Apie mus :

Naujienos

 

2010-05-19

Beveik 200 verslininkų - seminare apie Skandinaviją

„Eksportuojančioji Lietuva" šiandien verslininkus sukvietė į seminarą „Eksporto plėtra Skandinavijos šalyse: Švedija, Norvegija, Danija",kuriame dalyvauja daugiau nei 180 įmonių atstovų.

2010-05-19

Norintiems patentuoti išradimus skirta dar didesnė suma - 830 tūkst. litų

Savo intelektualinę nuosavybę norintys apsaugoti asmenys gali gauti paramą patentavimo išlaidoms padengti. Šiais metais suma patentavimui remti padidinta iki 830 tūkst. litų.

2010-05-18 showRenginys

Renginys "Versli Lietuva" - ateik, sužinok, tapk pats sau šeimininku!

Visus, turinčius idėjų ir norinčius pradėti dirbti sau, kviečiame dalyvauti verslo skatinimo renginyje „Versli Lietuva", vyksiančiame Vilniuje, Litexpo, gegužės 27-28 dienomis.

2010-05-17

UAB "Šiaurės miestelis" ir VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas (šmtp) kviečia investuoti į Vismaliukų inovacinę investicinę zoną (vizi)

UAB "Šiaurės miestelis" kartu su ŠMTP planuoja sukurti aukštas technologijas vystančioms įmonėms patrauklią verslo, inovacijų ir investicijų aplinką buvusioje sovietinėje karinėje teritorijoje, Vilniuje.

2010-05-17 showRenginys

Moderniųjų technologijų inovacijos ir investicijos: nuo vietinių prie globalių

2010 m. birželio 22 d. Londone vyks tarptautinė vadovų ir investuotojų konferencija „Moderniųjų technologijų inovacijos ir investicijos: nuo vietinio prie globalaus". Renginio metu augančios aukštųjų technologijų įmonės turės galimybę prisistatyti didžiausiems pasaulyje rizikos ir privataus kapitalo fondams bei verslo angelų investuotojams.

2010-05-17 showRenginys

Interneto valdymo forumas 2010 Vilniuje: iššūkiai ir galimybės

Kviečiame Jus dalyvauti tarptautinėje konferencijoje "INTERNETO VALDYMO FORUMAS 2010 VILNIUJE: IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS", kuri vyks š.m. gegužės 19 d. Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose.

2010-05-17

Inovacijų dienos dalyviai siūlė idėjas pažangios Lietuvos kūrimui

Tarptautinėje konferencijoje „Inovacijų diena - Lietuva 2030", daugiau nei 200 valstybės institucijų, verslo įmonių, kultūros ir nevyriausybinių organizacijų vadovų teikė idėjas ir pasiūlymus vizijos „Lietuva 2030" įgyvendinimui. Renginio metu dalyvių pasiūlytos idėjos bus pateiktos Valstybės pažangos tarybai.

2010-05-17

Lėšos netrukus turėtų pasiekti Klaipėdos LEZ esančius privačios žemės savininkus

Šiandien Ūkio ministerija ir Klaipėdos miesto savivaldybė pasirašė sutartį, pagal kurią savivaldybei bus pervesti 9 mln. litų atlyginimui už visuomenės poreikiams paimamą žemę ir statinius, esančius Klaipėdos LEZ, Lypkių gatvėje.

2010-05-05

Mokslo paslaugos verslui

Ūkio ministerijos rengiamoje paramos inovaciniais čekiais schemoje panorusios dalyvauti mokslo ir studijų institucijos pateikė galimų paslaugų verslo įmonėms sąrašą.

2010-05-05

Vyriausybė pritarė siūlymui mažinti verslo inspektavimą

Vakar Vyriausybė pritarė nutarimui dėl institucijų atliekamų priežiūros funkcijų optimizavimo, kuriame numatoma, kad nuo birželio 1 d. įmonei vietoj 76 galimų patikrinimų turėtų likti tik 9.

2010-04-30 showRenginys

Ūkio ministerijoje vyks verslo klubas - diskusija "Kodėl Kinija - patirtis ir galimybės Lietuvos verslui "

Gegužės 5 d. 13.30 val.Ūkio ministerija, VšĮ "Eksportuojančioji Lietuva" ir Lietuvos - Kinijos prekybos asociacija kviečia į verslo klubą - diskusiją "Kodėl Kinija-patirtis ir galimybės Lietuvos verslui".

2010-04-30 showRenginys

LJMS mokslo stovykla-seminaras "Idėjų kalvė 2010"

Š. m. birželio 17-20 dienomis Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga organizuoja mokslo stovyklą-seminarą „Idėjų kalvė 2010". Šio renginio pagrindinis tikslas yra paskatinti įvairių sričių jaunųjų mokslininkų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą.

2010-04-30

Pristatyta alternatyvios energetikos klasterio idėja

Balandžio 28-29 dienomis Klaipėdos mokslo ir technologijų parko iniciatyva organizuotuose renginiuose verslo ir mokslo atstovai turėjo galimybę susipažinti ir įgyti praktinių žinių apie klasterius.

 

2010-04-29

Verslo angelų fondas I ir ART21 pasirašė pirmąją investicijų sutartį

Verslo angelų fondas I" (toliau - Fondas) paskelbė, kad kartu su „verslo angelu" p. Pranu Dailide pasirašė pirmąją investicijų sutartį su UAB ART21 akcininkais.

2010-04-27

Europos Komisija kviečia teikti ekologinių inovacijų projektus

Komisija skelbia 35mln.EUR vertės kvietimą teikti projektus, kuriuos įgyvendinant aplinkos apsaugos uždaviniai virsta verslo galimybėmis


Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?