Apie mus :

Naujienos

 

2009-11-26

Rengiami bendri visų reikalavimų verslui sąvadai

Dar iki šių metų pabaigos Ūkio ministerija ir jai pavaldžios institucijos parengs savo reguliavimo sričių teminius sąvadus bei smulkiajam verslui skirtus praktinius vadovus.

2009-11-23

Paskelbtas naujas 7BP specifinės programos "Žmonės" kvietimas teikti paraiškas

Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas 7BP specifinėje programoje „Žmonės" kofinansavimo (COFUND) Marie Curie veikloje. Kvietimas yra skirtas regioninėms, nacionalinėms ir tarptautinėms mobilumo programoms dalinai finansuoti.

2009-11-23

Projektas "GLORY I"

Lietuvos moksleivis įgyvendino projektą, kurio metu į stratosferą paleido balioną su zondu.

2009-11-20

Lietuvos verslininkams - nemokami mokymai Kinijoje

Europos Komisija ir Kinijos vyriausybė organizuos penktąjį ES ir Kinijos vadovų mainų ir mokymo programos (METP) etapą.

2009-11-18

Konferencija "Elektroninė demokratija Klaipėdos regionui"

2009 m. lapkričio 20 d. (penktadienį) 10 val. Klaipėdos apskrities viršininko administracija kviečia į konferenciją „Elektroninė demokratija Klaipėdos regionui".

2009-11-18 showRenginys

Robotų konstravimo pamokėlės - mokykis iš geriausių!

Pirmą kartą Lietuvoje organizuotų tarptautinių robotų kovos nugalėtojai dalinsis savo žiniomis apie robotų konstravimą. Nemokamose pamokose galės dalyvauti visi norintys. Į robotų konstravimo pamokėles kviečiame lapkričio 19 d. 17 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP).

2009-11-10

INFOVALANDA verslui: verslo finansavimo galimybės

Lapkričio 18 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvyko nemokamas renginys, kurio metu buvo pristatytos KMTP paslaugos verslui, informacija apie Vyriausybės vykdomo Ekonomikos skatinimo plano priemones.

2009-11-05

Verslo procesų valdymas: tiesiausias kelias į verslo optimizavimą

Lapkričio 18 d., Crowne Plaza viešbutyje susiburs inovatyvių Lietuvos įmonių atstovai pasidalinti praktine patirtimi apie sparčiai populiarėjančią verslo procesų valdymo praktiką.

2009-11-05

Seminaras "Personalo dokumentų rengimas ir valdymas"

Lapkričio 13 d. 11 val.Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyks Administracijos darbuotojų asociacijos organizuojamas seminaras, kurio metu bus pristatyti svarbiausi klausimai rengiant bei tvarkant personalo dokumentus.

2009-11-04

Verslo pradžia turėtų sutrumpėti dvigubai

Vyriausybei lapkričio 3 d. pritarus Saulėtekio komisijos pasiūlymams dėl uždarosios akcinės bendrovės steigimo procedūrų supaprastinimo, ateityje verslo pradžios procedūros sutrumpės beveik dvigubai, taip pat sumažės ir uždarosios akcinės bendrovės steigimo sąnaudos.

2009-11-04

Ūkio ministerijos akiratyje - masinis nereikalingų licencijų naikinimas

Ūkio ministerija rengiasi inicijuoti masinį nereikalingų, verslą sunkinančių licencijų ir leidimų atsisakymą.

2009-11-04

Leonardo da Vinci konkursas 2010 m.

Švietimo mainų paramos fondas kviečia teikti paraiškas 2010 m. Leonardo da Vinci paprogramos projektų konkursui.

2009-11-02

Pradeda veikti 1,2 mlrd. litų "didžiųjų kreditų" linija

Europos investiciniam fondui (EIF) ir SEB bankui šiandien pasirašius svarbią sutartį, atveriančią kelią EIF įgyvendinamai beveik 1,2 mlrd. litų verslo finansavimo priemonei, ūkio ministras Dainius Kreivys paragino bankus skubinti lėšų išskolinimo procesą.

2009-11-02

Skirta ES parama artėja prie 1,5 mlrd. Lt

Didelio verslo atstovų susidomėjimo susilaukė kvietimas teikti paraiškas pagal Europos Sąjungos struktūrinės paramos priemonę VP2-2.1-ŪM-04-K „Naujos galimybės".

2009-11-02

Išrinkti studentų darbų konkurso nugalėtojai

Tris studentus ir jų darbų vadovus Ūkio ministerija apdovanos už magistro darbus šalies ekonomikos augimo ir konkurencingumo didinimo temomis.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?