Apie mus :

Naujienos

 

400 įmonių iš 10 šalių į Lietuvą atvyksta ieškoti verslo partnerių

2009-02-17

2009-02-11 - 400 įmonių iš 10 šalių į Lietuvą atvyksta ieškoti verslo partnerių Lietuvos ekonominės plėtros agentūra (LEPA) inicijuoja projektą „Lietuva - patraukli verslo partnerė", kurio metu Lietuvos verslininkai Vilniuje galės susitikti su daugiau nei 400 įmonių iš 10 Europos šalių. 

 „Ne viena įmonė šiuo metu susiduria su ekonominės krizės padariniais. Mažinami kaštai, gamybos apimtys, atidedama plėtra, tačiau tai neturėtų jomssudaryti kliūčiųieškoti naujų, inovatyvių sprendimų, pereinant nuo sudedamųjų dalių gamybos prie didesnes pridėtinės vertės produktų gamybos, didinti įmonės konkurencingumą, aktyviai skverbtis į naujas rinkas bei optimaliai išnaudoti turimus gamybinius pajėgumus", - teigia LEPA generalinis direktorius Mantas Nocius.

 Kovo ir gegužės mėnesiais, parodų „Balttechnika 2009", „AdPrint - reklama ir poligrafija 2009", „Baldai 2009" ir „BMTf 2009" LEPA organizuos tarptautines verslo ryšių muges šių sektorių atstovams: metalo ir plastiko apdirbimas, mašinų ir įrengimų gamyba, elektronika ir elektrotechnika, inžinerinė kooperacija, poligrafija, spauda, reklamos gamyba, baldų gamyba, medienos apdirbimas bei technologijos.

Renginiai vyks parodų centre ,,Litexpo" (Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva). Verslo ryšių mugėse dalyvaus atstovai iš Austrijos,Danijos, Estijos, Suomijos,Vokietijos, Olandijos, Latvijos, Norvegijos, Švedijos bei Didžiosios Britanijos.

LEPA šiuo projektu siekia paskatinti Lietuvos verslininkus aktyviau pristatyti mūsų šalies pramonės įmonių potencialą užsienio partneriams. Šis projektas - 2007 metais sėkmingai įgyvendinto projekto „Lietuva - patraukli Europos verslo partnerė" tęsinys, iš dalies finansuojamas Europos Struktūrinių fondų lėšomis.

 

Daugiau informacijos internete:

www.trademeeting.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?