Apie mus :

Naujienos

 

2010-03-02 showRenginys

Seminaras - diskusija "ALTERNATYVIŲ ENERGIJOS ŠALTINIŲ PANAUDOJIMAS SIEKIANT ENERGETINIO SAVARANKIŠKUMO"

Š.m. vasario 26 d. 11 val. KMTP vyko seminaras - diskusija, kurioje buvo aptartos problemos, trukdančios energetiniam savarankiškumui pasiekti; alternatyvių energijos šaltinių taikymas bei alternatyvios energetikos aktualijos.

2010-02-22

Technologiniai pasiūlymai

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko interneto svetainėje startavo naujas skyrelis "Tchnologiniai pasiūlymai".

2010-02-22

Individualus alternatyviųjų šaltinių naudojimas - kelias į energetinę nepriklausomybę

Vykdant projekto „Inotinklas" veiklas, KMTP šių metų vasario 26 dieną 11 valandą kviečia visus besidominčius alternatyvia energetika į atvirą seminarą-diskusiją.

2010-02-18

Lietuvoje veiks Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

Vasario 17 d. ministrų kabinetas pritarė Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) steigimui. Agentūra įsteigta sutelkus Ūkio ir Švietimo ir mokslo ministerijų jėgas ir įvertinus mokslo bei verslo poreikį dirbti viena kryptimi.

2010-02-18

Inovatyvi aplinka taupantiems lėšas - KMTP

Kviečiame įmones įsikurti Klaipėdos mokslo ir technologijų parke ir plėtoti verslą inovatyvioje aplinkoje

2010-02-18

Vyriausybė patvirtino Lietuvos inovacijų strategija 2010-2020 m.

Strategija siekiama sutelkti ir efektyviai valdyti valstybės išteklius kuriant konkurencingą, naujausiomis technologijomis ir kvalifikuotais žmogiškaisiais ištekliais grindžiamą žinių ekonomiką.

2010-02-17 showRenginys

Atvirų durų diena, skirta Prekių ženklų ir dizaino dienoms paminėti

Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras kviečia į Atvirų durų dieną, kuri vyks Lietuvos technikos bibliotekos patentinės informacijos centre Klaipėdoje (Sukilėlių g. 14) - vasario 22 d., pirmadienį, 12.00 - 15.00 val.

2010-02-09 showRenginys

Seminaras "Viešųjų pirkimų vykdymas pradedantiesiems"

Š.m. vasario 25 d. 9.30 val. KMTP UAB "Ekspertų mugė" organizuojamas seminaras, skirtas perkančiųjų organizacijų pradedantiesiems darbuotojams, turėjęs vykti KMTP, neįvyks dėl nesusirinkusios grupės.

2010-02-03

KMTP - svečiai iš Nyderlandų karalystės

Vasario 2 dieną, VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parke svečiavosi delegacija iš Nyderlandų Karalystės Leeuwarden miesto.

2010-02-01

"BalticSupply" startinis susitikimas Bremene

Surengtas pirmasis „BalticSupply" projekto partnerių susitikimas, kurio veikla pradėta praėjusių metų rudenį. Praėjusią savaitę KMTP atstovai - Sigita Paulavičienė ir Andrius Sutnikas lankėsi Vokietijoje, Bremeno mieste, kur pristatė savo organizaciją.

2010-02-01

IT vadovai: nedrąsiai siūlome, ką turime geriausia

Lietuva turi didelį potencialą pritraukti stambias tarptautines aukštųjų technologijų įmones, tačiau iki šiol pasigendama mūsų paties aktyvumo. Tokią poziciją išsakė su Premjeru susitikę IT įmonių vadovai.

2010-02-01

Sausio mėnesį daugiausia sutarčių pasirašyta pagal priemonę "E-verslas LT"

Per pirmąjį šių metų mėnesį pasirašyta 91 sutartis su projektų vykdytojais, projektams įgyvendinti pagal pasirašytas sutartis skirta 35,2 mln. Lt iš 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšų.

2010-02-01

Prof. A. Galdikas: Saulės energetikos perspektyvos Lietuvoje

Sausio 26 d. Lietuvoje paskelbtas saulės energetikos pramonės startas., atidarymo ceremonija vyko UAB „Precizika-MET SC" industrinėje fotoelektros laboratorijoje, Vilniuje.

2010-02-01 showRenginys

Seminaras "Darbo sutartis, jos sudarymas, vykdymas, nutraukimas."

Š.m. vasario 5 d. 10 val. KMTP vyks Administracijos darbuotojų asociacijos organizuojamas seminaras, kurio metu bus aptarti priimti aktualūs Darbo kodekso pakeitimai.

2010-01-27

Parengtas Lietuvos inovacijų strategijos 2010-2020 m. projektas

Siekiant nustatyti kryptingą ir koordinuotą Lietuvos inovatyvumo didinimo politiką parengtas Lietuvos inovacijų strategijos 2010-2020 m. projektas, kurį šią savaitę Vyriausybei pateikė Ūkio ministerija.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?