Apie mus :

Naujienos

 

2011-04-20

InoTinklo naujienos Nr. 23

Pasirodė dvidešimt trečiasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-04-15 showRenginys

Seminaras "Ekologiško transporto infrastruktūros plėtra Baltijos šalyse"

Balandžio 28 d. 9.30 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kartu su Kuržemės verslo inkubatoriumi (Liepoja) ir Latvijos įmone „Eltus" kviečia dalyvauti seminare „Ekologiško transporto infrastruktūros plėtra Baltijos šalyse".

2011-04-14 showRenginys

"MOKSLO IR VERSLO PARTNERYSTĖS FORUMAS"

Š.m balandžio 27 d. KMTP vyks „Mokslo ir verslo partnerystės forumas", kurio idėja - pristatyti sėkmingą inovatyvių idėjų perkėlimą versle, pasidalijant gerosios praktikos patirtimi.

2011-04-13

Naujausi jūrinių inovacijų vėjai - apdovanojimuose "Vėjų rožė"

Jau trečią kartą Klaipėdoje bus pagerbti žmonės, drąsiai diegiantys inovacijas jūrų versle ir moksle, skatinantys tarptautinį ekonominį bendradarbiavimą, dedantys pastangas, kad būtų įgyvendinti svarbūs šaliai ir regionui logistikos projektai.

2011-04-13

Klaipėdoje bus rengiami geoterminės inžinerijos specialistai

Klaipėdos universiteto Jūrų technikos fakultetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su UAB „Geoterma", pagal kurią nutarta minėtame fakultete įsteigti geoterminės inžinerijos studijų programą bei rengti specialistus.

2011-04-08

Įmonių eksporto augimui - dar 2,5 milijonų litų

Įmonių eksporto augimui - dar 2,5 milijonų litų

Skatindama įmonių eksportą, Ūkio ministerija tęsia Europos Sąjungos (ES) paramos skirstymą pagal priemonę „Naujos galimybės".

2011-04-01

EŽIS naujienos Nr. 22

Pasirodė dvidešimt antrasis projekto „Erdvė žinių ir inovacijų sklaidai" arba tiesiog „EŽIS" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-04-01 showRenginys

Verslumą skatinantys renginiai "Versli Lietuva"

Balandžio 28 d. Palangoje vyks VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva" ir Ūkio ministerijos inicijuoto verslumą skatinančio renginių ciklo „Versli Lietuva" renginys, kuriame savo patirtimi ir žiniomis dalinsis įvairių sričių specialistai, aukštojo mokslo atstova bei sėkmingi verslininkai.

2011-04-01 showRenginys

Seminaras apie Japonijos rinką

„Eksportuojančioji Lietuva" ir „Japonijos užsienio prekybos organizacija" (JETRO) š.m. balandžio mėn. 7 d. (ketvirtadienį) 13.00 - 17.00 val. rengia nemokamą seminarą "Lietuvos verslo galimybės Japonijoje".

2011-03-28 showRenginys

Klaipėdos "Parazitui" priešnuodžių nebuvo

Klaipėdos robotų konstruktoriai - vėl nepralenkiami. Uostamiesčio technikai susišlavė pagrindinius prizus Austrijoje vykusiame tarptautiniame robotų kovų čempionate „Robot Challenge".

2011-03-25 showRenginys

Seminaras-diskusija "Parama klasterių plėtrai: ar spėsime į nuvažiuojantį traukinį?"

Š.m. kovo 29 d. Lietuvos inovacijų centras kartu su Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia į nemokamą seminarą-diskusiją.

2011-03-25

Daugiau smulkių verslininkų Lietuvoje galės pasinaudoti PVM išimtimi

Daugiau smulkių verslininkų Lietuvoje galės pasinaudoti PVM išimtimi

Nuo kitų metų pradžios smulkios Lietuvos įmonės, kurių metinė apyvarta mažesnė nei 45 000 eurų (apie 155 000 litų), galės nemokėti pridėtinės vertės mokesčio (PVM).

2011-03-25

Maskvos konkurencingų įmonių katalogas

Maskvos Prekybos ir pramonės rūmai internete skelbia „Maskvos konkurencingų įmonių katalogą", kuriame pateikiama plati informacija apie patikimas įmones su kontaktais.

2011-03-25

InoTinklo naujienos Nr. 22

Pasirodė dvidešimt antrasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-03-23 showRenginys

Nemokami mokymai "FRANŠIZĖ - kaip tapti sėkmingo verslo savininku"

Nežinote, kaip sėkmingai pradėti verslą? Domitės investicijų galimybėmis? Ieškote naujų būdų savo verslui plėtoti? Kviečiame ateiti į š.m. kovo 28 d. 8.30 val. Klaipėdoje vyksiantį seminarą.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?