Apie mus :

Naujienos

 

2011-05-19 showRenginys

Tarptautinis ekonomikos forumas "ATVIRAS MIESTAS IDĖJOMS IR INOVACIJOMS"

MTP TECHNOPOLIS ir VšĮ „Eksportuojanti Lietuva" kviečia Jus dalyvauti tarptautiniame ekonomikos forume, kuris vyks Kaune 2011 m. gegužės 20 d. tarptautinių Hansa dienų metu.

2011-05-12 showRenginys

Nemokamas seminaras "Parama aukštos kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimui įmonėse"

Nemokamas seminaras "Parama aukštos kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimui įmonėse"

Š.m. gegužės 19 d. 10.00 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvyko nemokamas informacinis-konsultacinis renginys. Renginio pristatymą rasite čia...

2011-05-06 showRenginys

Konferencija "Intelektinės nuosavybės apsauga: priemonės ir galimybės apsaugant inovatyvias idėjas"

Konferencija "Intelektinės nuosavybės apsauga: priemonės ir galimybės apsaugant inovatyvias idėjas"

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kartu su Lietuvos-Izraelio prekybos rūmais kviečia į gegužės 10 d. (antradienį) 9 val. vyksiančią nemokamą konferenciją.

2011-05-03 showRenginys

Susitikimas su Švedijos verslo atstovais

Susitikimas su Švedijos verslo atstovais

Gegužės 9 d. 13 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyks susitikimas su Švedijos verslo atstovais, besidominčiais investavimo galimybėmis Klaipėdoje.

2011-04-29

KMTP įvyko konferencija "Ekologiško transporto infrastruktūros plėtra Baltijos šalyse"

Balandžio 28 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvyko kartu su Kuržemės verslo inkubatoriumi (Liepoja) ir Latvijos įmone „Eltus" suorganizuota konferencija „Ekologiško transporto infrastruktūros plėtra Baltijos šalyse". Renginio pranešimus rasite čia...

2011-04-29

KMTP ĮVYKO MOKSLO IR VERSLO PARTNERYSTĖS FORUMAS

Š.m balandžio 27 d. KMTP įvyko „Mokslo ir verslo partnerystės forumas", kurio idėja - pristatyti sėkmingą inovatyvių idėjų perkėlimą versle, pasidalijant gerosios praktikos patirtimi. Renginio pranešimus rasite čia...

2011-04-28 showRenginys

Kinijos Jilin provincijos - Lietuvos verslo forumas

Š.m. gegužės 17 d. Eksportuojančioji Lietuva kartu su Europos - Kinijos verslininkų klubu (Macro Euro-China Entrepreneurs Club), LR Ūkio ministerija ir Lietuvos komercijos atašė Kinijoje organizuoja Kinijos Jilin provincijos - Lietuvos verslo forumą. Renginys vyks LR Ūkio ministerijos 212 salėje, Gedimino 38/2, Vilnius. Dalyvavimas nemokamas, dalyvių skaičius ribotas.

2011-04-28 showRenginys

Seminaras "Atsiverianti Vokietijos darbo rinka - naujos galimybės Lietuvos eksportui"

Š.m. gegužės 5 d. VšĮ "Eksportuojančioji Lietuva" kartu su advokatų kontora Šarka, Sabaliauskas, Jankauskas ir BDO auditas ir apskaita, UAB projekto „Lietuvos įmonių konsultavimas ir mokymai stiprinant regioninį verslo potencialą" rėmuose - "Eksporto Akademija" - kviečia į seminarą.

2011-04-28 showRenginys

Konferencija "Lietuvos dalyvavimas tarptautinėse mokslo ir technologijų plėtros programose. Sėkmės pavyzdžiai"

Š.m. gegužės 5 d. 9 val. Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia plačiąją visuomenę, politikus, žiniasklaidą, mokslo ir studijų institucijų, verslo įmonių, Lietuvos mokslo ir inovacijų politiką formuojančių institucijų, kitų suinteresuotų organizacijų atstovus į konferenciją.

2011-04-28 showRenginys

EUREKA investuotojų mugė Jeruzalėje (Izraelyje)

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) suteikia Lietuvos įmonėms išskirtinę galimybę nemokamai dalyvauti š.m. birželio 1 d. Jeruzalėje vykiančioje investuotojų mugėje.

2011-04-28

EŽIS naujienos Nr. 23

Pasirodė dvidešimt trečiasis projekto „Erdvė žinių ir inovacijų sklaidai" arba tiesiog „EŽIS" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-04-27

Elektromobiliai Lietuvoje: kas trukdo ekologiško transporto plėtrai?

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kviečia į konferenciją apie elektromobilių perspektyvas Baltijos šalyse. Konferencijoje "Ekologiško transporto infrastruktūros plėtra Baltijos šalyse" taip pat bus galima susipažinti ir su elektromobiliu, kurį perdarė lietuvių bendrovė.

2011-04-21 showRenginys

Pirmosios Europos Robotų Lygos varžybos Klaipėdoje!!!

Pirmosios Europos Robotų Lygos varžybos Klaipėdoje!!!

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas balandžio 23 d. 11 val. visus mokslo ir technikos mylėtojus kviečia atvykti į Klaipėdą, LCC Michealsen areną, kur vyks primosios Europos Robotų Lygos varžybos!

2011-04-21 showRenginys

Klaipėdoje Velykinius margučius ridens robotas

Klaipėdoje Velykinius margučius ridens robotas

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas vienas didžiausių Europos robotų konstruktorių čempionatas. Balandžio 23 d. Klaipėdoje vyksiančiose Europos robotų lygos varžybose susikaus daugiau nei šimtas robotų iš kelių Europos šalių.

2011-04-20

Konkursas "Užaugink verslo idėją"

Konkursas "Užaugink verslo idėją"

Šiemet jau antrą kartą asociacijos „Mano miestas - Klaipėda" verslo grupė organizuoja konkursą „Užaugink verslo idėją".

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?