Apie mus :

Naujienos

 

2010-04-06

Paleista 225 kW vėjo jėgainė Jurbarko rajone

Šių metų vasario mėnesį, Rotulių kaime (Jurbarko raj.) paleista 225 kilovatų (kW) galingumo vėjo jėgainė, per metus pagaminsianti apie 0,3 mln. kilovatvalandžių elektros energijos.

2010-04-01 showRenginys

Balandžio 7 - Verslo ir inovacijų diena Klaipėdoje

Šių metų balandžio 7 dieną Klaipėdos verslo aukštosios mokyklos studentai ir visi besidomintys inovacijomis kviečiami dalyvauti Verslo ir inovacijų dienoje, kurios metu bus pristatomi pranešimai apie inovacijas, kūrybiškumą, besimokančias organizacijas, verslo idėjų realizavimą.

2010-04-01

InoTinklas naujienlaiškis Nr.6

Pasirodė šeštasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio biuletenio numeris.

2010-03-30 showRenginys

KTU kviečia į tarptautinę mokslinę konferenciją "Information Technologies 2010"

Balandžio 21-23 dienomis didžiausias techniškasis universitetas Baltijos šalyse - Kauno technologijos universitetas - organizuoja kasmetinę, šį kartą jau XVI tarptautinę mokslinę konferenciją „Informacinės technologijos" („Information Technologies 2010").

2010-03-26

2010-03-26 showRenginys

Akimirkos iš Europos robotų čempionato "RobotChallenge" Austrijoje

Video medžiaga iš Vienoje vykusio jau 7-ojo robotų konstruktorių Europos čempionato.

2010-03-21 showRenginys

Klaipėdiečių robotas - Europos čempionas

Lietuvių komandos robotas vardu "Master of Disaster" šiandien tapo Europos čempionu.

 

2010-03-19 showRenginys

Naujausios žinios tiesiai iš "RobotChallenge" Austrijoje

Šį savaitgalį Austrijoje vyks didžiausios pasaulyje robotų varžybos "RobotChallenge", kuriose dalyvaus ir klaipėdiečių komanda.

2010-03-19

Alternatyvios energetikos klasterio užuomazgos Klaipėdoje

Šių metų vasario 26 dieną, Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvyko atviras seminaras-diskusija „Alternatyviųjų elektros energijos šaltinių panaudojimas siekiant energetinio savarankiškumo".

2010-03-19 showRenginys

SEMINARAS "VIEŠIEJI PIRKIMAI"

2010 m. kovo 26 dieną Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salėje ( adr. H. Manto g. 84, Klaipėda ) vyks seminaras "Viešieji pirkimai" (naujojo įstatymo išaiškinimas bei praktiniai patarimai).

 

2010-03-16 showRenginys

Seminaras "Prancūzijos žavesys - motyvacija eksportui"

VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva" š.m. kovo 31 d. 9:00 - 12:45 val. tęsdama seminarų ciklą apie Lietuvos eksporto rinkas, organizuoja nemokamą seminarą.

2010-03-09

Verslas ir mokslas susivienijo siekiant sumažinti uostamiesčio oro užterštumą

Šių metų kovo 10 dieną, Klaipėdoje pradedamas vykdyti Klaipėdos mokslo ir technologijų parko vykdomo projekto „EŽIS" iniciatyva atsiradęs pilotinis viešojo transporto užterštumo mažinimą skatinantis projektas.

2010-03-09

Informacinės pagalbos ir finansų stoka - kliūtys patentavimui

Apžvelgus LR valstybinio patentų biuro pateiktą 2009 metų LR pramoninės nuosavybės objektų teisinės apsaugos su jų registracijomis statistiką rezultatai nedžiugina: per praėjusius metus pateikta apie šimtas nacionalinių patentinių paraiškų, o išduoti tik penki patentai.

2010-03-05 showRenginys

SEMINARAS "NE PELNO SIEKIANČIŲ ŪKIO SUBJEKTŲ 2009 METŲ METINIŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ SUDARYMO YPATUMAI"

Š.m. kovo 18 d. KMTP konferencijų salėje vyks Profesijos tobulinimo centro organizuojamas seminaras viešųjų įstaigų, asociacijų, bendrijų bei kitų ne pelno organizacijų finansininkams, buhalteriams (išskyrus biudžetinių bei sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus).

2010-03-05 showRenginys

Seminaras "Mokestinės atsakomybės parengimas. Praktinių situacijų analizė"

Š.m. kovo 15 d. 10 val. KMTP konferencijų salėje vyks specialusis "Pačiolio" mokymo centro organizuojamas seminaras, skirtas buhalteriams.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?