

Pasirodė dvidešimt aštuntasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-08-25

Mokslo konferencija ESOF2012

Mažiau nei už metų Dubline vyks viena didžiausių Europos mokslo konferencijų - ESOF2012,  subursianti daugiau nei 5000 tarptautinių mokslininkų, politikos formuotojų ir žiniasklaidos atstovų.

2011-08-18

Swedish Business Awards 2011 | LT

Švedijos prekybos taryba ir Švedijos ambasada kartu su partneriais „TeliaSonera" ir „Swedbank" - šiemet jau 6 kartą organizuoja konkursą „Swedish Business Awards".

2011-08-17 showRenginys

"Pačiolio" mokymo kursai: dokumentų rengimas ir archyvavimas

"Pačiolio" mokymo kursai: dokumentų rengimas ir archyvavimas

Š.m. rugsėjo 6 d. 9 val. KMTP posėdžių salėje vyks UAB "Pačiolis" mokymo kursai, kuriuose galėsite išmokti teisingai parengti, tvarkyti ir archyvuoti įmonės dokumentus.

2011-08-11

Naujas kvietimas elektroninio verslo diegimui

Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) kviečia teikti paraiškas 2007 - 2013 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramai gauti pagal VP2-2.1-ŪM-02-K priemonės „E-verslas LT" kvietimą Nr. 03.

2011-08-11

Klaipėdietis pasistatė nuosavą vėjo jėgainę

Klaipėdietis pasistatė nuosavą vėjo jėgainę

Mūsų kraštuose nematytos konstrukcijos vėjo jėgainę savo sklype pasistatęs Klaipėdos rajono gyventojas Tomas Delininkaitis džiaugiasi pagaliau įgyvendinęs seną svajonę tapti nepriklausomam nuo nuolat augančių elektros kainų.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?