Apie mus :

Naujienos

 

2010-06-03 showRenginys

2010-09-22/24. Devintasis ScanBalt forumas "Sveika ateitis", Taline (Estija)

Enterprise Europe Network (Europos verslo ir inovacijų tinklas) kviečia dalyvauti kasmetinėje ScanBalt konferencijoje ir brokeražo renginyje - "Sveika ateitis" Taline, Rugsėjo 22-24 dienomis.

2010-06-03

Ūkio ministerija: Valstybės kontrolė vertino tik dalį SVV plėtrai skirtų priemonių

Ūkio ministerija, susipažinusi su Valstybės kontrolės audito ataskaita apie smulkiojo vidutinio verslo plėtrą, teigia, jog atsižvelgs į išsakytas rekomendacijas, tačiau atkreipia dėmesį, jog sunkmečio metu smulkaus ir vidutinio verslo plėtros buvo sunku tikėtis.

2010-06-02

Interneto vartai www.programa2015.lt. - erdvė kurti mokslo ir žinių Lietuvą

Pradeda veikti interneto vartai www.programa2015.lt ir virtualus strateginis žaidimas "Žinių slėnis".

2010-06-02 showRenginys

Vilniuje - konferencija apie naujausias valstybės valdymo iniciatyvas

Birželio 3 d., ketvirtadienį, "Litexpo" parodų rūmuose Vilniuje vyks konferencija "Valstybės valdymo modernizavimas: projektų ir programų įgyvendinimo iššūkiai ir galimybės".

2010-06-02

LitCapital pasirašė sutartį su Europos investiciniu fondu, tuo baigdamas naujo rizikos kapitalo fondo kūrimą Lietuvoje įgyvendinant JEREMIE iniciatyvą

LitCapital sėkmingai pritraukė privatų kapitalą rizikos kapitalo fondui, investuosiančiam iki 20 mln. eurų į mažas ir vidutines Lietuvos įmones, įsteigti.

2010-06-02

Sužinoti, kaip pradėti savo verslą, turės galimybę visi Lietuvos gyventojai

Praėjusią savaitę "Litexpo" parodų centre vykęs verslo skatinimo renginys "Versli Lietuva" netrukus turėtų sulaukti tęsinio.

2010-05-31

Kuo naudingos verslumo skatinimo iniciatyvos?

Europa vis dažniau teigia, kad tik smulkus ir vidutinis verslas gali padėti išsikapstyti iš krizės padarinių. Šalių vyriausybės turėtų stiprinti verslininkystę, kuri būtų dėstoma pradinėse mokyklose ir universitetuose. Nemažiau svarbus ir visuomenės nusistatymas bei požiūris į verslininkystę. Tačiau verslas gali pasigirti didžiausiais pasaulyje pasiekimais, kurių teigiama vadybos ir technologijų patirtis daro nemažą įtaką mokslo ir viešajam sektoriams.

2010-05-31

Ūkio ministras dalyvauja Pasaulio ekonomikos forumo viršūnių susitikime Dohoje

Gegužės 30-31 d. ūkio ministras Dainius Kreivys dalyvauja Kataro mieste Dohoje vykstančiame Pasaulio ekonomikos forumo organizuojamame viršūnių susitikime.

2010-05-28

D.Kreivys: "Valstybės valdymo sistema turi būti apversta aukštyn kojom"

Viešojo sektoriaus valdymo sistema yra neefektyvi, linkusi auginti biurokratinį aparatą ir visiškai neorientuota į rezultatus. Todėl būtina iš pagrindų keisti valdininkų darbo principus, teigia ūkio ministras Dainius Kreivys.

2010-05-28

Versliam jaunimui - lyderių pamokos

Birželio 1 d. 13 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyks verslinnikystės savaitės renginys - "Aš moku augti! Lyderių pamokos".

 

2010-05-28 showRenginys

Lyderių pamokos - verslumui skatinti

Šiuo metu visoje Europoje, 37 šalyse, vyksta verslininkystės savaitei skirti renginiai. Jais siekiama informuoti apie paramą, kurią Europos Sąjungos, nacionalinės ir vietos valdžios institucijos teikia labai mažam, smulkiajam ir vidutiniam verslui.

2010-05-27 showRenginys

Pažintis su robotais

Pažintis su robotais

Pranešimas spaudai

 

Gegužės 28 dieną 16 valandą Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas siūlo išskirtinę galimybę iš arčiau susipažinti su robotais ir jų kūrėjais.

2010-05-26

"EuroAd" veikimas

Vaizdinė medžiaga apie kuro priedo "EuroAd" veikimą.

2010-05-25

Opozicijos sprendimu lėšų skolinimo verslui apribojimai išliko

Seime opozicijos balsais nesutikus panaikinti lėšų skolinimo tvarkos apribojimų, skolinimosi sąlygų palengvinimo verslui teks palaukti.

2010-05-25

INVEGA teiks garantijas dėl eksporto kredito draudimo

UAB "Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGA) nuo šiol su eksporto kredito draudikais kartu dalysis rizika dėl pirkėjo dalies skolos apmokėjimo eksporto kredito draudimo atvejais, pirkėjui neatsiskaičius su draudėju sutartyje nustatytais terminais.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?