Apie mus :

Naujienos

 

2010-01-22 showRenginys

KONFERENCIJA "Už vaikus atsakingi visi"

Š.m. vasario 4 d. 13.30 val. KMTP konferencijų salėje vyks nemokama konferencija, kurios metu bus pristatyta pagalbos jaunimui poreikio situacija Klaipėdos mieste.

2010-01-22

Vaizdo konferencijoje - apie verslo galimybes Estijoje

Sausio 28 d. Lietuvos ambasadoje Taline organizuojama konferencija „Estijos verslo aplinkos perspektyvos", skirta Estijos ekonominei situacijai ir verslo perspektyvoms pristatyti.

2010-01-22

"Santaros" slėnyje - ekologinių tyrimų sala

Vilniuje „Santaros" slėnyje įsikurs Jungtinis gamtos tyrimų centras, kuris sutelks dėmesį itin aktualiai sričiai - ekologijai, aplinkos taršos mažinimui.

2010-01-22

Verslininkams - nemokama apmokymų programa susipažinti su Japonijos rinka

Europos Sąjungos - Japonijos centras (EU - Japan Centre) kviečia Lietuvos verslininkus teikti paraiškas nemokamai dalyvauti programoje, kurioje galima per trumpą laiką įgyti vadybos įgūdžių, verslo patirties ir praplėsti bendradarbiavimo su Japonija galimybes.

2010-01-21

Pažangi aplinkosaugos vadybos ir audito sistema EMAS - Lietuvos verslininkams

Lietuvos ekonominės plėtros agentūra (LEPA) kviečia mažas ir vidutines Lietuvos įmones įsidiegti aplinkosaugos vadybos ir audito sistemą EMAS (angl. Eco-Management and Audit Scheme).

2010-01-21 showRenginys

Sausio 25 d. Kaune vyks mokslo pažintinė paskaita "Didžiausios pasaulio observatorijos"

Lektorė, Lietuvos astronomų sąjungos (LAS) narė Diana Krivcovaitė kviečia į kelionę nuo Havajų aukštikalnių iki Lietuvos, aplankant didžiausias pasaulio observatorijas, mokslines institucijas, kuriose stebimi ir tiriami dangaus kūnai ir tolimieji objektai.

2010-01-20 showRenginys

Baltarusijos - Lietuvos ekonominis investicinis forumas

Lietuvos ekonominės plėtros agentūra ir Eksportuojančioji Lietuva kartu su LR ūkio ministerija bei Baltarusijos Respublikos ambasada Lietuvoje kviečia Lietuvos įmones š.m. vasario 4 d. dalyvauti Baltarusijos - Lietuvos ekonominiame investiciniame forume ir teminėse diskusijose.

2010-01-20

"Eksportuojančioji Lietuva" bendram darbui buria stambiausius šalies verslininkus

VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva" subūrė veiklius Lietuvos verslo atstovus, kurie dalyvaudami įstaigos valdyboje ir patarėjų taryboje, savo konsultacijomis, patarimais ir sukaupta patirtimi padės įstaigai užkurti eksporto variklį.

2010-01-20

"Idėjų apsaugos ir komercinio panaudojimo pradžiamokslis" - jau prieinamas internete

VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, įgyvendindamas projektą „SIEK" (Stipri inovacijų ekosistema - verslo konkurencinio pranašumo garantas), parengė leidinį - „Idėjų apsaugos ir komercinio panaudojimo pradžiamokslis".

2010-01-19

Kaune ir Vilniuje - dar du mokslo ir verslo suartėjimo centrai

Šiandien Švietimo ir mokslo ministerijoje pasirašyti du mokslo plėtros projektai, kurie bus įgyvendinti „Santakos" ir „Saulėtekio" mokslo, verslo ir studijų slėniuose.

2010-01-19

Jau ketvirtą kartą bus renkamos geriausios disertacijos

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga (LJMS) jau ketvirtą kartą organizuoja konkursą „Geriausios disertacijos".

2010-01-15

Kvietimas dalyvauti diskusijoje apie naujų produktų kūrimą ir mokestinės lengvatos jiems taikymą

Sausio 19 d. Lietuvos pramoninkų konfederacija ir Lietuvos inovacijų centras kviečia dalyvauti diskusijoje.

2010-01-13

Pateikta paraiška "MarTech" projekto finansavimui gauti

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas pateikė paraišką projekto „Jūrinių kompetencijų, technologijų ir žinių mainai Pietų Baltijos jūros regione (MarTech)" finansavimui gauti.

2010-01-12 showRenginys

Praktiniai mokymai vadovaujantiesiems partneriams "Kaip paruošti gerą projekto paraišką?"

Sausio 18 d. 10 val. KMTP vyks nemokami Latvijos ir Lietuvos programos Jungtinio techninio sekretoriato organizuojami praktiniai mokymai.

2010-01-11

Europos vaizdo siužetų apie verslumą apdovanojimai 2010

Nepraleisk galimybės dalyvauti 2010 m. Europos vaizdo siužetų apie verslumą apdovanojimų konkurse ir laimėk daugiau kaip 3 000 eurų!

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?