Apie mus :

Naujienos

 

2010-06-15

Mokslo bendruomenės stiprinimas ir bendradarbiavimo kultūros sklaida - būtina sąlyga norint konkuruoti pasaulio mokslo rinkose

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga (LJMS), intensyviai dirbanti kuriant į pasaulinį lygį orientuotą, atvirą ir palankią mokslui vystytis aplinką, pradėjo įgyvendinti Europos socialinio fondo finansuojamą projektą, kurio metu bus suburtas mokslo ir studijų institucijose dirbančių mokslininkų tinklas, stiprinama jaunųjų mokslininkų bendruomenė.

2010-06-15

Vilniuje lankosi didžiausių Kinijos kompanijų atstovai

Vilniuje šiandien lankosi svarbi verslininkų iš Kinijos delegacija, kuri susitiko su stambių Lietuvos įmonių vadovais ir pasirašė keturias bendradarbiavimo sutartis. Kompanijų „Huawei Technologies", ,,China Road&Bridge Corporation", „China Energy Conservation and Environmental Protection Group", China Rare Metals and Rare Earth Group, „Guizhou Yibai Pharmaceutical Co" ir kitų atstovai susitiko su tokiomis įmonėmis kaip ,,Fermentas", ,,Bitė", ,,Traidenis", ,,Achema", ,,Stumbras", ,,Lietuvos energija" ar ,,Lietuvos geležinkeliai".

2010-06-15

Interneto svetainė "Lietuva 2030" kviečia dalintis idėjomis

Diskusijos apie Lietuvos ateitį persikelia į virtualią erdvę - savo idėjas jau galima siūlyti internete, tinklalapyje www.lietuva2030.lt. „Lietuva 2030" yra atviras forumas, kuriame kiekvienas gali pateikti savo viziją ir konkretų siūlymą dėl sėkmingos šalies ateities.


2010-06-15

Kurkime ateitį šiandien

Statistikos departamento inovacinės veiklos tyrimų duomenimis tik mažiau nei ketvirtadalis įmonių vykdo inovacinę veiklą. Vykdyti inovacinę, mokslo tiriamąją ir eksperimentinę veiklą riboja finansų ir kvalifikuotos darbo jėgos stoka. Ir tik maža dalis įmonių plėtoja strateginę inovacinę veiklą ir bendradarbiauja su mokslo institucijomis. Todėl ir mokslo institucijos ne visada noriai atlieka komerciškai naudingus ir kokybiškus tyrimus.


2010-06-10

Švietimo ir mokslo ministerija jauniems mokslininkams papildomai skiria 8 milijonus litų

Daugėja jaunų mokslininkų, apsigynusių daktaro disertaciją ir norinčių tęsti mokslinį darbą Lietuvoje. Atsižvelgdama į išaugusį poreikį, Lietuvos mokslo tarybos prašymu, Švietimo ir mokslo ministerija jauniesiems mokslininkams numatė papildomai skirti daugiau nei 8 milijonus litų iš ES paramos lėšų.

2010-06-10

Aplinkai draugiškoms įmonėms - apdovanojimai.

Birželio 5 d., minint Pasauline aplinkos apsaugos dieną, Aplinkos ministerija, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Inžinerines ekologijos asociacija ir Aplinkos vadybos institutas konkurso „Pasiekimai aplinkosaugoje" trijose kategorijose nominuotas įmones apdovanojo už aplinkos saugojimą.

2010-06-10

Konferencijoje pristatytos naujausios valstybės valdymo modernizavimo iniciatyvos

Praėjusią savaitę „Litexpo" parodų centre Vilniuje vyko konferencija „Valstybės valdymo modernizavimas: projektų ir programų įgyvendinimo iššūkiai ir galimybės".

2010-06-08 showRenginys

Ūkio ministerijoje - pramoninės biotechnologijos plėtros krypčių aptarimas

Birželio 9 d., trečiadienį, Ūkio ministerijoje organizuojamas rengiamos Pramoninės biotechnologijos plėtros Lietuvoje 2011-2013 metų programos aptarimas, kuriame kviečiami dalyvauti ne tik programos rengėjai, bet ir kiti suinteresuoti asmenys.

2010-06-08

InoTinklo naujienos Nr.10

Pasirodė dešimtasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2010-06-08

Lietuvos aukštasis mokslas žengia į tarptautinę studijų erdvę

Lietuva panaudos ES struktūrinių fondų lėšas, kad pristatytų savo aukštojo mokslo privalumus užsienyje ir pritrauktų studijuoti daugiau studentų iš kitų šalių. Per artimiausius metus bus sukurta Lietuvos studentų praktikos tarptautinėse organizacijose bei užsienio įmonėse organizavimo sistema.

2010-06-04

"Microsoft", "Siemens", "Kesko" ir kiti vadovai Lietuvai siūlys, kaip kas mėnesį privilioti po investuotoją

Vilniuje pirmadienį jau trečią kartą renkasi tarptautinių korporacijų vadovai, kad patartų Vyriausybei, kaip per kelerius metus padvigubinti užsienio investicijas.

2010-06-03

Užsienio ekspertai giria Lietuvos mokslininkų tyrimų idėjas

Lietuvos ir užsienio ekspertai paskelbtą pagal Visuotinės dotacijos priemonę finansuotinų mokslinių tyrimų projektų sąrašą vadina išskirtiniu šalies istorijoje - tiek daug aukšto tarptautinio lygio tyrimų vienu metu Lietuvoje dar niekada nebuvo patvirtinta.

2010-06-03

Baltijos regiono valstybės priėmė deklaraciją "Baltijos jūros regiono vizija 2020-iesiems"

Birželio 2 dieną Vilniuje viešintys Baltijos jūros regiono valstybių vyriausybių vadovai priėmė pagrindinį susitikimo dokumentą - Vilniaus deklaraciją „Baltijos jūros regiono vizija 2020-iesiems".

2010-06-03

Lyderių pamokose augti mokinosi ir studentai ir patys verslininkai

Birželio 1-ąją d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vykusiame verslininkystės savaitės renginysje "Aš moku augti! Lyderių pamokos" sėkmės istorijų paklausyti ir patirties pasisemti susirinko daugiau kaip pusšimtis dalyvių, besidominčių verslu.

2010-06-03

Nedidelių įmonių inovacijoms - 1 mln. litų

Šiais metais pagal inovacinių čekių schemą labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių, siekiančių diegti inovacijas, moksliniams tyrimams bus skirta paramos už 1 mln. litų.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?